Treść opublikowana przez Patrikos28
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co Wy tak :gwizdanie: Somes kratki do tego esowego zderzaka masz czy kupiłeś bez ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon tak jak pisali wcześniej wrzuć ORI lampki z polifta na przód i będzie za***iście tak poza tym jak tam po świętach :gwizdanie: Bo ja strasznie przejedzony i przepity
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru tego używa Z dodatkową funkcją podpowiadania co i jak ma napisać
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
Nasze gliwickie 1.8T Egon porezamy trochę z wiosny i wszystkie gnojowozy do 2.0l będą widziały tylko nasze tyłki :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Już jest takie "coś" dla osób niepełnosprawnych co rozpoznaje mowę i uruchamia programy i różne funkcje oraz pisze tekst
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Można się było tego spodziewać .... jeden dzień nieobecności i tyle spamu Widzę że prezenty słabiutkie , albo wszyscy nowe klawiatury samopiszące dostali
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No więc .... Zdrowych i Wesołych Świąt dla Wszystkich Gliwickich i nie tylko Życzy Patrikos
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak wszystko przygotowane Ja umyłem auta moje i żonki ... a resztę robi żona Tzn. i tak będziemy na wigili u teściów ,a póżniej u moich rodziców wiec za dużo roboty nie ma :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak przód dołożysz to będzie pełen lans , zważywszy na to ze teraz masz mega kołpaki z trytytkami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a jakze nabyte moze egon sie na nich kiedys pokaze :gwizdanie: No to Egon teraz bedzie lansował swój tyłeczek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co spamerzy nie macie co robić , za porządki się brać , albo do kuchni coś na święta zrobić, a nie póżniej pierogi na wagę z tesco na stół wyłożycie :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rosną Ci różowi jak grzyby po deszczu Gratki dla Gregora i Majkiego Nie da sie odrazu na VIPa skoczyć ? bo ten różowy taki jakiś mało męski
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek i Somes co wy spania nie macie , czy razem czatujecie Temat Bukowina 2010 przeczytany i zapoznany - szykuje się mega impra :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Poszło PW dzieki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok Napisz mi tylko dokładne dni w których to będzie bo musze juz dzis w pracy zagadac tak zeby miec wolne w te dni ,a ide dzis na nocke
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
są już oficjalne info o zimowym czy jeszcze nie ma :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek co tam rezasz przez święta :gwizdanie: Idziesz coś do przodu czy masz przerwę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zapraszamy Tylko uważaj na tego bałego Gluta ( w różowym kubraczku Guregoru )
-
[B5 ARG] Czarna A4 :)
Ładna A4 w Avanciku Szkoda , że nie 1.8T naprawdę daję dużo więcej frajdy z jazdy ... i perspektywy na rozwój w przyszłosci Moja też miała mieć serie czyli 150 KM , a już są plany (w realizacji) na 200KM pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak jak piszesz rezają , a prędzej kupują prezenty i robią zakupy :gwizdanie: Mi dziś puściły spryskiwacze po ostatnich mrozach były wyłączone A płyn miałem jakiś do -22st. ale okazał się badziewny -teraz przed kolejną fala mrozików muszę wlać coś dobrego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Ile pali Wam gazu?
Moja instalka przełącza sie na LPG po ok. 400-500m w temp. dodatnich +10st , a podczas ostatnich mrozów -15st tak po ok 1000m Więc zgadzam się, że korzyści z LPG w zimę spadają , ale i tak są na "+" Jednak przy każdej dłuższej trasie są łatwo zauważalne , po prostu śmigamy za pół ceny- [B5 AEB] Gdzie mozna kupic zawor DV od Audi TT
jak wymienisz 3 lub DV-ki w roku to juz nie bedzie powalajaca mi w tym roku "wysypały" sie 3 w 2 miesiące wkur....m sie, kupiłem Forge-a i mam spokój ...Forge=waranty for life Popieram sam przy pierwszej lepszej okazji kupiłem Forga 007 i teraz mam pewność, że Dv'ki nie będę musiał zmieniać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tobie to dobrze A swoją drogą to ja tez bym musiał na chorobowe się udać, najlepiej tak w okresie noworocznym :gwizdanie: - Ile pali Wam gazu?