Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. pożyczyć Ci pistolet Pucek wiosna idzie lachony zaczną ściągać grube ciuszki .... więc warto żyć
  2. Był Kazik i Kazika nie ma :gwizdanie: tak w ogóle to wszystkim
  3. Kazik i Janusz no nic trzeba iść nynać
  4. W moim przypadku to zwiększenie szerokości o 30mm , więc łapię więcej dziur i kolein :gwizdanie: no i na takich walcach jedzie się jak czołgiem , ale trochę kilometrów się przejedzie i się człowiek przyzwyczai [br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 22:57_________________________________________________ a Ty już też na letnich
  5. kupuj od razu 17" , albo pomyśl o 18" , do B6 17" to na lato minimum :gwizdanie:
  6. co kto lubi , ale ogólnie całkiem
  7. z tych zaprezentowanych nr 5
  8. 3.2 V6 nie było :gwizdanie:
  9. dokładnie - a kolega z SK 2 d*py wyrwał nie powiemy kto i jakie :gwizdanie: ale Max dał radę
  10. po spociku , dziś było można powiedzieć ... kameralnie , ale za to całkiem fajnie
  11. przecież Audi się nie psuje :gwizdanie: wielka szkoda ,że Cię nie będzie - wychodzi na to że 1.8T będzie miało małą reprezentacje dziś
  12. witam glywice Miszka b7 :polew: nie zrozumiałeś całości no tak będzie B6
  13. Pucek , nie pierdziel tylko przyjeżdżaj dziś pod forum , muszę zobaczyć te najszybsze APU na gliwickich strzel jakimś urlopem albo L4 :gwizdanie:
  14. Może i ja jak się uwinę to założę już dzisiaj letnie :gwizdanie:
  15. strassssssszna :gwizdanie:
  16. zacny motorek a to się ceni LPG wrzuć BRC seq 24 ładnie pracuje z tym motorkiem , mam takie cóś :gwizdanie: felgi też mam S-line 17" , możesz podejrzeć u mnie powodzenia w dalszych modach
  17. myślę że mało :gwizdanie: więc co teraz :gwizdanie: ja już sobie uświadomiłem że bardziej nie będę modyfikował swojego wozidła pod względem mocy :gwizdanie: no chyba ,że skoczę kiedyś na jakąś korektę softu . jak najdzie mnie na większą moc to po prostu kupię coś mocniejszego
  18. no no Pucek ładnie wyszło [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 18:32_________________________________________________co Ty o tym myślisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.