Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. zaaa-kooo-chaaa-naaaa paaa-raaa :polew:
  2. A TY co tak po czasie ,,,, Rudi tak liczyła na Ciebie :gwizdanie:
  3. Egon jak tam Ledy kiedy montaż ??
  4. ale miły jesteś :polew:
  5. Janusz pewnie na dziewczynki virtualne sie wybiera
  6. [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 00:08_________________________________________________Egon jak tam Ledy kiedy montaż :gwizdanie:
  7. no teraz lepiej [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 23:58_________________________________________________dziękuję teraz Somes pewnie nie zaśniesz
  8. oj Somes pewnie sie wzruszył
  9. też tak myślę nie wszyscy osoba prezes miała iść spać
  10. dzisiaj sie przekonałeś
  11. typu : "na górze róże na dole fiołki , chodź sie dupić" :polew: co Ty jakis taki nie wyżyty :polew:
  12. Dopiero pierwszy raz to jeszcze ze dwa będą jak nie wiecej
  13. to zaraz dostaniesz od Rudi , tylko pewnie na PW
  14. :polew: :polew: :polew: dajcie znać kiedy jedziecie to ja jak będę mógł pojadę (weekedny odpadają - szkoła) Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy: Uwaga - podczas pisania wysłano 7 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? - ku***a Jego sie boje Ciebie nie... :decayed: a powinieneś
  15. a kto powiedział że tylko jeden wyjazd musi być dopoki bedzie snieg spota robimy na stoku w Bytomiu chyba w tej knajpie pod stokiem
  16. a kto powiedział że tylko jeden wyjazd musi być dopoki bedzie snieg spota robimy na stoku
  17. przy okazji i mnie skontrolujesz , bo ja też na parapet chce ,a trochę nie kumaty w tym jestem :gwizdanie:
  18. ilu by nas jechało i kto jest za jakim terminem :gwizdanie:
  19. Puscimy go w samopas z największej góry to sie nauczy
  20. w przyszlym tygodniu tak jak Pucek mam nocki wiec by mi pasowało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.