Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Wymiana radia z ori na pionka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy możecie podpowiedzieć czego jeszcze będę potrzebował do wymiany radia z orginalnego na tego pionka

http://allegro.pl/pioneer-deh-2200ub-2220ub-2200ubb-krak-kurier-12zl-i1234806185.html

wiem że potrzebuje ramek bocznych bo one jest węższe niż ori, ale czy po podłączeniu wszystkie głośniki będą grały i czy logika zapłonu też będzie w nim działać

Opublikowano

Logika zapłonu - niet

Wszystkie głośniki...

...zależy jaka ilość w Twoim mniemaniu oznacza "wszystkie"

Jeśli masz aktywny tył, to standardowo potrzebujesz przejściówkę miniISO -> 2xRCA

BTW

Warto czasem wykorzystać to co się ma między oczami, a potylicą i użyć szukajki.

Opublikowano

i 70zł nie jego

a wystarczy tył podłączyć przez rca, opis na forum

Opublikowano

Złącze które pokazał bisz-kopt ma sens, jeśli montowane radio nie posiada wyjść RCA, a ten pionek posiada 1 parę.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Założyłem tego pionka. Podłączyłem tył ag schematu zanlezionego na forum, ustawiłem balans żeby tył grał tak samo jak przód. Problem polega na tym że jak wyciągne kluczyk ze stacyjki to wszystkie ustawienia w radiu się kasują i po ponownym włączeniu znowu musze ustawiać balans bo gra tylko przód. Wie ktoś jak to podłączyć żeby ustawienia z radia się nie kasowały?

Opublikowano

W przejściówce radio -> ISO podłącz żółty do czerwonego i czerwony do żółtego.

Opublikowano
  • Autor

tzn złączyć czerwony z żółtym tak?

Opublikowano

chyba je trzeba miejscami zamienić

Opublikowano
  • Autor

Dzięki kolego :hi: zamieniłem te kable i hula. Nawet logika zapłonu dobrze mi działa :good:

Opublikowano

Nawet logika zapłonu dobrze mi działa :good:

Co przez to rozumiesz?

Dotychczas poza OEM jednostkami tylko blaupunkt wybrane modele blaupunkta miały logikę :chytry:

Opublikowano

Witam wszystkich fachowcow ;) Mam spory problem.poszujuje glosnikow na tyl do a4 avant.zakupilem radyJko Pioeer deh-2200ubb.Jest poblem poniewaz nie posiadam oryginalnych glosnikow,poza tym nie wiem jak dobrac moc do mocy radia. radio ma 4x50.

Opublikowano

Witam wszystkich fachowcow ;) Mam spory problem.poszujuje glosnikow na tyl do a4 avant.zakupilem radyJko Pioeer deh-2200ubb.Jest poblem poniewaz nie posiadam oryginalnych glosnikow,poza tym nie wiem jak dobrac moc do mocy radia. radio ma 4x50.

masz aktywny tył? tube w nadkolu?

żeby zamontować w tylnych drzwiach nie oryginalne głośniki musisz mieć adaptery

Opublikowano

Najgorsze jest to ze nie mam zadnych glosnikow. Nosilem sie z zamiarem kupna Hertz-a jednak kolega odradzil mi. Na wyposazeniu auta byly jedynie przednie,szukalem na allegoro do kupna jedank niczego nie zauwazylem.Zalezy mi na tym aby w tym tygodniu udalo sie uruchomic grajka :) Pozdrawim

Opublikowano

Jeśli na mus potrzebujesz głośników z tyłu, to wsadź choćby gms'y 652. Do tego potrzebujesz ringi montażowe oraz 4-5m przewodu głośnikowego ~0,5mm2.

Opublikowano

Jeśli na mus potrzebujesz głośników z tyłu, to wsadź choćby gms'y 652. Do tego potrzebujesz ringi montażowe oraz 4-5m przewodu głośnikowego ~0,5mm2.

NO az tak na mus to nie jednak cieszylbym sie gdyby w koncu wszystko ladnie zagralo. NIe mam pojecia gdzie znalezc boczki na tyl a co gorsze nie wiem tez jaki rozmiar glosnikow potrzebuje

Opublikowano

Jeśli na mus potrzebujesz głośników z tyłu, to wsadź choćby gms'y 652. Do tego potrzebujesz ringi montażowe oraz 4-5m przewodu głośnikowego ~0,5mm2.

NO az tak na mus to nie jednak cieszylbym sie gdyby w koncu wszystko ladnie zagralo. NIe mam pojecia gdzie znalezc boczki na tyl a co gorsze nie wiem tez jaki rozmiar glosnikow potrzebuje

głośniki 160-165mm i takie adaptery

http://allegro.pl/audi-a3-a4-tt-dystanse-tyl-165mm-cena-za-komplet-i1232230799.html

Opublikowano
. Nosilem sie z zamiarem kupna Hertz-a jednak kolega odradzil mi

:gwizdanie: ciekawe czemu Ci odradził

w 4 autach mam hertze i mieć dalej będę....

Opublikowano
. Nosilem sie z zamiarem kupna Hertz-a jednak kolega odradzil mi

:gwizdanie: ciekawe czemu Ci odradził

w 4 autach mam hertze i mieć dalej będę....

Również miałem hertze w poprzednim aucie i dźwiek był bardzo przyjemny :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.