Treść opublikowana przez Patrikos28
-
Dzień Kobiet
skoro to święto komunistyczne to trzeba kupić gozdzika i będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
więc ja jako pierwszy z rana [br]Dopisany: 22 Luty 2010, 06:40_________________________________________________same śpiochy robić nie ma komu :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
trzeba się zbierać do roboty [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 20:54_________________________________________________- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to nie było tak tragicznie jak na zapieczone turbo , teraz pewnie seria jest więc powinno trochę wypluć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gościa za grzdyke niech te cyferki większe tam wbija - h*j tam że batory a bish-koptowy klekocik nie trzymał serii bo był na zjebanej przepływce i zapieczonych kierownicach ile wtedy wyszło Ci na hamowni ?- [ALL] Mogą być różne opony?
No właśnie...jeżeli chodzi o profil to musi być taki sam z przodu i z tyłu czy może być mniejszy z przodu? może być mniejszy ale tak żeby średnica całego koła z przodu i z tyłu nie różniła się zbytnio w tym linku wyżej możesz to sobie sprawdzić [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 20:30_________________________________________________napisz jaki masz teraz rozmiar tych opon ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no widziałem wykresy po 190 km z 2.5 nie bedzie tak żle zgadujemy ile kuni wypluje 2.5tdi bish-kopta :gwizdanie: ja obstawiam jakieś 169KM- [ALL] Mogą być różne opony?
Jak nie masz Quattro to możesz. Zależy jaki profil mają 215 a jaki będą mieć 205 tutaj możesz sobie dobrać tak żeby rozmiar koła był zbliżony http://www.oponeo.pl/narzedzia/m/124/zamienniki_opon.htmlx- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wielkiego poruszenia nie było :gwizdanie: coś cieniutko dziś ze spamem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dziś widzę wszyscy pro rodzinnie spędzają dzień- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po pijoku jest i SKY nasza gwiazda przestworzy :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema ReKaRo napinator idę pracować nad moim programem wejdę potem jak będzie więcej niż 2 strony robisz sobie sam program :gwizdanie: no no czekamy na efekty- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema ReKaRo napinator- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 08:48_________________________________________________ Z tym że ten koleś ma silnik AVJ i on ma już chyba turbine k03s Konikami troszkę podgonił , ale niutków mało wyszło :gwizdanie: Jak ja byłem u Aliego to po mnie w kolejce była Octavia z 2005 r 1.8T tylko nie pamietam symbolu silnika jakaś wersja 150KM Ali gadał ,że te nowsze silniki po 2002 roku mają k03s i ładnie idzie je na 190-200KM wystroić.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nic trza iść w kimono- [B5 ACK] Pelikan Blue 2.8 quattro
Ładna sztuka w dodatku avancik :gwizdanie: dobre plany na felgę- [B5 AFN] BIAŁY AVANT 1.9 TDI 110ps (AFN)
Na dobry początek całkiem całkiem felga doda jej troszkę uroku wrzuć jakieś lepsze zdjęcia , może też jakieś foteczki wnętrza :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
więc mam nadzieję że do czegoś się nada- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a jaki to w końcu będzie model ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i co tam ma za możliwości :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co tam słychać wieczorkiem ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oki to na spocie skoczysz nam do Carrefoura po piwo :good: Jak będzie trzeba to Cie zmotywujemy ........ leć Łukasz leć ......... :polew: mnie nie trzeba motywować widzę ,że to raczej ciebie bedzie trzeba zmotywować .... leć SKY leć :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oki to na spocie skoczysz nam do Carrefoura po piwo :good: słyszałem ,że teraz Twoja kolej :gwizdanie: Ale ja nie skacze cały rok na okrągło jak Ty :gwizdanie: więc najwyższa pora się przełamać i skakać cały rok :polew: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE