Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. takie pytanko iloma wozami śmigacie we wtorek na stok ? [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 22:56_________________________________________________ rezacz on rezacz chyba zartujesz póki co taki ze mnie rezacz Diman jak Ty Nie no Ty juz masz wirusa i pół przodu innego :gwizdanie: Racja coś po tym sylwku pamięć szwankuje :gwizdanie:
  2. rezacz on rezacz chyba zartujesz póki co taki ze mnie rezacz Diman jak Ty Nie no Ty juz masz wirusa
  3. ja na nartach jezdzilem dwa razy w sumie moze 8 godzin wiec jestem zawodowcem teraz chcialbym zostac zawodowcem w jezdzie na desce ( nie klozetowej ta juz mam opanowana) czyli 8 godzin styknie [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 10:38_________________________________________________Tak a pro po to ciągle rozważam ten wtorkowy wyjazd , tylko muszę moją żonkę przekonać , bo coś marudzi ostatnio wiec muszę się starać do niedzieli
  4. a na nartach umie ? [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 10:33_________________________________________________ tak ale klozetowej :polew:
  5. A Ty Pucek na czym będziesz śmigał ? deska czy dwie ?
  6. i jak wirus ładnie wyleczył tą dziurkę :gwizdanie: chyba że przy okazji coś wymienili ... Tak w ogóle to dzień dobry
  7. No nic trzeba się wreszcie wyspać więc wszystkim
  8. co to Krolu się obraził :gwizdanie:
  9. Będzie 2 z przodu ,a po jakimś czasie i tak będzie niedosyt :gwizdanie: Ale zawsze można kupic 2.0 TFSI
  10. Witam w Nowym Roku Najlepszego ...
  11. lustreczko nie potrzebne po 22 -ej zaraz po robocie jade na impre wiec do północy będzie juz niezła bania
  12. zrywam się niedługo do roboty więc ... Wszystkim Życzę Do Siego Roku 2010 udanej zabawy :>
  13. No fakt jest seria ale 158konna ,ale to przecież nie różnica I tak naprawdę to nie kozaczę i się nie napinam , bo w przeciwieństwie do niektórych beż problemu mogę się sprawdzić z kazdym ( oczywiście w ramach rozsądku :gwizdanie: ) i porażki się nie boje Po co ten młyn [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 08:17_________________________________________________tak w ogóle to dzień dobry
  14. nagle smsek ucichł jak wsparcie ucichło [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 01:10_________________________________________________widzę że juz cisza wiec wszystkim pozostałym
  15. tak a pro po też mierze siły na zamiary więc 250 KM z mojego Apu nie chce mieć Ale myślę ,że w okolicy 2** będzie ... szkoda kasy na poważne mody ... Skoro za jakiś czas ma być 2.0 TFSI
  16. czy masz wiekszego nie wiadomo , może Guru wie
  17. prędzej na b7 nazbieram niż Ty na program [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 00:57_________________________________________________jeszcze masz coś do powiedzenia? B7 mnie nie kreci :polew: wolę B8
  18. zanim Ty coś ruszysz to ja już inną furą będę jeździł jak już chcesz się tak przekomarzać.. chyba nie myslisz , ze ktos bedzie wiecznie jezdził B5 albo sam sie uważasz za bog wie kogo [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 00:59_________________________________________________ nara maly geju :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.