Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. :szukaj: :szukaj: :szukaj: krolu nie cwaniakuj bo to ze Maxito objechales to nie znaczy ze moje APU dasz rade :polew:
  2. takie pytanko z innej beczki jak wam poszła ta impra z Paintballem na poligonie może w 2010 by ją szło powtórzyć ?
  3. A co Ty Miron kó*wa ojciec dyrektor jesteś że chcesz podawać swój numer konta :polew:
  4. Prezes stanął na wysokości zadania :> Także za to jakiego mamy Prezesa Gliwickich polubiłem to forum i A4 klub - specjalnie dla Mirona Pucek&Somes faktycznie trochę wymknęło się Wam spod kontroli kilka słów ... zarty żartami ale z dobrym smakiem
  5. fura jak marzenie troche kanciasta ale ogólnie :kox:
  6. to zalezy jaki nos ? do gnoju to najlepsze sa widly :polew:
  7. jak w bostonie u d4rk bedzie wolne miejsce to w srode lub czwartek tak zeby zrobic hamowanko na PB i LPG
  8. Przyznam sie że tez bylem wczesniej na forum ASTRY(ostatnie moje auto)i tez bylo spokojniej Ale czy lepiej :gwizdanie: chyba nie !!!na A4 poznałem naprawde fajnych ludzi z ktorymi spedzam naprawde milo czas, kazda z osób ma inny insywidualny charakter , z kazda mozna pogadac pozartowac jest duzo lepszy klimat A to ze kazdy mod jest kilka krotnie droższy to już inna sprawa w koncu jestesmy w klasie PREMIUM
  9. z tymi pomidorami oczywiscie zart Somes przciez nawet nie wiem co tam w Holandii porabiasz moze gandzie rozważasz
  10. A propo pracy kazdy robi to co lubi lub to co musi - a prawda jest taka ze zadna praca nie hanbi ale przy pomidorach robic :polew:
  11. uwielbiam zagadki na dobranoc hmm nie mam pojęcia rozgrzana turbina? [br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 23:08_________________________________________________ widzę że Cię z żalu skręca że nie muszę pod ziemią za***rdalać i serią jeździć Nie zadzieraj z Puckiem dni jego serii sa juz policzone
  12. Oj Pucek o to sie nie martw długo na gliwickich nie znajdzie się ktoś kto potrafi tak rozgrzac suszare jak Ty :kox: w tej dziedzinie jestes mistrzem :gwizdanie:
  13. przecież on nie pojdzie spac dopoki tak gwarno na gliwickich :>
  14. takie pytanie 1.8T AJL ma elektroniczna przepustnice ?? bo jakiś kolo mi wysyła maile i pyta ciągle o różnice między APU-AEB a ostatnio pyta o AJL ... tylko troche uciążliwy się stał nie zna :wallbash:
  15. witam z wieczora widze chwile spokoju minęły i na gliwickich zaś spam w roli głównej Somes jeszcze sie nie znamy więc poznamy na najbliższym spocie .... kolejne APU
  16. No jasne dzisiaj wszyscy tylko
  17. Witam . Też mam włoszkę też na APU 150km i na dniach wrzucam LPG i nie słuchaj tych pseudo znawców (przciwników gazu) Moja audiczka jest niestety z trochę mniejszym wypasem tego co Ci zazdroszczę to napęd "Q" i fis'a i szyberka. Skórka nie przypadła mi do gustu (może gdyby była czarna lub ciemno szara ) Tak jak kolega wyżej pisał wygląda na ponad 200tyś. km strasznie wytarta kiera... Felga 15" to porażka na całej linii zmień przynajmniej na 16" lepiej 17" i brakuje pakieciku chrom tak jak na mojej.
  18. witam. Niestety stało się tak jak pisałem wczoraj jutro jestem w pracy od 14 do 22 wiec nie będzie mnie na spocie ... ku*wa a miało być tak pięknie Ale co się odwlecze to nie uciecze więc jak nic nie stoi na przeszkodzie to browarek przywożę na następny spocik .
  19. Myślisz że aż tyle będzie się nadawało do zostawienia E co ja Krolu jestem [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 20:05_________________________________________________9 masz coś do kolpaków: Pisałem już kiedyś że Król jest tylko jeden :sex: :naughty: :kox: foto by Keżor
  20. Witam. Ja mam o rok młodszą włoszkę i ma już silniczek APU na elektronicznej przepustnicy , felgi 16" jak te Twoje zostawiłem sobie na pakiet zimowy a na lato zakupiłem już 17" zresztą zobaczysz jak będziesz chciał http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_to_sie_pochwale_a4_avant_18t_apu_17_sline-t99416.0.html Tak poza tym ładne A4 z wyposazenia tez mam składane lusterka (włosi chyba bali się żeby skuterowcy ich nie połamali ) A propo chrom pakietu możesz zobaczyć jak wygląda to u mnie pozdrawiam
  21. widzisz Pucek ja żeby to jakoś wszystko ogarnąć na początku grudnia udaję się zamontować podtlenek LPG jak pewnie czytałeś robi się ustawka na hamulcownie a po zimie zaczne ostrzej rezać (dziś zmieniałem świece i udało mi się zmienić całe dwie ... niestety klucz się poddał i skończę dopiero jutro )
  22. I dla Ciebie się znajdzie w końcu jesteśmy w tej samej sekcie :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.