Treść opublikowana przez Patrikos28
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tzn że co po sąsiada dzwonisz czy jak :polew: sasiad przychodzi w nieparzyste a dzis jest parzysty :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra ja mykam nynac , żona zaczeła chrapac wiec muszę ją uspokoić a w takich sytuacjach pomaga tylko do piatku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cos trzeba robic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cos trzeba puszczac GTRS puszcza olej ja puszczam pawie jak sie za dzumie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
GTRSA szukasz ? ja mam ustawione powiadamianie na sms'a- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W zasadzie to do dzisiaj dzisiaj podtlenek LPG w piatek wielki dzien Hamowanko- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
yyyyyy ok jak DOGI NA 1400 TO JA MOGE NA 1500 Rudi - jesteś z nami dłużej - to może Ty na 1400 no nie dam rady na 1400 bo nie bedzie nas 2 tygodnie na spocie wiec kicha chyba że postawie wczesniej na 1500? na 1500 bedzie dobrze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czym Was zaskoczyl ja nie pisalem ze Was znam tylko czuje sie jakbym znal was kilka lat a to roznica :tongue4: Ojjjj długo by wszystko wymieniać :polew: :polew: wiec opowiesz na ktoryms spocie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czym Was zaskoczyl ja nie pisalem ze Was znam tylko czuje sie jakbym znal was kilka lat a to roznica :tongue4:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ma S4 niech wie ze to wypic lubi :polew: :drinks: :drinks:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tez jestem nowy a czuje sie z Wami jak bym Was znał co najmnie kilka lat :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
juz nie mysli fura zrobiona wie pora to opic wiec na 1500 jak znalazł- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek wynik na hamowni to tylko wynik na hamowni [br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 23:58_________________________________________________ nad tym kiedy jej kolej z browarem haha a ja wiem kiedy ? a zgadnij,,, 1500 ? Rudi przbiła 1500- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mu pozycze :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mi jak wyjdzie 130 to zrobie sobie chipsa na wiosne na 160 :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pocieszymy Cie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie inni Was zabija na najbliższym spocie za ten spam a juz EGON napewno- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nad tym kiedy jej kolej z browarem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ile teraz będzie [br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 23:48_________________________________________________ nie masz żony co to za zona co chodzi spac z kurami z drugiej strony nie marudzi ze tu z Wami siedze :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj panowie mi sie skonczyl tylko obawiam sie ze zanim pojde po nowy do kuchni a mam 15m to 5 stron spamu bede mial do nadrobienia :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Otworz nowy czyt. nowy browar :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co tej ani chcesz w koncu dac ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na gliwickich kazdego tak przyjmuja :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj juz czekam na tą imprezke :gwizdanie: :gwizdanie: tylko kiedy to bedzie , pod koniec marca możemy coś wczesniej [br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 23:40_________________________________________________ Mow za siebie ja nie widze problemu zeby cos wczesniej zorganizowac napewno impreza bedzie udana :> - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE