Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ


Ksiadz

Rekomendowane odpowiedzi

ja u siebie wymieniałem xenie na bixy. Kupiłem kompletne u nas na forum za 700zł + 100zł przekładka przesłon na ruch lewostronny. Śmiało możesz wysłać lampy do kolego Mario... .On to dla mnie robił i od niego brałem lampy.

Przy montażu najlepiej odciągnąć prawe nadkole i powypinać kabel zasilający z zaczepów (wtedy jest wystarczająco długi), bo inaczej będziesz miał zonka jak włożysz lampę i będziesz chciał ją podłączyć :kwasny:. Musisz też odciągnąć plastikowy karbowany wężyk idący do filtra powietrza i podwiązać go plastikową opaską, bo lampa opiera się aż o filtr powietrza.

A z prawej strony musisz usunąć plastikowe mocowanie na dwa kable i przełożyć te kable na drugą stroną takiego gównianego metalu.

Potem potrzebujesz drugiej osoby,która dociśnie lampy podczas przykręcania, bo inaczej będą chamsko wystawać:wink:

A przetwornice i żarniki są takie same. Tylko postojówki są inne (bez metalowej końcówki):decayed:

---------- Post added at 09:46 ---------- Previous post was at 09:43 ----------

A środki Bixów nie są czarne tylko szare:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, zakupić same lampy bi ksenona, europejczyk albo us i nie trzba nic przerabiac?

Do tego drugi żarnik? Czy długie działają na zasadzie przesłony? Czy i są też nirmalne długie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieca normalne zarówki h7 w dlugich plus otwieraja sie prxeslonki.

Napisalem Ci ze trzeba przeslonki przerobic i nawet napisalem u kogo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieca normalne zarówki h7 w dlugich plus otwieraja sie prxeslonki.

Napisalem Ci ze trzeba przeslonki przerobic i nawet napisalem u kogo ;)

Rozumiem, ale czy w wypadku lamp europejskich trzeba to przerabiac?

Inna sprawa, ze ja bede jezdzil po Anglii, wiec dlatego pytam, dla pewnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po długiej przerwie, mogę się pochwalić małym modzikiem. Żeby nie było, że nic się nie dzieje.

Wczoraj poszła pod wymianę moja podsufitka i reszta gratów koloru biało-szarego. Wymiana oczywiście na czarną. Wraz z kolegą, wymiana zajęła około 2 godzinek. Było trochę zabawy, trochę niecenzuralnych słów, ale efekt pracy jest :naughty:

img1132ep.jpg

img1137c.jpg

img1138lh.jpg

img1140yu.jpg

img1141rr.jpg

I mały modzik ze światełkiem :kox:

img1142i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kozak teraz wygląda :naughty:

Nie boisz się jeździć z tą kierownicą :whistling:

A czego tu się bać?

Jak ma Cię szlag trafić to i tak Cię trafi. Poza tym, przez spory czas ludzie po tym modzie jeździli, dopiero później wyszło, że niby nie wystrzeli, itd... eeeee, co ma być to będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kozak teraz wygląda :naughty:

Nie boisz się jeździć z tą kierownicą :whistling:

A czego tu się bać?

Jak ma Cię szlag trafić to i tak Cię trafi. Poza tym, przez spory czas ludzie po tym modzie jeździli, dopiero później wyszło, że niby nie wystrzeli, itd... eeeee, co ma być to będzie :kox:

Też miałem założyć inną kiere tą od TT ciętą z dołu i miałem już wszystkie graty które czekały na montaż ale w moim przypadku samochodem tez jeździ moja żona z dziećmi i między bezpieczeństwem a wyglądem wygrało bezpieczeństwo , no niestety coś za coś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz ta kiere?

Jeszcze miałem jakiś miesiąc temu ale poszła na eBayu za 190 funcików a poduchę sprzedałem kumplowi za 180f , szkoda trochę było bo z pół roku szukałem dobrej okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

congratulacjone, czarne to czarne...

co dalej do rezania?? :naughty:

zderzak naprawiony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

congratulacjone, czarne to czarne...

co dalej do rezania?? :naughty:

zderzak naprawiony??

Hehe, dzięks. No na czarno to dopiero "jazda" :kox:

Zderzak czeka na wizytę w Polsce, jak i reszta malowania.

A do roboty jeszcze duuużo, hamulce z S4, listwy z S4, zderzak z S4, Bixenony, fele RS, możliwa zmiana turbiny i FMIC, ale to wszystko okaże się w niedalekiej przyszłości.

Póki co trzeba ogarnąć to co mam i czeka na montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do bixów to też się piszę... dowiedz się co i jak...

tylko muszę wykminić jaka jest różnica między ori xenonami a dokładanymi HIDami... różnica w lampach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ori biksenon lampy w Polsce, za 300 zł za dwie sztuki.

Nie wyglądają najgorzej, ale jeszcze ich nie sprawdzałem czy działają prawidłowo, itd.

Z kolegą z forum umówiłem sie już na zakup soczewki z B8 i montażu tego w mojej lampie, więc muszę to posłać albo dopiero jak będę w Polsce, zobaczym.

Ale co do hidów to nie mam pojęcia jak to będzie działać, ale wydaje mi się ze nie powinno być problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie prezentuję się czarny środek :good: modzik z ambiente sam robiłeś, czy udało ci się dorwać gotowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci z dwiema czerwonymi diodami?

z przodu miałem ori tak jak poprzednio.

Ale z tyłu sobie dołożyłem, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ori biksenon lampy w Polsce, za 300 zł za dwie sztuki.

Nie wyglądają najgorzej, ale jeszcze ich nie sprawdzałem czy działają prawidłowo, itd.

Z kolegą z forum umówiłem sie już na zakup soczewki z B8 i montażu tego w mojej lampie, więc muszę to posłać albo dopiero jak będę w Polsce, zobaczym.

Ale co do hidów to nie mam pojęcia jak to będzie działać, ale wydaje mi się ze nie powinno być problemów.

no to niezła cena.. kompletne za tyle? :shock3: czy same lampy bez przetwornic i zarnikow?

różnica miedzy ksenonem a hidem to żarówki- mocowania mają inne..

środek miażdzy :kox:

Ksiądz a Ty nie kupowałeś czasem kolorowego FISu :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same lampy, przetwornice i reszte mam z mojego ksenona.

Mam kolorowy fis, będę zmieniał w Polsce.

Właśnie szukam kogoś kto mi ogarnie we Wrocku lub koło bo inaczej będę gonił do Zabrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...