Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. Gregor [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 23:14_________________________________________________ :polew:
  2. mi ogólnie zamula cały net nawet żona mnie przywitała po pracy tekstem ,że net coś nie wyrabia :gwizdanie:
  3. mój net też dziś coś nie bardzo - a mam radiowy , przy tej pogodzie zawsze jest padaka
  4. koniki ????? :laghing2: ja przynajmniej jezdze na ja też pierwsze 1000m pózniej oszczędzam na :polew: a jak trzeba robię pstryk i jest czyli :kox:
  5. To co masz na myśli, że Ci te koniki pouciekały i złapać ich nie potrafisz ta pewnie mu do lasu uciekły :gwizdanie:
  6. racja ja jak wracałem z pracy też się trochę poślizgałem :gwizdanie:
  7. wrzuć sekwencję będziesz zadowolony tylko upewnij się kto będzie Ci to montował , popytaj o jakieś opinie ludzi którzy tam robili instalkę :gwizdanie:
  8. nikomu nie powiemy :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 12:14_________________________________________________Bish falsyfikat się pojawił :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_alt_a4_b6_alt_i_gaz-t71951.0.html
  9. chce to wziąć na próbe czy mi spasi ta jakość dzwięku z tego wynalazku Oki ja to mam cały czas w aucie , tylko mnie dzisiaj nie ma na spocie bo pracuję 14-22
  10. gra fajnie nawet na ori głośnikach , tylko było trochę mało bassu :gwizdanie: więc podpiąłem małego wzmaka + skrzynkę [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 11:34_________________________________________________mogę Ci go opchnąć za powiedzmy dwa dobre piwka
  11. gdzie to jutro szalejecie :gwizdanie:
  12. wykres jeszcze Krolu wykańcza wiec będzie na jutro :gwizdanie:
  13. pracujemy :gwizdanie: bez przesady co...i co może wszyscy jeszcze? na taki luksus mnie nie stać wszyscy nie :gwizdanie: jedni pracują ,żeby inni mogli się bawić
  14. spoko tylko coś mały moment mu wyszedł jak na Te 201,5km tylko 280NM :gwizdanie: ale dobrze że mu tyle wyszło , Egon jest młody to tyle mocy mu się przyda
  15. wiesz...idąć tym tokiem to gdzieś Ci spier***iło 10 kucy... odpowiedz jest prosta Turbo pompuje mi peak o.8 stale 0.7 Egon pewnie ma 1.0 tak ? tez miałem 1 program na 1.0 / 0.9 z tym wynikiem co wcześniej pisałem , więc tu masz 10KM :gwizdanie:
  16. na pewno nie 200KM bo skoro serie miałem 157 KM a Egon miał 166KM i wyszło mu 200KM ja miałem program wczytany do ecu na 192KM i 312 NM ale wykres był nie bardzo i Ali go skasował zbyt szybko osiągał ten moment i moc , więc Ali zrobił tak aby autem szło jezdzić na co dzień i ostatecznie wyszło 180KM i 285NM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.