Treść opublikowana przez Patrikos28
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja przywitałem nowego z Knurowa jest jakiś swieżak :gwizdanie: może browar postawi
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
uważam podobnie , za słabe auto na takie kubły (też chętnie zamienię ) tak poważnie ładny egzemplarz i nawet podobna do mojej , tylko ja mam 1.8T więc jest co rezać :gwizdanie: Felgi na lato przynajmniej 17" i bedzie git , ja też swoje 16" alu zostawiłem na zimę.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sorki Prezes coś się pojebał* i nie szło dobrze cytować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty zwiewasz glutek zaginoł w akcji kto będzie dziś spamował ?? właśnie widział ktoś Glutka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: tak śmieszne jak i Twoje rezanie :polew: nie każdy tak lubi się znęcać nad swoim wozem są tacy którzy bardziej ufają temu co stworzył producent haha faktycznie dobra wymówka spadam rzeźbić dalej miłego fugowania
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: tak śmieszne jak i Twoje rezanie :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Somes fachura
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wieczorkiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i tak Cię to martwi No właśnie tacy z was koledzy A jak mu się coś stało to ktoś inny dostanie klubowicza może szuka dalej fajek :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po południu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale tu cisza :gwizdanie: Wszyscy spamerzy chyba porządki robią i latają na miotle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Już po spocie :gwizdanie: Dzięki wszystkim za spota
-
[ALL B5] Może być? 17"?
Będą pasowały Sam nawet kiedyś się do nich przymierzałem , ale wybrałem wzór S-line :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Egon
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek ja na tym filmiku widziałem twojego kumpla z ostatniego Mayday'a :gwizdanie: Tak a pro po to koles w tej beemce nieżle pojeb*ny[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 15:56_________________________________________________jaka frekwencja dzisiaj będzie na spocie ? Bo coś widzę ,że nie za dużo osób :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam ja też spadam kolejna nocka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja już dziś zrobiłem przelew
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tez bym się wybrał :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko Pucek niezle się zakamuflował :gwizdanie: Ciężko go tam dostrzec :polew:
-
[B5 AEB ] Czy te felgi mi podejdą?
1 felgi to chyba lepszy wybór , tylko będziesz musiał kupić oponki i do lepszego efektu dystanse co najmniej 10mm 2 felgi wydaje mi się, że nie są Ori z eSy tylko jakieś włoskie lub chińskie podróby ,ale jest to dosyć odporny na deformacje wzór. jeżeli podobają Ci się 2 to bierz drugi przynajmniej będziesz miał opony na 2 sezony
-
Co sądzicie o tych felgach i czy podejdą one do mojej niuni?
Na lato do A4 B5 przynajmniej 17" , komfort nie wiele gorszy niż na 16" a wygląd dużo lepszy