Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. no tak jako klubowicz masz obowiązki
  2. Pucek się chyba zawstydził
  3. :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/audi_r4-t111852.0.html no tak zaprezentowałeś już ten model ale ja w tamte rejony forum się nie zapuszczam , boje się że się zgubię :gwizdanie: a tak poważnie chciałem wzbudzić jakąś dyskusje na gliwickich na temat tego R4
  4. co wy na to : http://moto.onet.pl/1594011,1,powstanie-nowy-sportowy-model-audi-r4,artykul.html?node=2 pewnie detale trochę się zmienią ,ale zawsze jakaś alternatywa dla R8 :gwizdanie:
  5. Niedługo pomyślą że u nas sami bezrobotni
  6. czyli standard po 24 :gwizdanie: dlatego zawsze przed 24 się urywam bo pózniej co niektórzy pokazują swoje drugie oblicze
  7. dobra trzeba zmykać spać spamować ostro .... pamiętajcie że nie możecie Mirona zawieść .... a mówił że po powrocie chce mięć dobrą lekturę :polew:
  8. tak samo jak sedany no coś ty sedna ma stylowa linie z tyłu... a avant... projektanci nie mieli weny... i od linijki tył narysowali Mówcie co chcecie mi bardziej podoba sie Avant -B5 to był w tamtych latach najładniejszy kombiak razem z Volvo V40 - ale to rzecz gustu Znaczy się że ty go nie masz nie mówiąc juz o Tobie Twoim biało kościstym glucie
  9. tak samo jak sedany no coś ty sedna ma stylowa linie z tyłu... a avant... projektanci nie mieli weny... i od linijki tył narysowali Mówcie co chcecie mi bardziej podoba sie Avant -B5 to był w tamtych latach najładniejszy kombiak razem z Volvo V40 - ale to rzecz gustu
  10. Keżor, bo Ive mnie jeszcze nie wykasował :gwizdanie: ja od razu mówiłem że z APU się nie pcham, dopiero jak te auto jakoś będzie się wyróżniać ps. już jestem na 1227 stronie :> to nawet Ci to czytanie idzie :gwizdanie: może dzisiaj skończysz
  11. załóżcie b5 rezacze jutro zakładamy
  12. Ja też takie miałem jak wróciłem z pracy A ty czemu przecież i tak miał stare foty ADR'a ciekawy ten spam widzę że klubowicza Pucka nie było i totalny młyn, battalion zamknięty, ludzie usunięci a ja sobie spokojnie fedrowałem czytam to dalej Patrikos, nie kozacz mi tu, bo Cię objadę i co? znów płacz? Spoko Pucek możesz mnie objechać w końcu te Twoje rezanie musi coś dać :gwizdanie:
  13. Rudi poczytaj dobrze kilka stron wczesniej, a sie dowiesz no wlasnie znowu nie czytasz trzeba czytać
  14. Ja też takie miałem jak wróciłem z pracy A ty czemu przecież i tak miał stare foty ADR'a
  15. ta będzie czytał do rana jak się wkręci :laghing2:
  16. Mirona nie ma więc bał sie, że nie bedzie miał go kto obronić
  17. lepiej byś się ładnie przywitał :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.