Treść opublikowana przez Patrikos28
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nic trzeba wyłączać kompa , jutro przed 5 pobudka :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co tam Guru u was?? słyszałem że białego gó...a trochę u was spadło u mnie też :angry: a co to za komin Pucek pokazywał? to jest jakieś muzeum/skansen w kopalni?? to był chodnik w kopalni doświadczalnej Barbara, gdzie jest pokazywany wybuch pyłu węglowego , ku przestrodze :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 20:32_________________________________________________ co tam Guru u was?? słyszałem że białego gó...a trochę u was spadło u mnie też :angry: a co to za komin Pucek pokazywał? to jest jakieś muzeum/skansen w kopalni?? I jakie białe gówno mi tam śnieżek pasuje jak najbardziej :gwizdanie: no tak niby pasuje , tylko pózniej skarżysz się że Ci glutowóz pali 15 litrów :gwizdanie:- [ALL B5] Zamiana kół z 16' na 15'
Przy zmianie z 16" na 15" różnica w spalaniu będzie naprawdę nie zauważalna, czyli do ok. 0.5litra ( oczywiście przy ogumieniu tego samego typu , tzn .producent ,model...) Co do komfortu , to faktycznie minimalnie on wzrośnie , ale czy warto dla tej małej różnicy pogorszyć kolosalnie wygląd jako minimum dobrego wyglądu A4 B5 uznaje się 16" , czyli oponkę 205/55/16 a te 2 litry to z palca chyba wyssane :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ciekawe kto :gwizdanie: co w tych BeKoNach jeszcze siada oprócz wtrysków :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
albo mi tu przestań nowych straszyć albo sam najpierw postaw ja jako nowy stawiałem :gwizdanie: co prawda tak po ok miesiącu :gwizdanie: ale nie dla tego że byłem zmuszony , tylko chciałem się z bratać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 15:24_________________________________________________ Pucek też to widziałem , byliśmy tam wycieczką na studiach ... masakra [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 15:27_________________________________________________ zapraszamy , tylko obowiązuje zasada ,że nowy stawia po browarze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nic ja zdupiam nynać :gwizdanie: jutro na rano , wiec pobudka przed 5- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i to jest stary pucek Stary pucek do nas wrócił nie bój nic rezacz...jak obiecałem to dotrzymuję słowa Patrikos, Ty mnie nie pouczaj no tak w koncu masz tytul rezaca roku Łukasz, przecież Ty jesteś "R E Z A C Z E M" prawda taka ,że to określenie nawet mi się nie podoba ,a nawet mi nie pasi [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:00_________________________________________________ No i to jest stary pucek Stary pucek do nas wrócił nie bój nic rezacz...jak obiecałem to dotrzymuję słowa Patrikos, Ty mnie nie pouczaj no tak w koncu masz tytul rezaca roku nie, wymieniłem olej i filtr ostatnio, a i 4 wahacze aż tak dużo miałeś wyjebanych wahaczy (czytaj 4) :gwizdanie: ja też ostatnio kilka rzeczy zrobiłem umył na BP :nabijasie: :polew: a TY co w ciągu 3 misięcy zrobiłeś , nawet auta nie umyłeś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i to jest stary pucek Stary pucek do nas wrócił nie bój nic rezacz...jak obiecałem to dotrzymuję słowa Patrikos, Ty mnie nie pouczaj no tak w koncu masz tytul rezaca roku nie, wymieniłem olej i filtr ostatnio, a i 4 wahacze aż tak dużo miałeś wyjebanych wahaczy (czytaj 4) :gwizdanie: ja też ostatnio kilka rzeczy zrobiłem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i to jest stary pucek Stary pucek do nas wrócił nie bój nic rezacz...jak obiecałem to dotrzymuję słowa Patrikos, Ty mnie nie pouczaj no tak w koncu masz tytul rezaca roku- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mi się wydaje że na odwrót Dv otwiera się przy zbyt małym ciśnieniu i upuszcza ciśnienie zanim turbo je załaduje :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek trochę podłamany :gwizdanie: Pucek każdy wynik trzeba przyjąć na klatę po męsku bo nie wiadomo jakie graty kto ma a jakby nie było najważniejsza jest dmuchawka :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak dla mnie to takie nawet krótkie pssyt ja w tym pierwszym filmiku jest lepsze niż dłuższe takie co w tym filmiku z audicą ja też mam coś takiego jak w tym pierwszym filmiku :gwizdanie: oczywiście tak suszarki nie słychać bo też nie ma czego [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 17:57_________________________________________________rzekł bym nawet że zamiast psssyt psssyt powinno być właśnie słychać tszyt tszyt :kox: właśnie tak jak w tym filmiku z tym japońcem :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale pewnie zamiast tego głośnego iha iha łechtu łechtu słychać wreszcie psssyt bo ja wole żeby było ciszej , ale żeby było ładne psssssyt- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema Baq [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 17:17_________________________________________________słyszałem ,że ci Twoje psyt ucichło- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
popieram sam bym skoczył na nartki , tylko kapusta sie nie zgadza [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 16:13_________________________________________________tak wogóle Bish to [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 16:14_________________________________________________ Urzekła mnie Twoja historia :D :D- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dziś obiadek u teściowej więc będę wieczorkiem ,mam nadzieję :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkim- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i chyba zaraz zrobie psssyt a jak nie ma to jak psssyt - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.