Treść opublikowana przez Seski
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu a ty dalej nie znalazłeś kabli? no gdzieś ty je posiał?
-
Spoty Katowice i okolice
co tak każdy o tym gada że rozwale domek?? czy ja coś zniszczyłem?? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: klime...?
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu na moje konto nic nie dotarło więc Magda zostaje zemną a ty Spartan przynajmniej zdemolujesz komuś innemu domek
-
Spoty Katowice i okolice
ej no do mnie go przenieśli... zamiast Magdy :wallbash: ej bo poskarżę... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
kędzior a co ty pokój zmieniłeś? ;(
-
Spoty Katowice i okolice
dobry wam
-
Spoty Katowice i okolice
dobra koniec tego... trzeba iść spełnić swój obowiązek i potem się wyspać :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no przynajmniej jeden któremu się podobało [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 23:09_________________________________________________ i drugiii :oklaski: a komary przemutanty
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu ładny opis
-
Spoty Katowice i okolice
wpadnij kiedyś na gliwickie - tam jest lepiej :gwizdanie: nie chcemy vagowania i nie przyjeżdżaj ;( czujemy się urażeni
-
Spoty Katowice i okolice
a Panie...? mogą czuć się niedocenione i przez ich żalenie się Adam i Diman jeszcze się nie wyśpią :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
przecież bliżej do K-c masz no ale tak czy inaczej [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 22:55_________________________________________________kędzior a może my założymy nowy dział... spoty zagłębiowskie
-
Spoty Katowice i okolice
poprostu nasza powierzchnia do gryzienia jest większa niż twoja... np. brzuszek jesteście pipy.. to był spot sk czy sg... no nie mam pytań.. a ty jesteś SK czy SG?
-
Spoty Katowice i okolice
poprostu nasza powierzchnia do gryzienia jest większa niż twoja... np. brzuszek
-
Spoty Katowice i okolice
hehe ja już psyt lech zrobiłem
-
Spoty Katowice i okolice
nie stado niewyżytych żądnych krwi samic... ;( niejakich komarzyc...
-
Spoty Katowice i okolice
melduje się i żalę że wszystko mnie boli...
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
hmm mi się lewa bardziej widzi- Spoty Katowice i okolice
szpadam spać może w końcu wyśpię się za cały ostatni miesiąc... :gwizdanie: 3mejcie się do zobaczenia- Spoty Katowice i okolice
no ale stwierdziliśmy że przestawi lusterka i poćwiczymy i będzie gitara- Spoty Katowice i okolice
no a ja zawsze myślałem że ona w nich dobrze widzi i nie musi przestawiać :gwizdanie: a okazało się dzisiaj po genialnym cofaniu co widział kędzior i jak mi powiedziała co w nich widzi, że moje przypuszczenia wcale nie są prawdziwe [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 22:53_________________________________________________ nom nie ma co ale cofanie ma opanowane chyba się uczyła z tobą jak byliście u Keżora :gwizdanie: taaa widzialeś jak dzisiaj poszło [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 22:54_________________________________________________ pamiętaj, zły dotyk - boli całe życie... a tam całe... już tylko 2/3 jej zostały no przy mnie to może połowa- Spoty Katowice i okolice
nie nie... nie mówię o tej co ją znałeś w podstawówce, z którą się za rękę trzymałeś tylko o mojej tej której muszę zafundować kurs parkowania tyłem a i dzisiaj dowiedziała się że może lusterka przestawić i jej za to nie skrzywdzę- Spoty Katowice i okolice
eee... to drogie musi być... doceniam gest i wogole ale jednak chyba nie skorzystam wiesz jak jest Magda mogła by się pogniewać czy coś :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
oj nie bój się... przytulę cię i pocieszę (jak coś postawisz) :gwizdanie: - Spoty Katowice i okolice