Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. W sumie to nie fikajcie bo i tak Was wszystkich spokojnie objezdzam :gwizdanie: Czym lub bardziej na czym , zdjęcie zamieszczone poniżej :
  2. Miron ale na fotach w B6 miałeś good year' ki ... wiec toyki może były pozniej :gwizdanie: No ale B5 troche wiocha z tym Grilem, brewkami i progami a'la M3 :gwizdanie:
  3. Miron ale cos miałem lepszego w astrze :gwizdanie: Opony Toyo
  4. było by tak jak jest teraz, Pucek wygrywa :polew: :polew: :polew: a najlepsze jest to że rozrusznik nowy, alternator nowy, akum nowy a rozrusznik puchł i nie chciał kręcić... a jak miałem zrobiony zapłon na guzik to paliło Pucek napiszę tylko tak ,że escorty wszystkie z 1.6 robiłem jak chciałem
  5. no to Pucek byśmy sie na kresce spotkali moja Astra to 1.6 8v 100km :gwizdanie:
  6. różowe??? widzisz ja powinienem miec rózowy status nie Ty to jest ta twoja astra w której miałeś te super niskie i twarde zawieszenie? pytam bo na fotkach tej gleby nie widać german to to nie byl ale bylo -40 tyl i - 60 przod
  7. Pucek te foty to tylko tak wyszły jak różowe , bo zdjęcie robione żle ustawionym aparatem w dużym słońcu Tutaj masz fote zaraz po lakierowaniu i przed modami przdnich lamp.
  8. różowe??? widzisz ja powinienem miec rózowy status nie Ty
  9. To i ja sie zwierzę z mojej byłej :
  10. 1.8T wcale tak duzo nie pali :gwizdanie: za 25zł spokojnie zrobisz 100km
  11. no tak czas rezania się skończył
  12. Tak kiera to juz przecież z polifta '99 a Twój to rocznik '97 więc ktoś tam grzebał z kolumną kierowniczą bo kiery z przed i po lifcie różnią się wieloklinem i tak poprostu nie da się ich zamienić -to tylko takie OT Ale tak naprawdę ładnie utrzymany czerwony kolorek jak na tyle lat Plany na mody także na plus
  13. widzę wszyscy strzelają do kaczek :gwizdanie:
  14. a no racja Pucka przeciez już wszyscy z A4klubu poznają :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 00:00_________________________________________________no nic pora sie zbierać do wyra :gwizdanie:
  15. ja to widzę jak powstanie legenda : "O Mironie co żadnych stromych schodów do piwnicy się nie boi .... " [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 23:55_________________________________________________ tutaj, albo na katowicach, ogólnie na śląsku to fajne chłopaki-bez podtekstów mam kilku znajomych z rybnika i okolic Na Pewno Pucka znasz nasza tajna broń na Bukowinę
  16. teraz cała Bukowina jako temat nr, jeden będzie opowiadać o tajemniczej piwnicy ....
  17. jednak nie rzadziej niż dwa razy dziennie po 5 postów
  18. fizycznie chyba tez trylogia sie kryje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.