Treść opublikowana przez jacek0311
-
[B6 ALT] Czujnik temperatury, olej, wiatrak i kilka innych problemów z autem
Witaj Z temperaturą miałem ten sam problem na mieście jeszcze jak cie mogę ale jak w trasę to 60 st. W łodzi w serwisie 350zł jest elektroniczny nie jest tani ale nic się nie poradzi Na dniach wstawię fotki uszkodzenia mojego termostatu myślę ze u ciebie będzie to samo. Z wymianą nie jest aż tak strasznie. Ale wszystko po wymianie wróciło do normy i mimo wydanych pieniędzy jestem zadowolony temp 90 i ani drgnie. Pozdro
-
[B6 ALT] Problem z webastem
Witam U mnie problem wygląda następująco mam tylko pilota pilot działa baterie nowe. Z Vag-a wyskakuje błąd 1317 brak komunikacji z klimatronikiem mimo wykasowania błąd powraca. Klimatronik działa prawidłowo tylko webasto nie startuje. Moze ktoś wie jak rozwiązać ten problem. Pozdro
-
[ALL B6] Funkcja odprowadzenia do domu (coming/leaving home)
jak wlączyłeś te samoczynne swiatełka kolego pomozesz
-
[B6 ALT] TERMOSTAT odpowietrzanie !!!
WITAM MAM ZAPYTANIE JAK Z ODPOWIETRZANIEM TEGO AUTKA PO WYMIANIE TERMOSTATU. POZDRAWIAM I PROSZĘ O POMOC .
-
[B6 BEX] Spadł pasek wielorowkowy
Napinacz do wymiany na 100% zakładałem VW PASSAT 1,8 tak samo się stało jak u Ciebie. Tylko kup dobrej firmy chinę odradzam. Załóż pasek i zobaczysz jak napinacz jest pod kątem i dlatego pasek spadł szmelc. Pozdro
-
[B6 ALT] Problem z temperaturą silnika
Termostat drogi bo elektroniczny 350 zł. Ale może czujnik padł temperatury. Podjedź to ci sprawdzą . Pozdro
-
[B6 ALT] Wysokie obroty biegu jałowego zimnego silnika
U mnie też tak jest 1200 a później 900 także nie ma sie czym martwić. Pozdrawiam
-
[B6 ALT] Czy już przejść na półsyntetyk ?
Koledzy każdy wóz bierze olej nie ma takiego który by nie brał. Mam 2.0 131 koni i nie bierze ma 131 tyś oryginał olej ma 5/30. A wcześniej miałem Hondę Accord v-tec i brał 1.5 do 2 litrów na 15tyś także sami widzicie. Pozdrawiam
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
Witam posiadam a4 2.0 benzynę 2002 mam 131 tyś z książką u siebie i jest tak samo po prostu hydraulika puszcza olej i te 2 sekundy to jest to jak się napełnią i już jest ok . Także silniki audi tak mają miałem wcześniej b3 1.8 90 koni i było tak samo. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Jakie są baterie do pilota od webasto ?
kolego za te paluszki w serwisie zaśpiewali 100 zł za 3 szt także ciesz się ze masz tanio bo je dostać jest bardzo ciężko.
