Treść opublikowana przez zyga100
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
a wie może ktoś jak odkręcić te śruby od miski z tyłu bo tam przeszkadza wspornik od skrzyni
-
[ALL] Poranne odpalanie diesla
przy mrozie poniżej-10 stopni gdy wsiadam do a4 wyłączam klimatronic ze względu na duży pobór prądu, przekręcam kluczyk i czekam aż przekaźnik od świec żarowych pyknie tzn. zakończy się podawanie prądu na świece. Lamka od świec gaśnie nieco wcześniej niż rozłącza przekażnik. Dzięki temu świece osiągają wyższą temperaturę co ułatwia rozruch.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_avg_kontrolka_niskiego_poziomu_oleju_silnikowego_po_2300_km-t58376.0.html bywa też tak że po przejściu z oleju gęstrzego na żadszy bywają niespodzianki
-
[B5 AFN] Wyciek oleju spod miski
czy chodzi wam o oring pod chłodnicą oleju ???????????
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
nie kapie lekko się sączy
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
trochę się sączy
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
a skrzyni biegów nie trzeba nigdzie odkręcać
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
ale silnik odkręcali tylko z tych 2 bocznych poduszek i on już się podniesie???????????
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
ja już zmieniałem rozrząd w tamtym tygodniu ale do wymiany tej uszczelki trzeba podobno demontować ławę albo odkręcić silnik z poduszek i podnieść do góry
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
Szukałem na forum info odnośnie wymiany uszczelki miski olejowej. Piszą że można podnieść silnik albo trzeba demontować zawieszenie. Czy mógłby ktoś przybliżyć jakto jest z tym zawieszeniem. Czy koniecznie trzeba demontować, jeżeli tak to od czego zacząć. Za wszelkie info będę wdzięczny
-
[B5 AFN] Przekaźnik przedłużający sygnał masy
Posiadam centralkę do zamka centralnego lecz nie ma ona funkcji komfort czy istnieją takie przekaźniki co przedłużają sygnał podany z centralki. Chodzi mi o to żeby po naciśnięciu przycisku zamknij na pilocie przedłużył mi sygnał do 10s aby szyby się zamknęły. Dodam że sygnał na zamknięcie wynosi 0,5s bądź 3,5s po wyjęciu zworki. Jeżeli ktoś coś wie na ten temat proszę o podpowiedzi
-
[B5 AEB] Domykanie szyb z pilota
a gdzie znajduje się zworka żeby przedłużyć sygnał z 0,5 s do 3,5 s
-
[B5 AEB] Domykanie szyb z pilota
a jak włączyć tą funkcje komfort. bo ja kupiłem centralkę podłączyłem ale na kablu z centralki od domykania szyb nie ma żadnego sygnału a powinien być - przez 30s
-
[B5 AFN] Programowanie pilota
zakupiłem na allegro sterownik centralnego zamka i nie wiem jak zaprogramować pilot. Muszę przedłużyć sygnał na przycisku zamknij żeby domykało mi szyby. Wie ktoś może jak to zrobić? Proszę o podpowiedzi.
-
[B5 AFN] Kabel do domykania szyb z pilota
Dzisiaj założyłem do swojej a4 sterownik centralnego zamka zakupiony na allegro. Wszystkie kable podłączyłem wg schematu http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_podlaczenie_sterownika_centralnego_zamka_opis_i_zdjecia-t68804.0.html zamykanie otwieranie i awaryjne działają bez problemu natomiast nie mogłem znaleść kabla odpowiadającego za domykanie szyb. ma ktoś pomysł gdzie go można znaleść. Mam inną kostkę niż jest w opisie powyżej. i dlatego nie mogę znaleść tego kabla. dodam jeszcze że posiadam modół komfortu domykanie z kluczyka. proszę o podpowiedzi
-
[B5 AFN] Co to za wiązka kabla w barażniku
to wie ktoś może gdzie podłączyć ten kabel ????????????????????? [br]Dopisany: 17 Październik 2009, 17:05_________________________________________________to wie ktoś może gdzie podłączyć ten kabel ?????????????????????
-
[ALL B5] Radio chorus , wymiary
http://www.allegro.pl/item769729521_ramka_radiowa_audi_a4_do_99r_profesjonalny_zestaw.html tu masz zestaw do audi ze zmiany radia ori
-
[B5 AFN] Co to za wiązka kabla w barażniku
wyjmowałem lampke i przy antenie niema zadnego wzmacniacza tylko sam kabel.
-
[B5 AFN] Co to za wiązka kabla w barażniku
a w którym miejscu szukać tego wzmacniacza. możesz podać link do schematu podłączenia anteny
-
[B5 AFN] Co to za wiązka kabla w barażniku
ale jak rozwine ten kabel i tą wtyczkę podniose do góry to radio dobrze odbiera.więc to chyba kabel od anteny radiowej
-
[B5 AFN] Co to za wiązka kabla w barażniku
Kupiłem avanta z 98r i słabo odbiera mi radio. Dziś w bagażku w schowku znalazłem zwinięty kabel z wtyczką gdy go poruszę to radio zaczyna dobrze odbierać. Wie ktoś może od czego to kabel i gdzie go podłączyć? a wtyczka wygląda tak.
-
Nowicjusz - wątek powitalny