Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zyga100

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zyga100

  1. ręczny mi działa tylko się pytam czy jak przewód pęknie to czy reczny działa czy nie
  2. ręczny też nie zadziała
  3. a jakie mogą być tego skutki
  4. pewnie nieszczelność układu bo już dolewałem płynu dwa dni temu a dziś znowu lampka mi się zapaliła
  5. jeszcze jedno pytanie czy zyżyte klocki mogą być przyczyną opuszczającego się pedału chamulca. Tzn jak stoję pod górkę na skszyżowaniu na światłach i trzymam chamulec to czuć ze powoli opada
  6. tarcze myśle że jeszcze będą
  7. właśnie pisałem odpowiedż mam wolnego neta
  8. a oznaczenie na tył
  9. z przodu są z czujnikami a ztyłu bez tak? Znasz może orientacyjne ceny
  10. tylny zacisk
  11. WAUZZZ8DZWA257097 nr vin
  12. jutro wrzuce fotki[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 22:05_________________________________________________ przód tył [br]Dopisany: 22 Luty 2010, 11:25_________________________________________________może teraz jakieś sugestie jakie klocki zapodać
  13. zaciski mam alu z tyłu bo po 97 montowano alu, tak piszą na forum. to jakie klocki na przód i na tył zapodać
  14. a jak rozpoznać czy alu czy żeliwne
  15. nie wiem czy są aluminiowe czy żeliwne. a te czujniki to w którym miejscu powinny być. Są tylko z przodu czy i z tyłu też?
  16. dzięki za info devastation. Widze ze też masz 98r. Klocki są już u mnie zjeżdżone, czy mógłbyś polecić jekieś klocki. Do przodu i do tyłu są takie same?
  17. właśnie dokładnie nie wiem od czego ta kontrolka jest
  18. a dlaczego ubyło płynu? przyczyną są pewnie zużyte klocki hamulcowe
  19. koledzy wiecie może czy w a4 z 1998r miontowane były czujniki zużycia klocków hamulcowych bo dziś zaświeciła mi się lampka z wykrzyknikiem. Płynu też jest poniżej min
  20. podłączam się do tematu tyle że radio chorus1
  21. odłącz zasilanie od centralki zamka i podłącz wtedy zresetujesz ustawienia centralki
  22. a ja myślałem że to normalne
  23. sprawdzałem te lampy i mam bosha. Przeciwmgłowe w lampach też są. Dzięki z info
  24. wyciągałem aq w celu dolania wody destylowanej. Stał bez akumulatora chyba z godzinę i po włożeniu musiałem rozkodować tylko radio
  25. ale mam lampy zwykłe a nie soczewkowe zespolone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.