-
[B6 ALT] Wahania temperatury
Dziękuje za pomoc jutro kupuje a może ktoś wie czy wielki problem z wymianą trzeba zdejmować alternator. Silnik 2,0 20v 131 koni Pozdrawiam[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 21:19_________________________________________________Witam termostat zamówiony bedzie w piatek serwis 350 zł elektroniczny ponoć. Chcialbym zapytam jak najlepiej odpowietrzyć układ i czy trzeba zdejmować alternator?. Pozdro
-
[B6 AVF] Problem z termostatem
A4 2002 rok 2.0 benzyna 131 koni. Elektroniczny jest
-
[B6 AVF] Problem z termostatem
termostat zakupiony 350zł SERWIS w piątek zabieram się za wymianę. Czy alternator trzeba zdejmować i jak najlepiej odpowietrzyć układ bo z nagrzewnicy też wyleci płyn. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Problem z termostatem
Okresowy przegląd w Niemczech był robiony przy 120 tyś w serwisie płyn chłodniczy był wymieniony klocki płyn hamulcowy opony olej filtry itd... bez rozrządu.Dzwoniłem do Serwisu u nas w Polsce i wchodzili na Niemiecki serwer. Wymieniłem sam rozrząd ale bez pompy wody. U mnie temperatura się strasznie wolno podnosi a żeby osiągnęła 90st to musi to być czas oczekiwania z godz . Autem przyjechałem z Niemiec na kołach 800 kilometrów ogrzewania działa bez problemu ale na autostradzie temp 60 stopni i nic nie wzrosła. Dopiero jak stanąłem w domu auto chodziło z 15 minut to wskoczyło na 90st . Także wydaje mi się ze termostat na 95%. Tylko cena mnie zaskoczyła Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Problem z ogrzewaniem i temperaturą silnika
A pompę wodną wymieniałeś ja kiedyś spotkałem sie ze wiatrak w pompie był oberwany i znajomy miał takie samy objawy a szukał cudów. Też temperatura mu skakała raz na 90 raz na 70stopni. Pompa nie jest droga max 120 zł . Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Problem z termostatem
Dziękuje za zainteresowanie mój jest wyjątkowo drogi i koszta to 350 zł SERWIS a w sklepach mają po 500zł. Kosmiczna cena chyba najdroższy termostat z jakim się spotkałem ale co się nie robi dla auta. Pozdrawiam
-
[B6 ALT] Wahania temperatury
Teraz w serwisie koszt 350 to i tak drogo u mnie po przejechaniu 15 kilometrów temp max 65 stopni a jak pokręcę się po mieście to podskoczy do 75 a dopiero jak stanę to na postoju wskoczy na 90 i nie wiem czy to wina termostatu. Mozę ktoś pomoże będę wdzięczny. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Problem z termostatem
posiadam a4 2002 rok 130 koni benzyna przejadę 15 kilometrów i temperatura tylko 60 max 65 stopni. Jak pokręce sie po miescie to podskoczy do 70 a jak pomalutku to wskoczy na 90 stopni, czy jest to wina termostatu bo koszta nie są małe. Proszę o pomoc z góry dziękuje.
-
[B6 ALT] Problem z webastem
WITAM POTRZEBUJE POMOCY ODNOŚNIE WEBASTA W AUDI A4 B6 2002 ROK MAM ORYGINALNE WEBASTO PRZY LEWEJ PODŁOŻNICY MAM ORYGINALNEGO PILOTA ZAKUPIŁEM DO NIEGO BATERYJKI PILOT DZIAŁA JAK GO ZAŁĄCZĘ TO ZAPALA MI SIĘ ŚWIATEŁKO W AUCIE OD ŚWIATEŁ AWARYJNYCH NA 5 SEKUND I GAŚNIE CZY OZNACZA TO JAKĄŚ AWARIĘ JAK SIĘ URUCHAMIA Z PILOTA SŁYSZAŁEM ZE SIĘ ZAŁĄCZA I GRZEJE NAJPIERW SILNIK A PÓŹNIEJ KLIMA SIĘ WŁĄCZA NA 20 STOPNI I GRZEJE ŚRODEK AUTKA COŚ SŁYSZAŁEM O PROGRAMOWANIU PILOTA ALE NIE MAM POJĘCIA JAK PROSZĘ O POMOC Z GÓRY DZIĘKI. POZDRAWIAM. proszę nie używać caps-a
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miłośników Audi. Sam od 2 miesięcy posiadam A4 B6 2.0 benzynę 2002 rok. Pozdrawiam i służę pomocą.