Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. tak a moja z nimi astro lotem :gwizdanie:
  2. trudno mi tak powiedziec , ale pewnie ok. 2000-2500 a co do pasty jak chcesz samemu cos wypolrować to moze byc tempo ale to tak przy recznym polerowaniu i malej powierzchni przy większych powierzchniach są juz inne pasty takie profi i robi sie to polerką . a lakier dorobisz np tutaj : http://www.2kcolor.com.pl/
  3. masz cos do lakierowania ?
  4. Spoko jak by co mam zapasowy :gwizdanie: A chętnie bym już wymienił na nowe ....... ale pamiętaj to nie są tanie sprawy w sumie tak samo jak webasto :gwizdanie: tez nie jest tanie w utrzymaniu
  5. Polecam 1.4 wielopunkt 82km 82KM chce żeby sie zabiła? nie ogarnie takiego auta najwyżej na początek zrobisz jej dziure w dolocie bedzie jakieś 60 KM [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 20:22_________________________________________________A ten silniczek 1.4 82KM na wielopunkcie to bardzo udany motorek , oczywiście jest 8 zaworowy także rozrząd niekolizyjny i ogólnie to samo co 1.4 60KM różni sie większym sprezaniem i troszkę innym dolotem + wielopunktowy wtrysk . Bardzo przyjemnie to jezdzi
  6. Polecam 1.4 wielopunkt 82km
  7. Ja mam takie felgi 7.5x17 ET43 opony 235/45/17 jest ok. choć nie powiem że z przodu jest ciasno, ale nic nie obciera Wiec Twoja felga jest schowana więcej o jakies 2mm. Powinna wystarczyć ci opona 225/45/17 i będzie gites , albo tak jak pisali wcześniej dystanse przelotowe 10mm i na tych oponkach 235/45/17 też będzie dobrze
  8. widzę wszyscy w kato sie spotują :gwizdanie:
  9. no proszę i wreszcie jakaś poważniejsza rozmowa A myślałem ze jak Somes pojedzie to będzie cicho sza
  10. dlaczego jakby je dobrze dopasować , było by całkiem dobrze ... :gwizdanie: tylko pytanie po co je wkładać , dla oszczędności jak są one nie zauważalne prawie no chyba ,że dla lansu po imperium :gwizdanie:
  11. siema E-goń [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 17:36_________________________________________________Egon może takie : http://moto.allegro.pl/item909225335_swiatla_dzienne_drl_5xled_2x6w_homologacja_rl.html
  12. Musisz założyć czujnik dołączony do zestawu , a żeby to zrobić musisz kupić taką przejściówkę pod filtr oleju która ma wyjścia na czujniki oleju . Wtedy będziesz mógł założyć sobie czujnik ciśnienia i temp. ten ori tak jak się domyślasz jest czujnikiem poziomu, a bardziej czujnikiem jego zbyt małego poziomu .
  13. co wy o tym myślicie : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11411591 dla mnie coś nie halo
  14. Krolu mega twórca psich imion
  15. to co Pucek jednego szczeniaka bierzesz :gwizdanie: zartuje ale jak byś kiedyś chciał to nie wiedzę przeszkód nawet na 90 % będę miał na wiosnę maluszki nie mówię nie pomyślimy laski fajnie lecą na Labcie
  16. to co Pucek jednego szczeniaka bierzesz :gwizdanie: zartuje ale jak byś kiedyś chciał to nie wiedzę przeszkód nawet na 90 % będę miał na wiosnę maluszki
  17. na 1 APU a na drugie Quattro :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 16:44_________________________________________________ :gwizdanie: Quattro - to chyba takie normalne imię dla psa? :mysli: takie samo jak tiptronic troche przydługie ale moze byc Pucek nazwał by APU albo klima klima to suczke
  18. :gwizdanie: Quattro - to chyba takie normalne imię dla psa? :mysli: takie samo jak tiptronic troche przydługie ale moze byc Pucek nazwał by APU
  19. :gwizdanie: Quattro - to chyba takie normalne imię dla psa? :mysli: za***iste jak bede mial psa to tak go nazwę , tylko narazie mamy 3 suczki tylko
  20. bez rodowodu , ale takie w pełni rasowe chodzą tak po ok 450-600zł z rodowodem jakieś 800-1000zł pomyślę, pomyślę białe są KOX, tak jak nowe audiki audikowe zboczki jakieś zboczenia trzeba mieć :gwizdanie: lepiej takie niż pendofilia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.