Treść opublikowana przez Seski
-
Spoty Katowice i okolice
stanley kiedy wracasz na firme bo mi sie palifko skonczylo ;( czy moze w rybniku ci sie lepiej podoba hehe u mnie też sucho w zapasach :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
z tymi kołpakami to z 5 500 + RIKARO 6000 z recaro zrobię sobie fotel w domu :kox: hehe ja mam 2 takie fotele samochodowe przerobione
-
Spoty Katowice i okolice
aaaa [br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 10:33_________________________________________________idę się wkońcu wykąpać a wy nie kłócić mi się tu dzisiaj
-
Spoty Katowice i okolice
a po co ci?
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
ide spać napinacze, koksy i nerwusy... 3 mejcie się pogadamy jak będziecie wszyscy spokojniejsi- Spoty Katowice i okolice
ej nie stresować się i krzyczeć bo mnie głowa boli...- Spoty Katowice i okolice
żubra wygrzebałem z lodówki A ja się dzisiaj zastanawiałem stojąc w sklepie przy kasie z 6 bułkami, czy jeszcze coś miałem kupić q***wa! Niestety jest jedynie zimna woda mineralna dziś :gwizdanie: :zemdlal: Jutro wracam na weekend do domu przecież to se odbije [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 18:59_________________________________________________ To ty w Będzinie mieszkasz, to mam do ciebie rzut beretem, na imprezę też bym miał blisko(przynajmniej raz) jeśli bym tam był no widzisz to możesz jutro na powrocie podskoczyć i żałuj że cię w zeszły weekend nie było [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 19:10_________________________________________________ ania ma swoje konto i może wejść w każdej chwili a jeśli chodzi o rozmiar to nie wiem... najlepsze są te co idealnie pasują do ręki :naughty: Panie Modzie to wiesz co trzeba zrobić- Spoty Katowice i okolice
krolu mieszkam w Będziniu... możesz jutro wpaść a ty tam uważaj na małego konfidenta, bo pewnie tylko udaje że siedzi tyłem a przed sobą ma lusterko i czyta co piszesz albo siedzi i sprawdza na bierząco na forum a co do to D jak dla mnie to troche za duże bo po 24 roku to tylko coraz to bardziej niebezpiecznie zbliża się do ziemi leee- Spoty Katowice i okolice
ok wpadniemy z kędziorem na ... (tą miejscowość gdzie mieszkasz) :naughty:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 18:25_________________________________________________ :ad: :ad: dobule D :ad: krolu prawe D zamało dorezałeś pomogę ci...- Spoty Katowice i okolice
próbowałem pić browarek i mi nie wychodzi... a co do przyniesienia to nie bardo mogę się ruszyć z domu... przynajmniej narazie...- Spoty Katowice i okolice
o i wreszcie coś się dzieje! jutro macie ze mną siedzieć od 10:00 do 18:00 bo nie będę miał co robić- Spoty Katowice i okolice
helloł nudze sie...- Spoty Katowice i okolice
czemu tu tak cicho?- Spoty Katowice i okolice
aj musiał był mi się wkręcić chodźbym miał się do zderzaka przykuć- Spoty Katowice i okolice
ej jaki fimik? ja chce być on board a nie fimik...- Spoty Katowice i okolice
2.2T kiedy znowu będzie?- Spoty Katowice i okolice
A CO SIĘ STAŁOSIE? łazienka jest zamknięta... :polew: :polew: daj śrubokręt :polew: a co tam pod klapką miał?- Spoty Katowice i okolice
to już nie daj się więcej, bo nie będzie można się z Tobą dogadać a teraz można było?- Spoty Katowice i okolice
tylko gdyby jeszcze tak cała morda mnie nie napierdzielała i nie był bym taki spuchnięty i szwy mnie nie wkurzały to by było całkiem ok :gwizdanie: a i zapomniałem że jeszcze pokarm przyjmuje przez słomkę... ;(- Spoty Katowice i okolice
aha to nic nie wiedziałem... ale te plotki się szybko rozchodzą... :/ ps. poddajcie się narkozie mega odjazd...- Spoty Katowice i okolice
krolu jaki sms? adrenalinko usuwali mi moją mądrość :/ i to już 2 z 4...- Spoty Katowice i okolice
uuu a to czyje to to takie cuś?- Spoty Katowice i okolice
i co to za niespodziewanka na spocie była? :gwizdanie: mnie nie było bo dopiero dochodzę do siebie po wczorajszej narkozie... jak ktoś chce to może wpaść do mnie bo do końca tyg. na bank posiedzę w domu...- Spoty Katowice i okolice
dobra ja spadam wy sobie gadajcie... mam zbyt wolnego neta i nie nadąża to do zobaczenia - Spoty Katowice i okolice