Treść opublikowana przez Patrikos28
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co tam koniobijce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jestem 19 , własnie Egona wyprzedzilem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko zobaczymy jak to chodzi ale za wiele sobie nie obiecuj nie jestem fachowcem w tej dziedzinie oki kazda ocena bedzie dobra , Ty tez masz unidena wiec wiesz jak to powinno odbierac .
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wyciągnij zarówke
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiec kto pomoze jutro sprawdzic ten mój zestaw CB czy dobrze gada ? Diman Ty cos sie znasz na CB :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to trzeba zacząć konkretnie Spamowac :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zapewne kupiłeś tanie wiec szumofona i wystrojenie anteny niestety nie pomoże . Więc sie musisz przyzwyczaić :gwizdanie: kupiłem Unidena pro 520 XL wiec nie wiem czy to taki szumofon ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Takie pytanko kto ma przyrząd do strojenia anten CB bo kupiłem ostatnio antenke do swojego CB i gościu mi ją dostrajał ale nie wiem czy dobrze ja wystroił , bo trochę trzeszczy i nie mam pojęcia czy tak ma być Wiec na jutrzejszym spocie moze ktos by mi sprawdził ten moj zestaw co i jak ? :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek ja mam 17" na 7.5" yETi 43 i widziałeś jak to wygląda , ale powiem Ci ze przy oponie 235 ledwo się zmieściło chodzi tu o wnękę a nie o nadkola - wiec przy takim kółku musiałbyś minimalne dystanse dać tak 10-15 mm
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja sie urywam , nie spamowac dzis za bardzo ku*wa jego mać milej nocki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon a ty masz Mesia ze takie felgi byś chciał :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek z rantem to te sa fajne nawet o nich myslalem przed zakupem moich S-linów :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/item832241137_17_dezent_s_5x112_audi_merc_vw_poler_rant.html nawet miałem upatrzone na allegro 18 " z oponami na 2 sezony za 1500zł [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 20:24_________________________________________________ a TY jakie kupiłes Brackie :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mam 7.5
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ten moj S-line 17" ma ET 43 i powiem ze przy oponce 235 zmiescił na styk :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i co teraz bedziesz na serii śmigał?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to kasa niezła , tak to jest jak sie reza ale efekt napewno bedzie :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja też chcę :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 17:51_________________________________________________ ile dałeś jesli mozna wiedziec bo ja tez sie rozgladam za czym takim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
swój gwint sprzedałes ? i co teraz bedzie ? [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 17:49_________________________________________________ zderzaczki ori S4 czy jakieś inne ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Somes jak tam rezanie ? jakieś postępy ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak bez Q to powinien podejsc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Właśnie o to chodzi że montując wahacze różnych firm na jednym kole nie można ustawić zbieżności czy coś w każdym razie tak słyszałem Proszę Cie Guru to nie zabawki dla dzieci I wszystkie szanujące sie firmy robią wahacze według zachowania ścisłej normy , to nie piaskownica \ ten wahacz ktory mam z demontazu jest lamfordera a moje nie zdziwię sie jak są w oryginale bo auto nie jezdzilo po polskich drogach wczesniej :gwizdanie: ale co do wymiany dla zwyklego własciciela niech tak zostanie ze nalezy wymieniac cale zawieszenia przynajmniej mozna na tym skorzystac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie opłaca się bo jak ci ten jeden stuka a ty wymienisz tylko jego to co 2 miesiące będziesz wymieniał kolejne zobaczysz ja już to przerabiałem A i ja nie jestem z tych osłów co po wymianie zawiechy zostawiają stare wahacze u machaniora Wszystkie mam w piwnicy jak bym na szybko jakiś potrzebował [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 17:08_________________________________________________Poza tym wahacze z różnych firm różnią się nieco od siebie i nie pasują z jednej firmy łączone z drugą firmą co ty opowiadasz ze nie pasuja one musza byc zrobione prawie co do milimetra wedlug normy tak zeby nie wplynely na zmiane geometrii calego zwieszenia wiesz zmienie ten jeden bo akurat go mam a tez mam kilka dni wolnych wiec cos trzeba robic wiec wykorzystam czas a jak bede przy kasie to i tak wymienie w przyszłosci całą zawiechę na LEMFORDER'a
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dlaczego sie nie opłaca mam Tatusia mechaniora więc zrobię to z Nim a taki wahacz się znajdzie oczywiście z demontażu ale dobry od takich osób które uważają tak jak Ty ze należy wymienić od razu cały komplet [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 17:05_________________________________________________ Allegro :>[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 17:05_________________________________________________Z/w poszedłem wymienić wahacz :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
założe go w przyszłym tygodniu bo bede przez dwa dni miał furke w garażu mam trochę wolnego w pracy więc szykują sie małe robótki przy autku : - wymiana oleju z filterkiem - filtra paliwa - jednego wahacza - Test Pipy - DV seria na Forga 007 - i tego co wyjdzie podczas pierwszego dnia kontroli Dziś wróciłem do seryjnego felunku + zimówka [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 16:52_________________________________________________ Cholera... masz szczęście, że się zagapiłem, bo byłby mój !!! widzisz Pucek ominął Cie forge
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A tak wogole Spamerzy powinni Was :bicz: ponad 20 stron :gwizdanie: