Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malywet

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malywet

  1. Już jest dobrze czujniki wymieniłem i pozakładałem tak jak powinny być. Ale buczenie słychać jak ściągnę nogę gazu, a jak dodam to przestaje - myślę że to wina przegubu bo kupiłem na allegro 195zł a w sklepie to ten sam ponad 300zł kosztuje ale będę jeździł aż się rozsypie. Przegub Ruville 75722S. Dziękuje wszystkimi i pozdrawiam.
  2. Witam! Moje auto a4 2,6 abc quattro 1994r wymieniłem przeguby na ruville 75722s po obu stronach, łożyska tylnej piasty po obu stronach i wszystkie tuleje z tyłu. i się zaczęło. ABS załącza się jak już się prawie zatrzymuje obojętnie czy sucho czy mokro, a tak chodzi ok na komputerze żadnych błędów, jak jadę i zdejmę nogę z gazu i nie naciskam żadnego pedału to słychać takie cichutkie buczenie. Mechanik powiedział ze czujniki. Kupiłem używane cały komplet 4sztuki - założył tylko 2 na tył jeden dobry a drugi ten co powinien być z przodu i żadnej poprawy. Wymienił tylko tylne bo widział że są starte jak wymieniał łożysko. Stwierdził że to wina przegubu bo pewnie różni się rozmiarem a ja sprawdzałem i wydaje mi się że przeguby są ok. Kazałem mu założy czujniki tak jak powinny być tylne na tył, i wymienić przednie na te co kupiłem. I co to może być? Wima przegubów czy czujników a może teściowej? [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 19:20_________________________________________________Kontrolka ABS się nie zapala
  3. Ok to czas i miejsce określone a co najwyżej to posiedzimy przy pepsi a co do integracji alkoholowej to się dogadamy :> najważniejsze by zacząć coś w końcu robić
  4. może tak o 17,00 miejsce byłoby ok, a potem jakiś bar by się zintegrować co panowie n to?
  5. Przy spokojnej jeździe 13l tak do 130km/h i spokojnym przyspieszaniu obojętnie czy miasto czy wieś :>. A 15l gdy go nie oszczędzam :> W trasie jak jechałem z Warszawy do R-ska 11,5l cały czas na 5 i nie szybciej niz 130km/h
  6. może piątek 30,10,2009r tylko wybierzcie miejsce i czas
  7. Ja też jestem z Radomska, a dokładniej z Lgoty . Pozdrawiam
  8. Moja pali od 13 litrów do 15 jak przycisnę. Instalacja stag-6.
  9. Jestem posiadaczem audi a4 z 1994 2.6 quattro +LPG. A poza tym jestem lekarzem weterynarii i pasjonuje się akwarystyką. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.