Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukas.op

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukas.op

  1. Kurcze, a jak sprawdzić jaka to nawigacja? To jest gdzieś na navi napisane? Jeśli tak to chyba trzeba ją wykręcić, żeby sprawdzić tak? A nawet jeśli jest to navi DX to słyszałem, że może je przeprogramować tak, że będą i polskie mapy działać. Czy to prawda? Jeśli tak to orientuje się ktoś, czy w okolicach Opola można takie coś zrobić? Pozdrawiam serdecznie
  2. Witajcie. Mam problem z nawigacją wbudowaną. Komputer jest w bagażniku, sterowanie pod ręcznym, a wyświetlacz między licznikami. Problem z nawigacją jest w aucie od lat, ale poprzedni właściciel tego nie robił bo mu się nie chciało chyba, ale ja chciałbym coś na to poradzić. Więc problem wygląda tak, że w kompie w bagażniku jest prąd, bo płyta się wsuwa i wysuwa. W panelu sterowania chyba też, bo panel jest podświetlany, ale na wyświetlaczu żadnej reakcji na nawigację. Nic... Nie wiem w którym miejscu może być problem i co nim może być. Może ktoś z Was miał coś podobnego? Może ktoś ma jakiś pomysł. Bardzo bym się cieszył z każdego pomysłu i rady. Pozdrawiam!!
  3. Ojciec ma czujniki z przodu w Volvo V70 i działają całkiem dobrze. Ale z tak dużą maską mówię Wam, że naprawde się przydają. Oczywiście jest ich wyłącznik pod radiem, bo tak jak Konradoss mówi, w korku czy na światłach czasami potrafią zdenerwować, bo jak czujnik coś widzi to ścisza radio i pipczy całkiem głośno. Ale ogólnie to w mieście często się przydają, żeby gdzieś się wcisnąć taką krową
  4. Też mi się wydaje, że 40 jest lepiej. A może ktoś powiedzieć czy ma zainstalowane w swoim autku czujniki z allegro, bądź innych sklepów? Czy one się sprawdzają?
  5. Mam pytanie dotyczące (jak w temacie) czujników parkowania. Przyzwyczaiłem się bardzo do tego jeżdżąc długi czas Citroenem C5 i chciałbym sobie zamontować to też w swojej nowo kupionej A4 Nie chce żadnych z wyświetlaczami itp tylko po prostu z sygnałem dźwiękowym (tak jak miałem), dlatrgo na allegro znalazłem np takie: http://moto.allegro.pl/item748569725_czujnik_cofania_z_glosniczkiem_srebrne_sensory.html . Możecie poradzić czy takie kupne i zamontowane działają dobrze, czy to jakiś szajs? Jeśli ktoś montował i wie to proszę o podpowiedź, albo zaproponujcie mi coś jeśli macie coś sprawdzonego. Dzięki i pozdrawiam
  6. Witajcie Jestem Łukasz i obecnie mieszkam i studiuję w Opolu na Politechnice. Ogólnie pochodzę z miasteczka leżącego niedaleko Opola. Kupiłem A4 od swojego brata. Właśnie trwa procedura clenia itp. Niestety od dzisiaj nie moge jeździć autkiem bo skończyło się 5ciodniowe ubezpieczenie niemieckie ;( Mam nadzieję na owocną współpracę na forum i może nie tylko Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.