Treść opublikowana przez Patrikos28
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam spamiku dużo , ale za to jaki przyjemny :gwizdanie: RS4, S6 :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rozumie ale te dodatkowe 20 koni i tak pewnie rewelacji nie zrobi , a tak jak pisał musiałby wyłożyć 4 tyś. co przy jego B7 i tak nie jest relatywnie dużo :gwizdanie: Ale mu się nie dziwie , bo sam pewnie zrobię tylko program bo szkoda pchać mi kasy w auto warte 20tyś. Być może kiedyś zrobię sobie jakiegoś draga , jak będzie kasa i czas :gwizdanie: , a póki co moje auto musi być w miarę szybkie ale i niezawodne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko powodzenia chociaz nie tobie mocy przybedzie bo ja rezygnuje definitywnie z operacji wieksza moc No tak, ale jesteś już po programie wiec większa moc już jest :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema Laska
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jaki ten kolor jest fajny gejowski i tyle dlatego fajny ,że gejowski :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A-rek graty fajnego kolorku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nic trzeba nynać jutro ranka to wszystkim- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sorki Pucek ,ze zamieszałem Twojego Ojca w tą dyskusję , ale tak jakoś napatoczył się pierwszy w tamtej sytuacji :gwizdanie: Tak naprawdę Go nie znam i nie mam pojęcia jakim jest driverem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niestety taka jest prawda :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to jest normalne, każdy to wie że Q przyśpiesza dobrze ale hamuje tak samo jak ośka :gwizdanie: więc do czego bijesz? do niczego :gwizdanie: może jak coś to do tego że jest obłudne :polew:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 21:33_________________________________________________ jak jest śię gdzie wcisnąć to- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i po co wałkujesz ten temat jak jest drażliwy? Bo lubi rozwiązane tematy do końca i nie uważam sie za mistrza kierownicy :gwizdanie: ale znam swoje możliwości [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 21:24_________________________________________________ no racja trzeba umieć przewidzieć co nas może czekać tylko taka sytuacja : Q pozwala Ci sie szybciej rozpędzić w trudnych warunkach , i jechać szybciej tak a jak nagle bedziesż musiał sie zatrzymac to Q już Ci nie pomoże ...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
prawda jest taka ,że dobrze pojechać Q w trudnych warunkach to każdy potrafi - no może każdy a poradzić sobie ośką i pojechać w miarę płynnie już nie każdy , choć nie twierdzę że czy Ty Pucek czy Guru sobie nie poradzi .- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zostaw mojego Ojca w spokoju, co, myślisz że mając 10 lat prawko znaczy że jesteś mistrzem kierownicy??? OK, MASZ NAJLEPSZE NA ŚWIECIE APU, NAJMOCNIEJSZE, 3 RAZY MNIE WYJEBAŁEŚ NA STREFIE, WPORZO, ALE JESTEŚ za***isty i kto tu się unosi :gwizdanie: kilka postów wcześniej pisałeś , że lata posiadanych uprawnień i przejechanych km nie maja wpływu na umiejętności- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek i Guru - czyli Geje :polew: nie szczyćcie się tak , że macie te Q bo nie znacie godziny kiedy Was zawiedzie :gwizdanie: A tak na poważnie to będziecie inwalidami za kilka lat jak Wam się trafi pojechać ośką - guru Ty pewnie już teraz jesteś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pewnie nic nie wiem o jezdzie po sniegu :gwizdanie: bo nie mam Q ale to że mam prawko ponad 10 lat i 10 zim za sobą nie ma wpływu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co tak przechwalacie te wasze Q :gwizdanie: u nas zima krótka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeszcze tu jesteś? [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 01:21_________________________________________________ja już spadam spać :gwizdanie: Jestem bo czekałem aż Ty sobie pójdziesz wygrałem keżor ty też już zmieniłeś barwy na gliwickie ???? :polew: chłopak wie co dobre :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja zmykam spać jutro na rano do roboty- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no tak ale do marca już będę należał do elyty SG- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czemu pytasz ? skoro i tak nie mógłbyś takiej kupić i nosić dlaczego nie mógłbym nosić :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
takie pytanie z innej beczki szykujemy jakieś T-shirty na zimowy wyjazd do Bukowiny :gwizdanie: coś z napisem np. elyta SG lub coś podobnego może Arek cos przygotuje :gwizdanie: + nick - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE