Treść opublikowana przez Seski
-
Spoty Katowice i okolice
cholerka... a wolalbym żeby brazylia wygrała...[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 17:19_________________________________________________ale może pójdzie szybka kontra
-
Spoty Katowice i okolice
akjam nie wiem niestety nie mogę tego oglądać... ale relacjonować mi możesz :]
-
Spoty Katowice i okolice
grisza a ją obstawiam że brazylia wygra
-
Spoty Katowice i okolice
sa 9km 25zl za wyscig (ok.10min) mozna wziac tor na 30min za 300zl 5 osob moze się ścigać... otwarcie 1 lipca
-
Spoty Katowice i okolice
dobry [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 16:45_________________________________________________dowiedzialem sie troche o gokardach w s-c... ]:->
-
Spoty Katowice i okolice
dobre gregor dobre się uśmialiśmy a ja też spadam myju i spać to strzałka
-
Spoty Katowice i okolice
Wujek już ujdzie, byle nie chrzestny wujek gregor idź już stąd bo chciałem pogadać sam ze sobą [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 21:24_________________________________________________a tak wogóle co tam ciekawego? :>
-
Spoty Katowice i okolice
i ponownie dobry [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 21:10_________________________________________________hehe to widze forum moje
-
Spoty Katowice i okolice
ej wogole wg. mojego telefonu to k-c pobily gl. bo mam 6626 strone[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 19:02_________________________________________________i spadam bo bakteria ma KO... To
-
Spoty Katowice i okolice
a jak na randewu (przynajmniej tak sie wypowiada)
-
Spoty Katowice i okolice
przeca jestem spokojny tylko mi sie nudzi...
-
Spoty Katowice i okolice
to czekam:)[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 18:46_________________________________________________jedziesz krolu? :>
-
Spoty Katowice i okolice
krolu to przyjedz pod gwsp
-
Spoty Katowice i okolice
ta kedzior bardzo dowCIPNE jak ja teraz w chorzowie siedze bez kompa...:/
-
Spoty Katowice i okolice
hehe to jednak wygrali
-
Spoty Katowice i okolice
dobry wam:p[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 18:34_________________________________________________jakie wyniki meczow?
-
Spoty Katowice i okolice
meksykańskie - to wpadam to mam czekać? bo chciałem się iść myć i zbierać nie no świruję... następnym razem wpadnę no dobra to ide się myć i zbieram się cyja do zobaczenia i wogóle
-
Spoty Katowice i okolice
meksykańskie - to wpadam to mam czekać? bo chciałem się iść myć i zbierać
-
Spoty Katowice i okolice
jakieś naleśniki meksykańskie czy coś takiego
-
Spoty Katowice i okolice
a ja ? bo ja jeszcze nie wyjechałem bo też czekam na obiad :gwizdanie: to wpadaj bo magda troche narobiłe tego
-
Spoty Katowice i okolice
słuchaj ew. możesz poczekać to może też się załapiesz
-
Spoty Katowice i okolice
hmm nie wiem czy się wyrobimy bo w połowie obiadku jesteśmy
-
Spoty Katowice i okolice
_____________ yyyyyyyyyy Kezor Gregory nie mam płyt CD ;( dziśiaj :gwizdanie: o której jedziesz wpadnij po mnie ps. mam dla ciebie 6x leszek
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
przejrzałem 258 zdjęć reszta na jutro a teraz ide w kimke 3mejcie się i jeszcze raz dzięki - Spoty Katowice i okolice