Treść opublikowana przez Patrikos28
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja uciekam nynac noc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale na Arenie nie a jak będzie śnieg to......... no tak zrobimy na arenie bedziemy sie slizgac i gadac przez CB
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Od 1500 zmienia się tradycja :gwizdanie: Każdy stawia po browarku i pizzy lub kebabie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A potem ja i Somes będziemy próbowali się zamienić miejscami :gwizdanie: piekny uklad - ja to wszystko nagram
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coś tego śniegu nie widać ale może do rana coś spadnie :gwizdanie: Synchroniczne widzę tak : z lewej Guru -Miron w środku - z prawej Somes :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A jakie masz oponki ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
masz wypaczony gust ale o gustach sie nie dyskutuje :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też taką chcę... ;( Tylko ta jak sie orientuje jest juz do polifta bo ma duży wieloklin , przynajmnie ja mam też taką w swojej :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek cos dla Ciebie : http://allegro.pl/item852437009.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak przeniosę się w nowe miejsce. Teraz nie mam totalnie czasu przez to, a na głowie dodatkowo kilka większych zleceń na tydzień temu... :confused4: ;( ;( ;( Wiesz mi też az tak bardzo sie nie śpieszy tzn. myślę ze tak w okolicach konca stycznia i początku lutego było by dobrze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.re5pect.pl/index.php[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 22:03_________________________________________________Pucek takiego masz : Intercooler 550x180x65 mm. (polerowane aluminium)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek brał u Re5pecta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kamil kiedy będziesz orurowanka robił do icków, masz już jakiś konkretny termin ?[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 21:58_________________________________________________ A Ty skad teraz wezmiesz dla siebie ? oddałeś mu swój podłokietnik ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też wróciłem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ładnie cwiatrka w 9.75 [br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 20:47_________________________________________________ jaka malutka suszareczka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I co znowu od nowa zaczniesz wkładać :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek Widze że próbujesz być zawsze o jeden krok do przodu :gwizdanie: Wsadzaj odrazu 380 cc i GTRS'a
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A Ty Pucek już myślisz o większych wtryskach ? :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Masz najszybsze 1.8T na gliwickich wiec dasz rade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie pomozesz koleżance w potrzebie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taki tu dzis standart zeby sie doczytac trzeba kilka minut najmniej stracić :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No Panowie Ci co maja Q dlaczego czekacie na snieg - przecież na suchym też można polatać :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pitek Ty to widzę masz korzenie gdzieś na wschodzie :gwizdanie: Już wszystkie odmiany nam zaprezentowałeś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Somes Ty się lepiej martw o swojego gnojowoza bo idą mrozy tak co by ci odpalil - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE