Treść opublikowana przez Patrikos28
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zaaa-kooo-chaaa-naaaa paaa-raaa :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A TY co tak po czasie ,,,, Rudi tak liczyła na Ciebie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon jak tam Ledy kiedy montaż ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale miły jesteś :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Janusz pewnie na dziewczynki virtualne sie wybiera
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 00:08_________________________________________________Egon jak tam Ledy kiedy montaż :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tez za- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no teraz lepiej [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 23:58_________________________________________________dziękuję teraz Somes pewnie nie zaśniesz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj Somes pewnie sie wzruszył- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
też tak myślę nie wszyscy osoba prezes miała iść spać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzisiaj sie przekonałeś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
typu : "na górze róże na dole fiołki , chodź sie dupić" :polew: co Ty jakis taki nie wyżyty :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dopiero pierwszy raz to jeszcze ze dwa będą jak nie wiecej- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to zaraz dostaniesz od Rudi , tylko pewnie na PW- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: :polew: dajcie znać kiedy jedziecie to ja jak będę mógł pojadę (weekedny odpadają - szkoła) Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy: Uwaga - podczas pisania wysłano 7 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? - ku***a Jego sie boje Ciebie nie... :decayed: a powinieneś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dziękujemy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a kto powiedział że tylko jeden wyjazd musi być dopoki bedzie snieg spota robimy na stoku w Bytomiu chyba w tej knajpie pod stokiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a kto powiedział że tylko jeden wyjazd musi być dopoki bedzie snieg spota robimy na stoku- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przy okazji i mnie skontrolujesz , bo ja też na parapet chce ,a trochę nie kumaty w tym jestem :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ilu by nas jechało i kto jest za jakim terminem :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zróbmy referendum- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Puscimy go w samopas z największej góry to sie nauczy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w przyszlym tygodniu tak jak Pucek mam nocki wiec by mi pasowało - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE