Treść opublikowana przez Patrikos28
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no BBski zawsze miały swój urok , ale ja bym tam wolał do swojej coś z S4 RS4
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
też bym wrzucił 18" ale nie wiem czy przy moim zawiasie 1BE nie będzie to nigdzie dobijało i czy nie zrobię terenówki ....
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra decyzja Avanty dobrze wyglądają na tych felach :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przepraszam bardzo co to za rozpraszanie .... dobrze że prezes już śpi ..... bo tak to by nie zasnął
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
więc kupie te 9 ramienne a Ty myślisz o 18" czy o 17" , jaki masz zawias ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek ja też szukam takich co byly w linku albo takich : http://moto.allegro.pl/item807928148_5x112_18_audi_a4_a3_s4_s6_s8_vw_passat_orginal.html tylko chyba w rozmiarze 17" bo boje się 18" raz ze będzie auto za wysoko stało a dwa że taka fela za długo nie wytrzyma na naszych dziurawych drogach ...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek coś dla Ciebie Ty wysoko mierzysz jak zrobisz już te 250koniów to musisz kupić takie fele żeby to ogarnąć http://moto.allegro.pl/item805032792_5x112_19_audi_rs6_4_s4_a4_a6_a8_vw_passat.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregor , a co powiesz na temat takiego wynalazku : http://moto.allegro.pl/item798497529_vw_audi_1_8_tb_k03_k04_180_km_turbo_tuning.html wyciśnie sie więcej na programie z takiej suszarki niż ze standardowej k03 takiej jaką mam teraz ? jeżeli tak to co do tego trzeba by jeszcze dorezać ? jakiś większy cooler ...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregory powiedz mi ile idzie wycisnąć z k04 +program + filtr+ wywalony kat będzie 2** ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam widzę że i dziś było gorąco na spociku na następny postaram się przyjechać jak nic nie wypadnie...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo mnie w zasadzie jutro nie ma na spocie bo pracuje do 22 ale jak będzie coś na strefie to wpadnę zobaczyć to kto komu rzuca wyzwanie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szykuje się spotkanie na strefie , bo widzę że są chętni :> na prostkę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no właśnie dobrze było by zobaczyć felgi na autku bo nawet de virtuale nie dają prawdziwego odczucia- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co myślicie o takich felach do mojej B5 http://moto.allegro.pl/item815382255_17_dezent_s_5x112_audi_merc_vw_poler_rant.html bo już sam nie wiem czy kupić coś na wzór oryginału czy lepiej coś bardziej indywidualnego .... :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam wszystkich obecnych na forum- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wielki dzięki bo znalazłem fajne 18" s-line i zastanawiam się czy może je kupić , aha zapomniałem dodać że mam zawias 1BE Cytuj wejdą mi do mojej A4 felgi 8x18" ET 45 wejda ale razem z dystansem bo moze ci ocierac nie o blotnik a o zawieszenie Cytuj czy znacząco zmniejszy się komfort względem koła 225/45/17 bo takie miałem w planach? raczej nie ale znaczaco zmieni sie wzgledem tych ktore teraz masz nowłaśnie biorąc pod uwagę nasze drogi to najlepiej byłoby zostać na tych 16 calach, ale coś mi podpowiada żeby wcisnąć coś większego :evil:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Takie szybkie pytanko wejdą mi do mojej A4 felgi 8x18" ET 45. powiedzmy że założę oponki 225/40/18 chodzi mi o to czy będzie mi dobijało o nadkola i czy znacząco zmniejszy się komfort względem koła 225/45/17 bo takie miałem w planach? aktualnie mam 205/55/16. ktoś pomoże?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam wszystkich- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek tak się składa że do końca normalny nie jestem jeżeli chodzi o sprawy związane z samochodami... tak jak Ty mam podobne spojrzenie na ten świat kasa faktycznie jest dosyć duża (ale to nie jest aż taki wielki problem, mam zamrożone ok 7 tyś. w motocyklu który posiadam, a na wiosenkę idzie pod młotek więc kapitał będzie ) ale co i jak to tak naprawdę czas pokaże- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj Pucek a skąd Ty jesteś taki pewien że ja Turbinki nie wymienię albo nie wierzysz w moje możliwości albo Ci to przez gardło nie przechodzi że na Gliwickich będzie szybsze APU od Twojego Prawdę mówiąc to do końca nie jestem w temacie co i jak wcisnąć do swojej niuni , ale zimowe wieczory są długie i co nieco wiedzy się przyswoi na temat rezania mojego:a4fan:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witka zobaczymy ile Pucek wyciśnie ze swojego APU , a wtedy wczesną wiosną ja uderzę w swoje APU tak żeby wyszło trochę więcej Tylko ja nie mam skąd wziąć takiej super rynny, jak na ostatnim zlocie Pucuś dostał od Dimka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek ja proponuje wskaznik temperatury oleju (o ile takowego nie masz bo nie kojarzę) Sam myślę nad dwoma wskaznikami (ciśnienie doładowania turbo & temperatura oleju). Tylko to razem z innymi modami silnika .... bo do serii to nie ma większego sensu ... a sprawa modów ciągle w przemyśleniach :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak to Panowie można pracować ... oby te lampeczki świeciły - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE