Treść opublikowana przez Patrikos28
-
[ALL B5] A4 Avant 1,8T APU małe co nie co
Czepiacie się i tyle profil 45 przy 17" i szer.235 to optymalne wyjście między dobrym zachowaniem w zakrętach a jakimkolwiek komfortem Gdybym miał mięć profil 35 lub 40 to kupiłbym 18" ( może kiedyś jak będą lepsze drogi , tylko boje się że tego nie doczekamy)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron możesz dopisać mnie do listy na jutrzejszy wyjazd do Czewy Choć nie było całkiem łatwo namówić żonki to jednak jakoś poszło .... nikt nie mówił że będzie lekko :polew: W takim razie do jutra o 14 na parkingu przy Autobanie ( a dziś zaś nocka w pracy )
-
[ALL B5] A4 Avant 1,8T APU małe co nie co
Może jakieś ciekawe propozycje "modów" dostanę od użytkowników forum , czekam na propozycje jak dopieścić moją Niunię Napiszę że jestem w trakcie szukania alumek na lato (17") bo te na zdjęciach zostaną jako zimówki No i większa gleba nie wchodzi w rachubę bo mam już dosyć tarcia i trzęsiawki moim "Astrolotem" (czyt. opel astra -60/-40) [br]Dopisany: 30 Październik 2009, 23:57_________________________________________________No i już są letnie kółka 235/45/17" :> Ori S-line pogoda dopisuje więc mogę się jeszcze nacieszyć przed zmianą na zimowe. dalsze mody już wkrótce ...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam pierwszy z rana tak to jest jak się nocki wali Dzięki wszystkim za wczorajszego spota ,Mironowi przymiarkę polaru, Gregorowi za wspaniały złoty płyn D4rk za info i chęci wrzucenia do mojego S-line instalacji podtlenku LPG :polew: i oczywiście za pochlebne opinie o nowych kółkach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to nowa torbolatarka Pucka którą samego Turbodynomena zawstydził :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
odpowiedz na załączonym zdjęciu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To może drugi żarcik czego Pucek używa do oświetlania sobie drogi na dole ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z tym Puckiem że go zasypało to był tylko taki żarcik ( znam powagę zagrożenia na kopalni w końcu skończyłem BHP na wydziale Górniczym na PŚ)- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coś ostatnio Pucka nie ma pewnie ostro reza swoje APU :gwizdanie: Albo go zasypało tam na dole- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To szukamy chętnych do shamowania swoich pazdziochów i firmy która nas shamuje- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bym shamował swojego pazdziocha tylko za nie dużą kasę powiedzmy tak do 100zł. ,a w okolicy sami zdziercy chcą 150-200zł W Poznaniu maja nową hamownie i hamują indywidualnie po 70zł.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to przeciwieństwo osób które są na tym forum bo tutaj nikt nie jest normalny (bez obrazy)- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli Ci co mają Baby to z Babami a geje z chłopakami- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak to robicie z tym wyjazdem do Czewy ? zabieracie swoje Żonki czy jedziecie sami ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guregoru a tak wogóle to jak się spisuje ten 1.8T trzyma serie czy już ADR'a masz Może sprawdzimy co drzemie w tej białej damie przy jakiejś okazji na srefce- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron dywaniki były już wcześniej kupione i nie wchodzą do listy modów wiec to coś innego Gdybym jeszcze raz kupował to swoje to pewnie bardziej bym przywiązywał wagę do tego żeby było to ,ale kto wie czy i tak nie kupiłbym tego egzemplarza który mam Niezłe reklamy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam z samego rana :> tuż po nocy spędzonej w pracy Pucek co do mojego zakupu to pochwalę się w piątek jak przyjadę na spocik .... chyba że nie wytrzymam do piątku- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niech żyje Więc pierwsza kasa na mody wydana- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zapomniałem przecież mój Bracik miał A4 ,sam sobie ją odświeżał : lakierował cały przód czyli maskę zderzak błotniki to jest zdjęcie jego byłej niuni- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przykład Tu masz przykład mojego brataco prawda to nie Audi , to mój były dupowóz teraz żonka nią śmiga Co do lakiernika to mój brat jest lakiernikiem i całkiem dobrze ogarnia temat A co do kasy to nie bierze dużo, ale to na pewno kwestia dogadanie się jak coś to pisz. A masz moze jakies fotki pogladowe jego roboty ?? jest pare rzeczy ktore chce w aucie dopiescic na wiosne i sie zastanawiam co robic, czy pierw same blotniki pozabezpieczac i na wiosne caly lakier odświeżyć, czy odrazu po bandzie calosc w grudniu gregor cala operacj planuje przeprowadzic w grudniu tj 1-2 sciagam sprzeglo i wysylam do radzikowskiego - i mam 2 tugodnie na lakiernika - w tym 4-12 jade do Livi - czyli wychodzi ze nie mam auta tydzien- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co do lakiernika to mój brat jest lakiernikiem i całkiem dobrze ogarnia temat A co do kasy to nie bierze dużo, ale to na pewno kwestia dogadanie się jak coś to pisz.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam O Ku*wa kilka dni mnie na forum nie było i tak 2godziny w plecy żeby ten spam przeczytać !! W ten piątek będę pod forum i poważnie myślę nad wyjazdem do czewy A tak poza tym to zaskoczę co niektórych jak przyjadę w piątek (oczywiście jak domknę temat do końca- ale to już niespodzianka )- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja też spadam w kimono to śnijcie o czym tam chcecie : jedni o dziewczynkach z plakatu inni o udanych modach - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE