Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pozdrów "Swoją" ode mnie czyli co z byka miałem jej jebnąć ? Ziomy i Galerianki stan miszek disco kupko jem śniadanie :gwizdanie: smacznego i się nie chwal... mi wczorajszy mac musi wystarczyć na tydzień :gwizdanie:
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pozdrów "Swoją" ode mnie czyli co z byka miałem jej jebnąć ? Ziomy i Galerianki stan miszek disco kupko
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    misiaczki
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    taaa to z kim się dzisiaj ścigasz? :gwizdanie:
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    oj pedałki jedne...
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a co wy razem spaliście
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co tam Maksymilianie ? sie żyje powoli ... widziałeś że mi wątek podwiesili a jakie ładne zdjęcia wrzuciłem za sprawą Keżora a pierdzielony tak schował te zdjęcia że dopiero Piechol mi wskazał do nich drogę :polew: MAX co Ty gadasz widać je było od początku :gwizdanie: no to chyba oślepłem gdzie i w którym miejscu :mysli:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 20:47_________________________________________________ :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy: dobra znalazłem :embarrassed: :embarrassed: ;( oj ti ti ti [br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 21:49_________________________________________________dobra spadam w kimke do zobaczenia jutro
  9. zapraszam na małego spota "ogólnośląskiego" więcej info w linku: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=153777.0
  10. nie wiem to już wy musicie się dogadać
  11. zapraszam na małego spota "ogólnośląskiego" więcej info w linku: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=153777.0
  12. zapraszam na małego spota "ogólnośląskiego" więcej info w linku: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=153777.0
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i witoj ty dziadku mlody ino mi tu nie bluznij starszym sie szacunek nalezy miejsca bys ustapil a przepraszam już wylogowuje się z forum no wybaczam i juz mi sie tu zachowuj jak na mlodego czlowieka przystalo ty jedziesz na ogólnopolski?
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i witoj ty dziadku mlody ino mi tu nie bluznij starszym sie szacunek nalezy miejsca bys ustapil a przepraszam już wylogowuje się z forum
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i witoj ty dziadku
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    skontaktuj się z kolegą "Krolu"
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    każda okazja jest dobra byle gonić
  19. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no zakładaj wątek, ja tam podjadę na pewno choćby pogrillować jak rok temu wątek założony
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zaraz zakładam wątek 04.09. http://www.dotzsummercarsparty.pl/[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 08:21_________________________________________________taki mały problem tylko że to jest dokładnie ten weekend kiedy jest ogólnopolski... ale przeca nie wszyscy jadą
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie nie nie, żadne pssyt idę na spacer i spać 3 mejcie się
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    fajne są też z perforowaną skórą pośrodku
  23. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to masz po prostu mechanizm zatarty weź strzykawkę i to co potrzebne żeby dostać się do podszybia czyi jakiś płaski śrubkokrent i zrobimy to no to luz - bo poza spotem nie mam kiedy to zrobić :gwizdanie: :gwizdanie: pier**l ta pracę Adam bo się zajedziesz tu nie praca pozera tak mój czas... :naughty: to ty sobie lepiej kobiete wychowaj bo potem to ci na nic nie pozwoli ona mu juz na nic nie pozwala trampek juz utonął na dobre :gwizdanie: Diman RATUJMY GO!!
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to masz po prostu mechanizm zatarty weź strzykawkę i to co potrzebne żeby dostać się do podszybia czyi jakiś płaski śrubkokrent i zrobimy to no to luz - bo poza spotem nie mam kiedy to zrobić :gwizdanie: :gwizdanie: pier**l ta pracę Adam bo się zajedziesz tu nie praca pozera tak mój czas... :naughty: to ty sobie lepiej kobiete wychowaj bo potem to ci na nic nie pozwoli
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to masz po prostu mechanizm zatarty weź strzykawkę i to co potrzebne żeby dostać się do podszybia czyi jakiś płaski śrubkokrent i zrobimy to no to luz - bo poza spotem nie mam kiedy to zrobić :gwizdanie: :gwizdanie: pier**l ta pracę Adam bo się zajedziesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.