Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ


Ksiadz

Rekomendowane odpowiedzi

Co??? PEUGEOT???

Anu, jakiś dziadek jechał... nie wiem jak kuźwa, widziałem go jak wyjeżdżał, myślę sobie, pewnie się zatrzyma,ja dojadę a on wyjedzie... ale gdzie tam, chyba mu się śpieszyło.[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 18:50_________________________________________________Panowie, a co doradzicie by zmienić w układzie wydechowym?

Wywaliłem kata, wywaliłem środkowy tłumik, ale nijak mi się dźwięk nie podoba.

Myślę nad czymś takim:

albo

lub

Co o tym sądzicie?

Czy może jest jakieś inne rozwiązanie by uzyskać podobne brzmienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr 1 to są same mufflery, jak chcesz cały wydech Magnaflow cat-back to musisz kupić ten z filmu nr 2, który notabene jest moim autem. Generalnie polecam raczej pospawanie customowego wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr 1 to są same mufflery, jak chcesz cały wydech Magnaflow cat-back to musisz kupić ten z filmu nr 2, który notabene jest moim autem. Generalnie polecam raczej pospawanie customowego wydechu.

No widzisz, nie wiedziałem :hi:

Super autko i ten dźwięk. Choć przyznam że chyba bardziej podpasował mi ten z pierwszego filmiku.

A możesz mi nieco jaśniej napisać co masz na myśli pospawanie customowego wydechu? Gdzie tego szukać, elementów itd.? By był efekt końcowy taki sam.

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu myślę, że jakość tych "markowych" wydechów pozostawia wiele do życzenia i za tą samą kasę (lub mniejszą) można zrobić sobie full customa, z którego będziesz bardziej zadowolony.

http://sport-tig.blogspot.com/ <-- polecam chłopaków, sam u nich przerabiałem wydech Magnaflow i robią naprawdę dobrą robotę. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu myślę, że jakość tych "markowych" wydechów pozostawia wiele do życzenia i za tą samą kasę (lub mniejszą) można zrobić sobie full customa, z którego będziesz bardziej zadowolony.

http://sport-tig.blogspot.com/ <-- polecam chłopaków, sam u nich przerabiałem wydech Magnaflow i robią naprawdę dobrą robotę. :good:

Rozumiem.

No to skontaktuję się z nimi.

Dzięks wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dostałem już pierwszą wycenę za szkodę.. ale się nie zgodziłem na nią... :evil:

Czekam dalej na odpowiedź.

A pytanko o turbinke mam jeszcze. Planuję na lato coś zmienić i się zastanawiam nad turbinką i programem. Czy warto kupić z TT 225 BHP, czy ona jest tą większą K04? Mam na myśli używane, bo chyba nie ma sensu z ebay brać za 250 F podróbkę z Chin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ci wycenili jesli mozna wiedzieć bo mi za przerysowany zderzak i uszkodzony czujnik parkowania 1170 funtów :)

U ciebie zapewne duzo więcej, domniemam, że przekroczyło 2 tysiaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie wycenili na 3200 ale się nie zgodziłem, bo stwierdzili że szkoda przekroczyła wartość auta i dostanę kategorię C, czyli muszę wykupować za około 700 F.

A moim zdaniem autko dużo więcej warte, w końcu niecały rok temu dałem za nie 5 tysi więc niemożliwe by cena aż tak spadła. Rozumiem autko z prawej strony kiera ale nie z lewej.

No zobaczym c napiszą czy powiedzą. Czekam na odpowiedź.

---------- Post added at 21:54 ---------- Previous post was at 21:11 ----------

No dobra Panowie, to jeszcze dwa pytanka. Jedno, zmieniłem kierę na multifunkcję od B7. Zrobiłem chyba wsio co trzeba było przy tym modzie.

Czy przy Symphony II działa drugie pokrętło czy nie? Bo póki co działa tylko głośność.

I najważniejsze, cały czas zapala mi się trakcja, więc chyba nie wszystko do końca zrobiłem jak trza.

No i druga sprawa, olej. Mianowicie wymieniałem jakieś dwa miechy temu, zalałem 10W40 syntetyka o ile się nie mylę.

Autko ostatnio mi jakoś tak dziwnie odpalało, ogólnie nie podobała mi się praca silnika. Postanowiłem zmienić olej ponownie.

Zlałem stary, czarny jak smoła, jak dla mnie, moje oko, chyba przepalony, zresztą po dwóch miesiącach i przejechaniu może 1500 mil to aż dziwne że tak wyglądał. Zalałem inny, castrol magnatec professional 0E 5w-40. To za namową kolegi, który handluje olejami. Wiem, że pewnie będą informację, że nie powinienem schodzić itd., że źle zrobiłem. Ale czy ktoś już tak próbował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Dostałem kolejną wycenę na moje autko, za szkodę.

Po kilku mailach i dyskusjach przez telefon, gość stwierdził, że podniesie cenę auta do 3500 F (choć nadal uważa że moje auto nie jest równo warte europejskiemu autu po lewej stronie kierownicy, bo nie mam eurepejskiego certyfikatu zgodności:wallbash:)

W każdym razie, cena 3500 F minus koszt wykupu auta 17 %, czyli na rękę jakieś 2800 F.

Teraz czekam na decyzję ubezpieczalni winnego, jeśli się zgodzą to wypłacą kasę.

I poza tematem, szukam lamp bixenona do mojej B6, ale w wersji amerykańskiej. Czy coś takiego znajdę? Mam na myśli wszystko, wraz z przetwornicami, czy trzeba modzić samemu?

Chcę zmienić moje lampy, choć mam ksenon, to jednak chciałbym mieć coś lepszego, lepiej świecącego.

I czy ewentualnie moja przetwornica oryginalna, pociągnie bi ksenon, czy trzeba dwie nowe?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka zdjęć przy próbie wrzucenia nowych felg:

img1034ga.jpg

img1033k.jpg

Ze srebrną felą:

img1030yv.jpg

A tak by wyglądała z dokładkami w kolorze i wariacjami z pomalowanym dachem i lusterkami (to tak z nudów w oczekiwaniu na... :naughty:)

przod2f.jpg

przod1k.jpg

bok2ji.jpg

bok1g.jpg

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zdjęcie dla mnie bomba :kox:

dokładnie :thumbup1: ,

felga d*pę urywa :kox: :kox: :kox::slina: :slina: :slina:

Haha...

No ja bardziej myślałem o kolorze, dokładek i reszty :glupek2:

Bo felgi już są, tylko dwie pozostałe muszę pomalować... generalnie to dużo już jest ale czeka, czeka, czeka...

No i jeszcze listwy boczne S4 i tylni zderzak S4, zamiast tego rozwalonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładki w kolorze też są super i do tego te ciemne listwy :kox: :kox: :kox: i te felgi :kox: :kox: :kox: i czarne ramki wokół szyb - Black Pakiet :kox: - na prawdę mi się podoba :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...