Treść opublikowana przez Seski
-
Spoty Katowice i okolice
wiesz najlepiej się leczyć tym czym się struło :kox: wiedziałem w niedziele znowu piłeś respect nie piłem!! nawet browarka niewychyliłem
-
Spoty Katowice i okolice
wiesz najlepiej się leczyć tym czym się struło :kox: wiedziałem w niedziele znowu piłeś respect
-
Spoty Katowice i okolice
niema czasu na głupoty taa jasne znowu wolny poniedziałek był?
-
Spoty Katowice i okolice
i jak tam wytrzeźwieliście
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
egon najlepszego ps. czemu się nie zapisałeś jeszcze na karty? ps. 2 nie nabijac im tu postów :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięks Diman było OK przez ogromne O i K
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
kędzior czy ty obdzwoniłeś wszystkich nieobecnych na forum? (keżor, krolu, stan chyba w pracy, talib chyba chciał jechać) czy mam do kogoś przedzwonić?- Spoty Katowice i okolice
tylko nie sr** i się zbierać ale szybko! [br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 10:04_________________________________________________Miszek a ty się nie wybierasz na karty? :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
siemano co z ta pogoria cholera kedzior organizuj cos dzwon do ludzi i jedziemy siatke cza zorganizowac zeby nam jej nie wynajeli no widzisz jakie łoje tyle gadania a teraz cisza SMS poszły jak nie będzie odzewu to zaczynam wydzwaniać [br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 09:44_________________________________________________Seski zwerbowany Bulczas też pisze że by raczej jechał Dimek ustalmy godz o której będziecie mysle ze damy rade o 12.00 wyjechac wiec gdzies okolo 12.45 bysmy byli u ciebie kedzior wiec moze sie na ta godzine ustawmy a jak nie to wy juz jedzcie a my dojedziemy no i jeszcze jedno co z tym noclegiem tam bo bym sie czego napil dawno nic nie pilem jakos przed chwila to bylo diman jak chcesz to możesz przenocować u nas- Spoty Katowice i okolice
dobry kędzisanie czemu żeś mnie zebrał tak rano z łóżka?- Spoty Katowice i okolice
o nie nie nic z tego nie może tak być bo Niemcy wygrywają mistrzostwa [br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 20:10_________________________________________________ chyba rowerzysta uczę się pilnie te laski fajne c*p... tzn fajne dziewczyny :gwizdanie: że co takiego? :>- Spoty Katowice i okolice
POLSKA gola!! POLSKA GOLA!! :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 17:18_________________________________________________idę zrobić obiad- Spoty Katowice i okolice
Że tak jeszcze zapytam.... Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........? mam plan, Grisza jedziesz się jutro zatankować, po drodze zgarniasz mnie, później spot w SG i powrót na chatę Miszka plan w deche !! bo jeszcze nie byłem na spocie w SG także mógłbym się wybrać pozostaje jeszcze tylko kwestia ile dokładasz się do paliwa ?? Od kwoty zależy czy pojade :polew: ja chcę Ciebie w półświatek wkręcić, a Ty chcesz ode mnie pieniądze za to ? [br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 21:38_________________________________________________ok zdupcam pomyśl Griszka grisza UWAŻAJ!! :polew: widze że Miszka to niezły HARDCORE ... :gwizdanie: Seski ciebie też tak dopadł ? http://demotywatory.pl/1822251/Czeski-jezyk chyba nie albo po prostu nie poczułem [br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 22:14_________________________________________________ Że tak jeszcze zapytam.... Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........? prosto z rafinerii, z Radzionkowa olejek pierwsza klasa rulesss :D[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 22:15_________________________________________________szpadam się myć i w kimke (niestety innego kulka z łóżkiem nie ma :>)- Spoty Katowice i okolice
hehe znam to- Spoty Katowice i okolice
Że tak jeszcze zapytam.... Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........? mam plan, Grisza jedziesz się jutro zatankować, po drodze zgarniasz mnie, później spot w SG i powrót na chatę Miszka plan w deche !! bo jeszcze nie byłem na spocie w SG także mógłbym się wybrać pozostaje jeszcze tylko kwestia ile dokładasz się do paliwa ?? Od kwoty zależy czy pojade :polew: ja chcę Ciebie w półświatek wkręcić, a Ty chcesz ode mnie pieniądze za to ? [br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 21:38_________________________________________________ok zdupcam pomyśl Griszka grisza UWAŻAJ!!- Spoty Katowice i okolice
chłopaki wbijać na temat o kartach! trza ustalić pewne fakty- Spoty Katowice i okolice
no to musisz się jeszcze tylko pochwalić- Spoty Katowice i okolice
e tam ty masz dzięki temu wakacje- Spoty Katowice i okolice
on chyba nie wie dokładnie co to za super czapeczka [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 19:42_________________________________________________ta czapka to coś jak sok z gumi jagód eee czyli że co... daje kopa aaa... to zaraz idę do auta i ją przymierze [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 20:15_________________________________________________ hmm jak by to powiedzieć... chłopaki kupie bransoletkę za max 700zł- Spoty Katowice i okolice
on chyba nie wie dokładnie co to za super czapeczka [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 19:42_________________________________________________ta czapka to coś jak sok z gumi jagód eee czyli że co...- Spoty Katowice i okolice
no mam... chciałem ci ją oddać wczoraj ale cię nie było... a teraz to nie wiem czy jej nie przepije... nie dał byś rady przepić jest taka wartościowa no mam... chciałem ci ją oddać wczoraj ale cię nie było... a teraz to nie wiem czy jej nie przepije... chcesz sie zapić na śmierć? :gwizdanie: trudno zaryzykuje najwyżej się podzielę- Spoty Katowice i okolice
no mam... chciałem ci ją oddać wczoraj ale cię nie było... a teraz to nie wiem czy jej nie przepije...- Spoty Katowice i okolice
jak by to powiedzieć Ernesto nie prowadzi roweru... to rower prowadzi Ernesto- Spoty Katowice i okolice
szczęść [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 16:07_________________________________________________ Cze! Nie narobiłeś się dziś... :gwizdanie: no dziś nie :> yo yo tak jak piszesz TV i wyrko lenie :gwizdanie: ale później idę na rower A ja na spota do B-B :gwizdanie: ale ty jesteś dwulicowy... - Spoty Katowice i okolice