Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ


Ksiadz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz FMIC i grafitowe fele 19 od RSa i taką glebę to tak :decayed:

Jeszcze nie :embarrassed:

Ale już siedzę godzinę i się podniecam jak to wygląda i już stwierdziłem, że nie maluję dołu. To wygląda po prostu kozak, a moje autko przy tym jak lekko chore i ciapowate :polew:

Przednia listwa pod zderzak, koła i już wygląda inaczej, rewelacja. Do tego lustra w czerni i ewentualnie ten dach, skoro i tak muszę coś z nim zrobić.

IMG_0969.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dół zostawić szary to dach zostaw czerwony :wink4:

Powiem Ci że podoba mi sie taka koncepcja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczym z tym malowaniem. Dostałem wstępną wycenę na samą przednią klapę i kawałek dachu, na te odpryski, 180 F gość chce.

Może poczekam i zrobię w Polsce, jakbym miał jechać na lato (może...), wtedy też ogarnę kolorowy licznik, który już czeka.

A tak na szybko zrobiony filmik...

druga w nocy, wyskoczyłem bo jakoś spać się nie chciało, a poza tym chciałem go w końcu skatować po wymianie tego nieszczęsnego dyfra, który wcześniej mnie blokował... Nie wiem czy jest się czym chwalić :embarrassed: Samemu jednak ciężko nagrać to dobrze.

Następnym razem spróbuję od zera do stówy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iste autko i dobre mody :)

Mnie interesuje zakup B8 w UK z kierą po europejskiej stronie tak abym mógł potem wrócic do PL i nic nie przekładać tylko przerejestrować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iste autko i dobre mody :)

Mnie interesuje zakup B8 w UK z kierą po europejskiej stronie tak abym mógł potem wrócic do PL i nic nie przekładać tylko przerejestrować :)

No powiem Ci że będzie baardzo trudno znaleźć tutaj takie autko. Ten który ja mam, też okazja na milion chyba :wink4:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 21:34_________________________________________________I dzisiaj kupione :tongue4:

fele.jpg

fele1.jpg

fele2.jpg

fele3.jpg

Używane opony - 255/35/19 i chyba oryginały :kox:

Ale to proszę o potwierdzenie, bo kupiłem bardzo tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie te mają?? bo na et29 to chyba nie wyglądają :mysli:

No póki co nie mogę sprawdzić bo są u znajomego pod Londkiem. Ale ponoć były z RS4.

Tyle że 255 to chyba lekka przesada dla 1.8 T, czy może się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mylisz się, 235/35/19 będzie ok, możliwe że mają 29 ale po zdjęciach nie mogę na 100% tego rozpoznać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mylisz się, 235/35/19 będzie ok, możliwe że mają 29 ale po zdjęciach nie mogę na 100% tego rozpoznać

No właśnie takie będę szukał by zmienić. Swoją drogą nie wiem na jakie do końca, bo miałem już tu kilka i żadna opona nie była ok. Ten angielski asfalt, masakra, tylko troszkę popada i ślizgałem się jak na lodzie.

Kiedyś miałem Micheline Excellence ale to na innym aucie, ale opony rewelacja, troszkę za głośne, ale poza tym zaje....[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 20:26_________________________________________________No i zapomniałbym. Ostatnio poszedł do śmieci środkowy tłumik. Kat już wcześniej. Spodziewałem się lepszych efektów, niestety.. chyba trzeba będzie zakupić Magnaflow :kox:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 18:08_________________________________________________

jakie te mają?? bo na et29 to chyba nie wyglądają :mysli:

Kolega wysłał, że są ET43 i 9" i twierdzi, że to oryginały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzales falken 452?

Właśnie teraz... 110 funtów za sztukę, troszkę.

Myślałem też nad Kenda KR20 albo jakimiś Micheline, ale sam nie wiem.[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 21:27_________________________________________________Dzisiaj próbowałem założyć nowe fele z oponami, które na niej siedziały, czyli 255... padaczka, nie da rady na przód :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie FALKENy są dobre, no gratki nowego zakupu :good:

Widzę, że się koncepcji trzymasz :decayed: teraz musisz je proszkowo w grafit prysnąć :naughty:

No i gleba panie kolego :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie FALKENy są dobre, no gratki nowego zakupu :good:

Widzę, że się koncepcji trzymasz :decayed: teraz musisz je proszkowo w grafit prysnąć :naughty:

No i gleba panie kolego :cool1:

Na oponki, czekam z odpowiedzią od znajomego, może on coś dobrego znajdzie w dobrej cenie.

Koncepcji sie trzymam, niby mało tam zrobione a efekt jest.

Teraz jeszcze listwa sline pod przedni zderzak i zawias.

Kiera z B7 multi już też jest prawie zakupiona.

FMIC myślę, że też ogarnę ale to za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczym z tym malowaniem. Dostałem wstępną wycenę na samą przednią klapę i kawałek dachu, na te odpryski, 180 F gość chce.

Może poczekam i zrobię w Polsce, jakbym miał jechać na lato (może...), wtedy też ogarnę kolorowy licznik, który już czeka.

A tak na szybko zrobiony filmik...

druga w nocy, wyskoczyłem bo jakoś spać się nie chciało, a poza tym chciałem go w końcu skatować po wymianie tego nieszczęsnego dyfra, który wcześniej mnie blokował... Nie wiem czy jest się czym chwalić :embarrassed: Samemu jednak ciężko nagrać to dobrze.

Następnym razem spróbuję od zera do stówy.

Nie wiem co tam siedzi pod maską ale zbiera się słabiutko :confused4: Z zewnątrz auto bardzo łądne :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczym z tym malowaniem. Dostałem wstępną wycenę na samą przednią klapę i kawałek dachu, na te odpryski, 180 F gość chce.

Może poczekam i zrobię w Polsce, jakbym miał jechać na lato (może...), wtedy też ogarnę kolorowy licznik, który już czeka.

A tak na szybko zrobiony filmik...

druga w nocy, wyskoczyłem bo jakoś spać się nie chciało, a poza tym chciałem go w końcu skatować po wymianie tego nieszczęsnego dyfra, który wcześniej mnie blokował... Nie wiem czy jest się czym chwalić :embarrassed: Samemu jednak ciężko nagrać to dobrze.

Następnym razem spróbuję od zera do stówy.

Nie wiem co tam siedzi pod maską ale zbiera się słabiutko :confused4: Z zewnątrz auto bardzo łądne :cool1:

Hehe, a ja myślałem, że idzie całkiem nieźle. A może tak mi wyszło, jak sam robiłem filmik. Zrobię lepszy :tongue4: Jedzie 100% lepiej niż seria.

Wczorajsza próba zakładania kółek

IMG_0936.jpg

A dzisiaj przyszły kabelki od domin79, dziękuję i kłaniam się. Świetna robota :hi:

IMG_0938.jpg

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 19:26_________________________________________________I kolejna część czekająca na modzenie :kox:

IMG_0970.jpg

A tu pomalowany grilek

IMG_0978.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...