Treść opublikowana przez Patrikos28
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
myślałem że sztuka w przypadku głośników to para - oczywiście nie w przypadku bassowych :kox: ide kimać [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 22:48_________________________________________________ Ależ burdel maaasaaakra jest i skoczek :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
myślałem że sztuka w przypadku głośników to para - oczywiście nie w przypadku bassowych [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 22:45_________________________________________________i tak bym wolał zestaw na zwrotnicy taki separowany :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak będziesz już coś wiedział to możesz dać znać , kolektor miałeś dorobiony pod te turbo ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no co Ty . Twoje 120 , a te co ja pokazałem 240 i do tego ten co pokazałem to zestaw separowany na zwrotnicy :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chyba oprócz Ciebie nikt ja w przyszlym tygodniu chyba zaloze - zalezy na jakich oponach compsport bedzie chcial opony do strojenia, bo graty juz wszystkie zmontowalem no to będziemy czekać ile te Twoje 1.8T wypluje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokładnie takie http://www.allegro.pl/item914318847_helix_glosniki_13_cm_blue_5_kompletny_rest.html jakieś tanie no ale grają pewnie dobrze skoro tak mówisz , posłucham na spocie bo ja też tak jakoś marzec kwiecień będę coś nowego wkładaj do przodu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chyba oprócz Ciebie nikt
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=931394443 taki zestaw ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sam wygłuszałeś czy już były ? jakie wcześniej miałeś głośniki ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mówisz o dystansach ? drzwi nie wygłuszałeś ? Mamy złoto :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
serio rezałeś głośniki ? co wsadziłeś ? na przód ? jak to gra?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wyśpij się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:kox:
-
[ALL B5] Jaki radioodtwarzacz CD/MP3 tak do 400zł A4 B5
masz ten sam model co w linku czy jakiś inny ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jak tylko będę miał możliwość też bym tam zawitał na jakieś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie było - pełna kulturka no tak w końcu PrEzEs był obecny :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fajnie tam w spiżu bo jeszcze nie byłem ;( słyszałem że dobre mocne piwko tam mają :gwizdanie: muszę sie kiedy zabrać tam jak będziecie jechali
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no tak ma rogala na twarzy :> byle nie było zas :sick3:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gdzie to wczoraj balowaliście
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu pisałem Kezorowi ze z moja nie przejdzie wyjście ze śmieciami Ja bym musiał sciemnic cos w stylu ze musze kogos scholowac no to majki nastepnym razem holujemy moje b7 az z poznania zebys za szybko w domu nie musial byc :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 18:41_________________________________________________a swoja droga pucek z gregorym cos dlugo rezaja czy im aby sie nic nie stalo założyli Fmic'a i z APU zrobił się taki że do teraz śmigają :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:drunk: :drunk: a jak ma byc inaczej może tak : :drinks: :drinks:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widzę dobry humor u wszystkich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe już odpowiedziałem
-
[ALL B6] Panowie pomocy skąd wziąć plus po stacyjce.
To pociągnij ze skrzynki z bezpiecznikami Poszukaj próbówką jest tam kilka + po stacyjce :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jaki radioodtwarzacz CD/MP3 tak do 400zł A4 B5
tylko ja nie mam Ori radia mam jakiegoś Grundiga , co prawda ma czerwone podświetlenie ale tylko kaseciak ma wyjście na zmieniarkę ale i tak już stary jest bo z 1999r a kupić jakieś stare ORI bedziewie za 200-300 zł mi się nie uśmiecha