Treść opublikowana przez Patrikos28
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:bicz: Somes i Diman na chwilkę mnie nie byłó bo szykowałem dla mojej ukochanej żonki kolacyjkę No wiecie tak żeby pozwoliła mi trochę porezać w póznijszym czasie przy autku .... ... a rezania jest sporo : - TIP - FMIC - turbo BOOST - no i może jakieś wydajniejsze wtryski , kto wie - na koniec jakiś programik :kox: więc warto zadowalać żonkę pod każdą postacią :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czas na kolację żonka wróciła do domu , trzeba zapunktować ....
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z czym nie pomyślałem? Patrikos jakiej stalowej rurki z serwa? Czy dedykowane nie wiem ale "pasujące" do a4: skoro tak ładnie podpasowały to byly dedykowane do a4 u mnie przed chłodnicą z klimy jest taki przewód , którego na twojej fotce nie widzę :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
uwaga podglądacze sie skradaja Diman , Baq i Bulik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na zdjeciu nie ma tej rurki stalowej z serwa , była u Ciebie ? orurowanie masz dedykowane pod a4 czy spawane ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak chcesz podpiąć tablicę to znjadz kabelek z pozycyjnych tylnich świateł kurva że też od razu o tym nie pomyślałem dzięki Patrikos nie ma za co może dasz mi fory przy jednym starciu [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 19:13_________________________________________________Somes jakiego masz Icka , tzn jakie wymiary i jak zrobiłeś uchwyty do niego ? belke zderzaka rezałeś ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak chcesz podpiąć tablicę to znjadz kabelek z pozycyjnych tylnich świateł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kumpli chyba nie, bo i tak nie znajdzie
-
[ALL B5] Felgi 17
Koledzy maja rację do 17" felg min. zawiecha 1BE :gwizdanie: inaczej będzie koza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ty ile masz " felgi letniej ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przecież , Cię stać :gwizdanie: może zejdzie z ceny bo nikt nie kupił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok Pucek mam coś dla Ciebie http://moto.allegro.pl/item854610172_felgi_oryginal_audi_a8_a6_a4_18_idealne.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
takie pytanie z innej beczki reaktywował ktoś z Was przekaznik kierunkowskazów ? Bo mój zaczyna zwierać coraz częściej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzieciom specjalnej troski trzeba tłumaczyć 100 x Somes nie obraz się , żarcik oczywiście
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nic nie zastapi pięknego swierszczyka pod maska podczas butowania
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ten kolo dobrze gada , trzeba mu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
juz nie mogę sie doczekać wiesz taka przegrana ( jeżeli wogóle jest możliwa ) tylko mnie zmotywuje :gwizdanie: a czasami takiej motywacji nam potrzeba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zamknę się jak mnie objedziesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co prawda boli moze masz SDI na aułtomacie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co Somes za mało dmucha pewnie Turbo zdechło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cóż za profesjonalny opis
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak to jest jak sie na 6 do roboty jedzie :gwizdanie: Na poczatku pomyślałem co za palant trąbi 0 5:30 , dopiero jak zobaczyłem twojego chrom line - kapłem sie że to Ty ładnie krecisz po pasach aż kiedyś Ci miejsca braknie [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 15:15_________________________________________________ale znowu spamu na walili normalnie bym ich wszystkich :bicz: zawsze normalnie jezdze ale dzis sie spieszylem do roboty doklanie wszytskich ich :bicz3: :bicz3: za ten spam az czytac mi sie niechce ku*wa mi tez sie nie chce przeczytałem moze 10 stron czyli zostało ok 50 a co z tą Twoja dokładką ,da sie ją jeszcze zamontować ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak to jest jak sie na 6 do roboty jedzie :gwizdanie: Na poczatku pomyślałem co za palant trąbi 0 5:30 , dopiero jak zobaczyłem twojego chrom line - kapłem sie że to Ty ładnie krecisz po pasach aż kiedyś Ci miejsca braknie [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 15:15_________________________________________________ale znowu spamu na walili normalnie bym ich wszystkich :bicz:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to na razie nie spamować za duzo , tak zeby jutro nie bylo trzeba czyatac za duzo :gwizdanie: