Treść opublikowana przez zyga100
-
[B5 AFN] Przeciwmgłowe w lampach
mam dwa włączniki do przeciwmgłowych. Ale żeby je zapalić trzeba włączyć światła mijania czy nie?
-
[B5 AFN] Przeciwmgłowe w lampach
mam a4 rocznik 98 i nie wiem czy mam te przeciwmgłowe czy nie
-
[B5 AFN] Przeciwmgłowe w lampach
Czytałem kilka artykłów na ten temat. Przed I liftem niektore auta miały montowane przeciwmgłowe w lampach przednich nie jak po lifcie że są w kratkach w zderzaku oddzielne reflektory. Wie ktoś coś na ten temat?
-
[ALL B5] Konkretne świece żarowe - prośba o opinie!
polecam beru gdyż one są ori montowane w a4
-
[B5 AJM] Rozrząd-zrób to sam?
też robiłem sam rozrząd. Nic trudnego wystarczy tylko trochę pomyśleć. U mechaniora to koszt rzędu 400zł[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 16:39_________________________________________________A4 jest jak kobieta, żeby dobrze poznać musisz ją rozebrać...
-
B5 AFN] Czy ten kabel podejdzie?
http://www.allegro.pl/item888159243_wejscie_aux_mini_iso_blaupunkt_jack_minijack.html czy to podejdzie do mojego radia. ma ori chorus kaseciak. Codzi mi o to żeby podłączyć odtwarzacz mp3 a z adapterem kasetą nie estetycznie to wygląda. Proszę o info
-
[B5 AFN] Opóźniony zapłon ?
przerabiałem to w T4. To wkład stacyjki. Na początku jest tak jak opisujesz. A później już wcale nie chce palić
-
[B5 AFN] Kabel od pompy paliwa
Wymieniałem przewód odmy ten co idzie od filtra na pokrywie zaworów do bloku. Kabel elektryczny który idzie do pompy paliwa przełożyłem nie z tej strony co trzeba. Czy mogę odłączyć ten kabel od pompy przełożyć go tam gdzie ma być i podłączyć wtyczkę z powrotem. Czy nie skasuje się nic w pompie?
-
[B5 AFN] Wymiana(wykręcenie świec żarowych).
jasne że lepiej zrobić to samemu. Po przeczytaniu paru wontków na forum samemu można naprawić.A zaoszczędzony hajs wydać na wache
-
[B6 AKE] Wymiana poduszek czy trzeba wyjmować silnik.
podnosisz od spodu najpierw silnik zmieniasz poduchy potem to samo robisz ze skrzynią[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 18:02_________________________________________________a co ci się porobiło z tymi poduchami
-
[B5 AJM] Wyciek oleju przy filtrze
ostatnio to przerabiałem wymieniłem uszczelkę między blokiem a podstawą filtra i oring pod chłodnicą oleju i teraz sucho. Z tym że ja mam AFN
-
[B5 AFN] Nie chce zapalić
a świeczki sprawdzałeś
-
[ALL] Poranne odpalanie diesla
poczekaj na przekaźnik. Temperatura świec będzie dwa ray wyższa po pyknięciu przekaźnika niż po zgaśnięciu lampki
-
[B7 BKE] Nie utrzymuje temperatury silnika
nic dziwnego przy tej temperaturze
-
[B5 AHU] Obroty nie wzrastają po odpaleniu i szybko gaśnie kontrolka świec przy -17!!
no jasne jak zmieniasz świeczki to komplet najlepiej beru lub ngk. Ori montowane są beru ok 45zł sztuka. A przy mrozie poniżej -10 nie patrze na lamkę grzania świec tylko wyłączam klimatronik i czekam aż przekażnik świec rozłączy podawanie prądu na świece i wtedy pali od strzała
-
[B5 AFN] Czujnik położenia wału ?
zapieczone kierowniczki w dmuchawce
-
Jakie reflektory?
http://www.allegro.pl/item892470368_philips_crystal_vision_4300k_h7_lepsze_od_blue_vis.html czt takie żarowki mogę wsadzić w lampy przedliftowe do b5. czy kupić jeden komplet czy dwa bo w lampach są 4 zarówki h7
-
[ALL B5] Koszt naprawy sprężania i ...
Pierwsze co musisz sprawdzić to swiece żarowe. Moja a4 dobrze paliła do -10 stopni a gdy przyszło -15 nie chciała już zapalić. Sprawdziłem świece żarowe i wszystkie były spalone. Wymieniłem na ori świece beru i teraz przy -20 jedno grzanie świec pokręci z 1,5 sekundy i ładnie cyka.
-
[B5 AFN] Jak dobrze odpowietrzyć układ chłodzenia
panowie możecie dokładnie powiedzieć który przewód należy ściągnąć sby odpowietrzyć ten układ chłodzenia
-
[B5 AFN] Co oznacza 76 kod klimatronika
dzięki dejf za info tylko że ja nadal nic nie wiem
-
[B5 AFN] Co oznacza 76 kod klimatronika
jak w temacie wie ktoś co to za wartość na liście kodów http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html jest ich tylko 61 a u mnie na klimatroniku jest 76 i wartość tego kodu wynosi 254 ma ktoś jakiś pomysł co to może być
-
[B5 ANA] Regulacja głośności w Audi Chource
podgrzać procek i heja na tydzień spokój
-
[B5 AHH] Antena na dachu avant,Problem
kupiłem taką samą antenę i jedna stacja odbiera
-
[ALL] Poranne odpalanie diesla
dobrze powiedziane Musashi
-
[B5 AVG] Czy zmienić olej powyżej 260.000 km ? Na jaki ?
15w40 nie spełnia normy 505 00