Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. ja przywitałem nowego z Knurowa jest jakiś swieżak :gwizdanie: może browar postawi
  2. uważam podobnie , za słabe auto na takie kubły (też chętnie zamienię ) tak poważnie ładny egzemplarz i nawet podobna do mojej , tylko ja mam 1.8T więc jest co rezać :gwizdanie: Felgi na lato przynajmniej 17" i bedzie git , ja też swoje 16" alu zostawiłem na zimę.
  3. sorki Prezes coś się pojebał* i nie szło dobrze cytować
  4. Ty zwiewasz glutek zaginoł w akcji kto będzie dziś spamował ?? właśnie widział ktoś Glutka
  5. :polew: tak śmieszne jak i Twoje rezanie :polew: nie każdy tak lubi się znęcać nad swoim wozem są tacy którzy bardziej ufają temu co stworzył producent haha faktycznie dobra wymówka spadam rzeźbić dalej miłego fugowania
  6. :polew: tak śmieszne jak i Twoje rezanie :polew:
  7. i tak Cię to martwi No właśnie tacy z was koledzy A jak mu się coś stało to ktoś inny dostanie klubowicza może szuka dalej fajek :gwizdanie:
  8. Ale tu cisza :gwizdanie: Wszyscy spamerzy chyba porządki robią i latają na miotle
  9. Już po spocie :gwizdanie: Dzięki wszystkim za spota
  10. Będą pasowały Sam nawet kiedyś się do nich przymierzałem , ale wybrałem wzór S-line :gwizdanie:
  11. Pucek ja na tym filmiku widziałem twojego kumpla z ostatniego Mayday'a :gwizdanie: Tak a pro po to koles w tej beemce nieżle pojeb*ny[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 15:56_________________________________________________jaka frekwencja dzisiaj będzie na spocie ? Bo coś widzę ,że nie za dużo osób :gwizdanie:
  12. witam ja też spadam kolejna nocka
  13. ja już dziś zrobiłem przelew
  14. ja tez bym się wybrał :kox:
  15. Tylko Pucek niezle się zakamuflował :gwizdanie: Ciężko go tam dostrzec :polew:
  16. 1 felgi to chyba lepszy wybór , tylko będziesz musiał kupić oponki i do lepszego efektu dystanse co najmniej 10mm 2 felgi wydaje mi się, że nie są Ori z eSy tylko jakieś włoskie lub chińskie podróby ,ale jest to dosyć odporny na deformacje wzór. jeżeli podobają Ci się 2 to bierz drugi przynajmniej będziesz miał opony na 2 sezony
  17. Na lato do A4 B5 przynajmniej 17" , komfort nie wiele gorszy niż na 16" a wygląd dużo lepszy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.