Treść opublikowana przez zyga100
-
[B5 AFN] Wentylator ciągle się kręci
Podczas jazdy włączałem i wyłączałem ogrzewanie, gdy wyłączyłem to odrazu temp rosła do 90 a gdy włączyłem spadała
-
[B5 AFN] Wentylator ciągle się kręci
A jak ten test zrobić? Ogrzewanie tez gorzej teraz grzeje
-
[B5 AFN] Wentylator ciągle się kręci
Moim zdaniem jakby termostat był ciągle otwarty to silnik wogóle by nie łapał temp roboczej[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 08:57_________________________________________________A ten wiatrak nie jest sterowany przez jakiś czujnik?
-
[B5 AFN] Wentylator ciągle się kręci
Od jakiegoś czasu wentylajor chłodnicy ciągle mi się kręci. Temp mam w granicach 70-80 stopni. Dodam jeszcze ze na zimnym silniku wiatraka nie można zatrzymać ręką. Lecz gdy dziś jechałem na 5 biegu jakieś 5 km to silnik złapał temp roboczą ale gdy zwolniłem temp spadła do 80 stopni. Co może być przyczyną ciągle działającego wiatraka?
-
[B5 AFN] Wymiana radia z ori na pionka
Dzięki kolego zamieniłem te kable i hula. Nawet logika zapłonu dobrze mi działa
-
[B5 AFN] Wymiana radia z ori na pionka
tzn złączyć czerwony z żółtym tak?
-
[B5 AFN] Wymiana radia z ori na pionka
Założyłem tego pionka. Podłączyłem tył ag schematu zanlezionego na forum, ustawiłem balans żeby tył grał tak samo jak przód. Problem polega na tym że jak wyciągne kluczyk ze stacyjki to wszystkie ustawienia w radiu się kasują i po ponownym włączeniu znowu musze ustawiać balans bo gra tylko przód. Wie ktoś jak to podłączyć żeby ustawienia z radia się nie kasowały?
-
[B5 AFN] Wymiana radia z ori na pionka
Koledzy możecie podpowiedzieć czego jeszcze będę potrzebował do wymiany radia z orginalnego na tego pionka http://allegro.pl/pioneer-deh-2200ub-2220ub-2200ubb-krak-kurier-12zl-i1234806185.html wiem że potrzebuje ramek bocznych bo one jest węższe niż ori, ale czy po podłączeniu wszystkie głośniki będą grały i czy logika zapłonu też będzie w nim działać
-
[B5 AFN] Klima nie chłodzi
Ale wcześniej tez miałem ten błąd i klima działała
-
[B5 AFN] Klima nie chłodzi
Koledzy mam taki problem. Od wczoraj po włączeniu klimy z kratek leci mi letnie powietrze, nie jest one mroźne tak jak to było wcześniej. Wiatrak klimy się załącza sprężarka też przekażnik od klimy też pyka. Dodam jeszcze że na błędach klimatronika mam 4.1 czyli stała przerwa w czujniku powietrza zasysanego ale ten błąd mam już chyba z pół roku i jakoś klima wcześniej dobrze chodziła? ma ktoś jakieś sugestie co to może być?[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 20:24_________________________________________________dodam jeszcze że cienki przewód o d klimy jest zimny a gruby ciepły
-
[B5 AFN] Audi A4 1.9 TDI Wyciek oleju!!!
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_odp_b5_afn_wyciek_oleju_spod_miski-t108201.0.html;msg1286440#msg1286440
-
[B5 AFN] Automatyczne domykanie drzwi. Możliwe ?
koledzy słyszeliście może o takim czymś jak automatyczne domykanie drzwi. Od doświadczonego mechanika dowiedziałem się że w b5 już to montowano. tzn. drzwi domykają się same w końcowym etapie zamykania tzn. gdy drzwi dotykają już karoserii. Warunkiem jest to że silnik musi być włączony
-
[B5 AFN] Wentylator klimy
tylko że ja mam błąd 22.1 czyli brak czynnika
-
[B5 AFN] Wentylator klimy
a u mnie się nie włącza wentylator ani sprężarka a śnieżynka się zapala ? co to może być
-
[B5 AFN] Wentylator klimy
a śnieżynka na wyświetlaczu się zapali czy też nie
-
[B5 AFN] Wentylator klimy
Czy jak nie ma czynnika w klimie to wentylator się załączy?
-
[B5 AFN] Błędy klimatronika
Na kanale 1 klimatronika wyświetla mi 3 błędy 50.3 22.1 4.3 Wie ktoś co one oznaczają?
-
[B5 AFF] Jak zaprogramować komputer?
a w głowicy nic się nie stało?
-
[B5 AFN] Czy dostanę gdzieś zaślepki pod śruby osłony silnika
ta osłona trzyma się na dwuch śrubach 6 mm na klucz 10. Śruby są zamontowane na gumkach lecz szybką się urywają pod wpływem drgań. U siebie wykręciłem je bo miałem zerwane i założyłem normalne śruby na klucz 10 podkładki gumowe i nakrętki
-
[B5 AFN] Czy te klocki są zużyte?
Jak w temacie. Czy te klocki kwalifikują się do wymiany?
-
[B5 AFN] Czarna puszka po stronie pasażera
oto fotka tego cuda
-
[B5 AFN] Czarna puszka po stronie pasażera
koledzy może wie ktoś co to takiego. W swojej a4 zauważyłem dziś czarną puszkę po stronie pasażera. jest to podobne do głośnika. Ale to jest prostokątne i znajduje się na na wysokości nóg pasażera po prawj stronie. proszę o podpowiedzi
-
[ALL B5] Dziwne wskazania termometru
otwierasz maske i patrzysz w dół tóż przed chłodnicą masz czyjnik temperatury zewnętrznej
-
[B5 AFN] Czujniki zużycia klocków
problem z nieszczelnością układu rozwiązany. Wyciek maiałem w tylnim prawym kole gdzie przewód elastyczny łączy się z zaciskiem. Podkładki na śrubie były stare i przepuszczały. Podkładki wymienione układ odpowietrzony.
-
[B5 AFN] Czujniki zużycia klocków
a czy mógłby ktoś przybliżyć jak zmienić klocki bo na forum nie ma dokładniejszeg opisu