-
Brak świateł awaryjnych
Informacja dla potomnych. Samo się naprawiło?
-
Brak świateł awaryjnych
Witam, Od jakiegoś czasu mam problem z włączeniem świateł awaryjnych. Na początek rozebrałem przycisk, nacisnąłem kilka razy i znowu działał. Ostatnio próbuję włączyć awaryjki i cisza. Zakupiłem przycisk używany i dalej nic. Robiłem test zegarów i światła działają, błędów brak, jak otwieram/i zamykam auto też wszystko bangla. Moduł komfortu suchy, profilaktycznie styki i wtyczki potraktowane kontaktem. Może nowy przycisk też jest uszkodzony, tylko nie mam pojęcia które piny są sygnałowe. Internet na temat awaryjek w a4 b6 milczy, albo ja jestem taka pupa że nie potrafię znaleźć. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
-
Problem ze zbieżnością AUDI A4 B7 3.0TDI Quattro
Sprawdź tuleje sanek
-
[B6 AVF] Ślady na cylindrze
tylko ten przytarty?? Bez jaj. Wyciąg wszystkie do sprawdzenia, porządnie wyczyść i montuj do bloku. I do kontroli wszystkie panewki
-
BMW F10 528xi 2012r. - Kreator Mocy, Wagner, El-Tec
Ja jeżdżę sprinterem z silnikiem 2.2. Mały przebieg i mam go od nowości (2013). U mnie z filtrem jest tak że po 10/12tyś km auto zaczyna spalać więcej paliwa ok litra. Wymieniam filtr i wszystko wraca do normy. Oczywiści już filtr wygląda słabo. Może zapchany filtr jest problemem.
-
[B6 AVF] Ślady na cylindrze
Wygląda to na delikatne przytarcie. Ja bym tego tak nie składał. Teraz dołożysz parę stówek i śpisz spokojnie, chyba że gablota idzie na handel
-
[B6 AVF] Ślady na cylindrze
jaki przelot?
-
Drgania na wolnych obrotach w A4 B6 1.9TDI
A jak się ma sprawa koła pasowego?? Jest ono sztywne??
-
[B6 AVF] Zalety napędu Quattro ?
Sezon na Q i ból d*py tych którzy mają napęd na jedno koło z przodu
-
[B6 AVF] Zalety napędu Quattro ?
Z minusów dodam że gorsze przyśpieszenie w zakresie od 100km/h w góre.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Modpro
-
[B6] Ubywający płyn chłodniczy.
Mnie ciekło z pompy wody właśnie w taki sposób że zero wycieków i objawów. Tam się tak delikatnie sączy że nie zdąży kapnąć. Mechanik co mi robił rozrząd mówił że nie jest to pierwszy przypadek.
-
Mercedes Sprinter 2.9 TD - Autolaweta
Reanimujesz czy szukasz nowego słupka??
-
Mercedes Sprinter 2.9 TD - Autolaweta
Co dokładnie poleciało??
-
[B6 AVF] Problem z odpalaniem
Wartości graniczne to chyba -3 do 3. Ustaw najlepiej na 0. Instrukcja dostępna powszechnie w internecie
Wojtas.bb
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta