Treść opublikowana przez Patrikos28
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
już szampana z lodówki wyciągam :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Ty wypad na SK pustki tam bo wszyscy sa w szkole no tak SK to tak jak SzKoła :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no właśnie dziewczyny był bym zapomniał :gwizdanie: Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
łykłeś Mirona? dokladnie, skad wiesz? tylko jakies takie niebieskie te autko bylo :gwizdanie: Bo Miron jechał corsą na hidach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja nie pisałem o pokój 2 osobowy :gwizdanie: liczyłem na jakąś szóstkę , może ósemkę a w niej same pary zawsze można trafić nie do swojego łóżka dobrze ,że moja tego nie czyta forum może nie czyta ale sms już poleciał a ja miałem nie miły sen :gwizdanie: jechałem z ojcem moim APU, jakoś ponad 240 km/h :> czyli po programie :gwizdanie: i wyleciałem z zakrętu w las aucie nic się nie stało :gwizdanie: muszę chyba zacząć uważać no racja Pucek trzeba uważać :gwizdanie: ja też się złapałem na tym ,że po programie na drodze staram sie nikomu nie odpuszczać - toż to jakiś we mnie wstąpił jak stroiłem gaz z Darkiem to prawie mieliśmy " Malina 210 ... jedziemy ..." prawie przejechaliśmy zjazd :gwizdanie: przy 210 to mój mały zawsze krzyczy, że jak mam tak mulić to on woli z mamą corsą jechać co z niego wyrośnie , nowy Kubica :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
najblizsze 2 tyg bedzie taka pogoda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja nie pisałem o pokój 2 osobowy :gwizdanie: liczyłem na jakąś szóstkę , może ósemkę a w niej same pary zawsze można trafić nie do swojego łóżka dobrze ,że moja tego nie czyta forum może nie czyta ale sms już poleciał a ja miałem nie miły sen :gwizdanie: jechałem z ojcem moim APU, jakoś ponad 240 km/h :> czyli po programie :gwizdanie: i wyleciałem z zakrętu w las aucie nic się nie stało :gwizdanie: muszę chyba zacząć uważać no racja Pucek trzeba uważać :gwizdanie: ja też się złapałem na tym ,że po programie na drodze staram sie nikomu nie odpuszczać - toż to jakiś we mnie wstąpił jak stroiłem gaz z Darkiem to prawie mieliśmy " Malina 210 ... jedziemy ..." prawie przejechaliśmy zjazd :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja nie pisałem o pokój 2 osobowy :gwizdanie: liczyłem na jakąś szóstkę , może ósemkę a w niej same pary zawsze można trafić nie do swojego łóżka dobrze ,że moja tego nie czyta forum może nie czyta ale sms już poleciał no to się ucieszy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja nie pisałem o pokój 2 osobowy :gwizdanie: liczyłem na jakąś szóstkę , może ósemkę a w niej same pary zawsze można trafić nie do swojego łóżka dobrze ,że moja tego nie czyta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to co Pucek wniesiecie mnie do pokoju :gwizdanie: a ja myślalem ,ze będę miał jakiś pokój grupowy samych par , i jak będę szedł spać to pomylę łóżka i w skoczę do jakiejś fajnej pani
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale z kim :gwizdanie: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie jak z tymi pokojami jest już coś wiadomo kto z kim :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tez ide spac- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakie B2- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 00:34_________________________________________________ to zapytaj Go jak wygląda praca u Gregora :gwizdanie: od mi daje warsztat i klucze, temu leniowi nie chce się nawet śrubek odkręcić :> jak ostatnio dopadł kątówkę to chciał mi z zderzaka zrobić rs4 wierzę ,że masz duże zainteresowania związane z modami , bo to widać ja też lubię co nie co zrobić przy aucie ... ale mam też inne zainteresowania : - troszkę działam w budownictwie - w akwarystyce - w hodowli piesków Więc czasem ciężko pogodzić czas- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Każdy robi to co umie Guru sprzedaje zabawki i pampersy :gwizdanie: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co Ty Pucek takiego zrobiłeś :gwizdanie: prawie we wszystkim co trudne ktoś Ci pomagał , przeważnie MEGA REZACZ Gregor- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 00:19_________________________________________________jednak ma słabą pamięć :gwizdanie: - jeszcze wymieniłem termostat- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja też nie śmie się nazwać rezaczem , po prostu robię jakieś tam modziki , takie które jestem zrobić w stanie sam :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty anty rezaczu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no tak jeszcze założyłem ringi na zegary - w trakcie czego zablokowałem immo dwa dni auto stało na placu , już chciałem wzywać fachowców od dorabiania i programowania kluczy ... ale jakoś doczytałem i sam jakoś dałem radę :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: ja bym jeszcze dopisał - zmiana koł z letnich na zimowe i na odwrót :naughty: no widzisz zapomniałem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
powoli szykuje się do wymiany rozrządu :gwizdanie: w trakcie której także będę uczestniczył : pewnie rozbiorę cały przód i pózniej go złoże a samą wymianę rolek i paska zostawię już profesjonaliście , czyli ojcu , który w tygodniu robi 2-3 takie wymiany - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE