Treść opublikowana przez Patrikos28
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
-60mm to akurat wszystkie progi zwalniające bedziesz zaliczał zderzakiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tu jest dylemat coraz bardziej mnie na FL przekonujecie i reszte do chipa dolozyc wrzucaj polifta na przod , a na program ugadamy kilka sztuk i skoczymy razem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No mnie moja żona mam nadzieje :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 19:28_________________________________________________a kto Was- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ej tak się nie liczy :polew: :polew: zresztą jak ja będę na*ebany to ty już też tylko żebym na zimowym nie musiał was do łóżek zaprowadzać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widać to akurat kogo traktuje jak dziecko Szukałem na razie nic nie ma jak to wykasujesz to zostaniesz moim kolegą... :gwizdanie: a jak nie to z Patrikos, a Ty wiesz o czym My myślimy pisząc z kempingiem??? ja wiem chyba że Ty nie wiesz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kto jak kto ale Mirek ma jedyne słuszne auto , żeby pojechać z kempingiem - w końcu mało kto ma ponad 500Nm :polew: :polew:- [ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
Ja osobiście mam Unidena 520 zamontowanego pod podłokietnikiem i jestem zadowolony z tego położenia Sterowanie radiem jest intuicyjne : squelch, wzmocnienie , i vol. jest bezproblemowe , gorzej z kanałami jak masz przejść na inny kanał , ale to kwestia przyzwyczajenia Co do widoczności radia w tym miejscu to jest trochę widoczne ale i tak mniej niż np. zamontowane na tunelu .- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak zawsze jest spokój- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
skad wiesz przecież jeszcze Ci dupkę nie zagladałem :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No przeca się przywitałem patrzę i patrzę i nigdzie nie napisałeś : CZEŚĆ PUCEK, KOLEGO MÓJ no masakra jaki lizus mówi sie dupowłaz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ciekawe czy ktos da mi kropka , że pisze nie na temat :gwizdanie: :polew: [br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 18:35_________________________________________________ dzwigaj dzwigaj :hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jest podsumowanie w temacie :polew:- [ALL B5] A4B5 1.9TDI - Tuning (od czego zacząć)
Ale pojechaliście z kolegą On biedak podniecony że ma 110konnego audiwoza pyta ile koni może uzyskać, a tu taka zjeba :gwizdanie:- Znaczenie ET Felgi
wiesz szczerze mówiąc to darowałbym sobie 19" felgi przy 1.6 100KM to po prostu przestanie jechać , no chyba że będzie służyło tylko do lansu lub stało jako demo car na wystawie Do takiego motoru to maks 17" i to już bardzo dużo jak na taką moc - ale to tylko moje skromne zdanie :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widzisz trzeba mieć taką zonke która jeszcze pomaga finansowo przy rezaniu- [ALL B5] Czy fele beda pasować.
Spokojnie można taki zestaw włożyć , na pewno nie obcierać , tylko tak jak wyżej rozmiar opony mało popularny :gwizdanie:- Ile pali Wam gazu?
trzymając sie tematu spalania, tu właśnie nurtuje mnie kwestia, że 1.6 potrafi łyknąć tyle co np 1.8T, czy jest to związane z tym, że 1.6 trzeba mocniej nacisnąc niz 1.8 T żeby wykrzesać tyle samo, czyli lekkie wcisniecie gazu w 1.8 T to tak samo jak but w 1.6 mówie tu np o przyspieszaniu, że mniejszy silnik trzeba mocniej kręcić i bardziej sie męczy 1,6 ma się ni jak do 1,8 T, dwie bajki: na 3 170, na 4 200 i dopiero zapinasz pięc[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 23:19_________________________________________________1,6 nery by już wypluł Przecież nikt po mieście nie kreci na 3 biegu do 170km/h i nie o to tu chodzi Po prostu 1.8T ma przy ok. 1800 obr/min. jakieś 210 Nm i to powoduje ,że to auto ładnie jedzie w stosunku do zwykłego 1.6 - one żeby jako tako jechało trzeba kręcić powyżej 3500obr/ min i stad spalanie 1.6 i 1.8T może być porównywalne- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To zawitasz jak będziesz chciał zalegalizować swój związek :gwizdanie: chyba że wolisz taki lajtowy tylko w urzędzie , albo z chłopakiem :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na spociku a Ty już coś tam grzebałeś włożylem kuchenke gazową i te dywaniki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To co Somes kiedy jedziemy na jakieś ściganko - bo podobno jakieś 1.8T w serii chciałeś objechać :gwizdanie: Ja nie widzę problemu możemy kreskę lub rolkę zrobić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witamy seryjne 1.8t Już nie seryjne bo mam nie oryginalne dywaniki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W sumie sam bym wrzuci taki esowy zderzaczek do swojej ale , wtedy musowo z kompletną kratka Ale na początek z wiosny może polakieruje dokładki zderzaków i progów pod kolor budy :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 20:50_________________________________________________dobra ja zmykam bo trzeba wreszcie do końca wytrzezwieć , tym bardziej że jutro na rano do pracy :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bez kratek wygląda bardziej agresywnie ............ i się nie brudzą jak nie ma Może i bardziej agresywnie (ale on nie ma 200+, i dobre małe GTI zrobi taką furę ) i jak dla mnie wygląda to nie kompletnie , ale to moje zdanie :gwizdanie: Ja bym tam założył te kratki - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE