Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wiesz najlepiej się leczyć tym czym się struło :kox: wiedziałem w niedziele znowu piłeś respect nie piłem!! nawet browarka niewychyliłem
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wiesz najlepiej się leczyć tym czym się struło :kox: wiedziałem w niedziele znowu piłeś respect
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    niema czasu na głupoty taa jasne znowu wolny poniedziałek był?
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i jak tam wytrzeźwieliście
  5. egon najlepszego ps. czemu się nie zapisałeś jeszcze na karty? ps. 2 nie nabijac im tu postów :gwizdanie:
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dzięks Diman było OK przez ogromne O i K
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kędzior czy ty obdzwoniłeś wszystkich nieobecnych na forum? (keżor, krolu, stan chyba w pracy, talib chyba chciał jechać) czy mam do kogoś przedzwonić?
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tylko nie sr** i się zbierać ale szybko! [br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 10:04_________________________________________________Miszek a ty się nie wybierasz na karty? :gwizdanie:
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano co z ta pogoria cholera kedzior organizuj cos dzwon do ludzi i jedziemy siatke cza zorganizowac zeby nam jej nie wynajeli no widzisz jakie łoje tyle gadania a teraz cisza SMS poszły jak nie będzie odzewu to zaczynam wydzwaniać [br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 09:44_________________________________________________Seski zwerbowany Bulczas też pisze że by raczej jechał Dimek ustalmy godz o której będziecie mysle ze damy rade o 12.00 wyjechac wiec gdzies okolo 12.45 bysmy byli u ciebie kedzior wiec moze sie na ta godzine ustawmy a jak nie to wy juz jedzcie a my dojedziemy no i jeszcze jedno co z tym noclegiem tam bo bym sie czego napil dawno nic nie pilem jakos przed chwila to bylo diman jak chcesz to możesz przenocować u nas
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobry kędzisanie czemu żeś mnie zebrał tak rano z łóżka?
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    o nie nie nic z tego nie może tak być bo Niemcy wygrywają mistrzostwa [br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 20:10_________________________________________________ chyba rowerzysta uczę się pilnie te laski fajne c*p... tzn fajne dziewczyny :gwizdanie: że co takiego? :>
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    POLSKA gola!! POLSKA GOLA!! :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 17:18_________________________________________________idę zrobić obiad
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Że tak jeszcze zapytam.... Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........? mam plan, Grisza jedziesz się jutro zatankować, po drodze zgarniasz mnie, później spot w SG i powrót na chatę Miszka plan w deche !! bo jeszcze nie byłem na spocie w SG także mógłbym się wybrać pozostaje jeszcze tylko kwestia ile dokładasz się do paliwa ?? Od kwoty zależy czy pojade :polew: ja chcę Ciebie w półświatek wkręcić, a Ty chcesz ode mnie pieniądze za to ? [br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 21:38_________________________________________________ok zdupcam pomyśl Griszka grisza UWAŻAJ!! :polew: widze że Miszka to niezły HARDCORE ... :gwizdanie: Seski ciebie też tak dopadł ? http://demotywatory.pl/1822251/Czeski-jezyk chyba nie albo po prostu nie poczułem [br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 22:14_________________________________________________ Że tak jeszcze zapytam.... Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........? prosto z rafinerii, z Radzionkowa olejek pierwsza klasa rulesss :D[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 22:15_________________________________________________szpadam się myć i w kimke (niestety innego kulka z łóżkiem nie ma :>)
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hehe znam to
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Że tak jeszcze zapytam.... Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........? mam plan, Grisza jedziesz się jutro zatankować, po drodze zgarniasz mnie, później spot w SG i powrót na chatę Miszka plan w deche !! bo jeszcze nie byłem na spocie w SG także mógłbym się wybrać pozostaje jeszcze tylko kwestia ile dokładasz się do paliwa ?? Od kwoty zależy czy pojade :polew: ja chcę Ciebie w półświatek wkręcić, a Ty chcesz ode mnie pieniądze za to ? [br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 21:38_________________________________________________ok zdupcam pomyśl Griszka grisza UWAŻAJ!!
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    chłopaki wbijać na temat o kartach! trza ustalić pewne fakty
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to musisz się jeszcze tylko pochwalić
  19. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    e tam ty masz dzięki temu wakacje
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    on chyba nie wie dokładnie co to za super czapeczka [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 19:42_________________________________________________ta czapka to coś jak sok z gumi jagód eee czyli że co... daje kopa aaa... to zaraz idę do auta i ją przymierze [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 20:15_________________________________________________ hmm jak by to powiedzieć... chłopaki kupie bransoletkę za max 700zł
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    on chyba nie wie dokładnie co to za super czapeczka [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 19:42_________________________________________________ta czapka to coś jak sok z gumi jagód eee czyli że co...
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no mam... chciałem ci ją oddać wczoraj ale cię nie było... a teraz to nie wiem czy jej nie przepije... nie dał byś rady przepić jest taka wartościowa no mam... chciałem ci ją oddać wczoraj ale cię nie było... a teraz to nie wiem czy jej nie przepije... chcesz sie zapić na śmierć? :gwizdanie: trudno zaryzykuje najwyżej się podzielę
  23. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no mam... chciałem ci ją oddać wczoraj ale cię nie było... a teraz to nie wiem czy jej nie przepije...
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak by to powiedzieć Ernesto nie prowadzi roweru... to rower prowadzi Ernesto
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    szczęść [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 16:07_________________________________________________ Cze! Nie narobiłeś się dziś... :gwizdanie: no dziś nie :> yo yo tak jak piszesz TV i wyrko lenie :gwizdanie: ale później idę na rower A ja na spota do B-B :gwizdanie: ale ty jesteś dwulicowy...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.