Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. mnie niestety nie było bo pracowałem
  2. to pokaz jakie ci sie podobaja w 16" http://www.allegro.pl/item913690986_mercedes_16_5x112_190_w124_s_klasa_5_szt.html no to pojechałeś kolego z tą felgą z merca :gwizdanie: jak 16" to najlepsze wyjście ori, ale zawsze znajdzie się coś innego równie dobrze pasującego. 16" ORI polecam szczególnie na pakiet zimowy łatwa w utrzymaniu i trwała
  3. no nic nie spamujcie za dużo , tak żebym po pracy dał rade nadrobić do wieczorka
  4. Profilek uzupełniony O instalce już jest w 1 poście - założyłem BRC Seq24 [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 15:47_________________________________________________Od dzisiaj latam bez kata , w jego miejsce wsadziłem Test Pipe :> Rezultat auto troszkę lepiej się wkręca niż z katem [br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 14:10_________________________________________________Są już nowe detale alu ramki na zegary i wskaznik boost końcówki wydechu CB
  5. Zator ok 70km od Gliwic ,więc nie aż tak strasznie daleko już sama jazda tam była by fajnym wstępem , no wiadomo gadki na CB. A na miejscu też jest co robić ,rzeczka płynie , w okolicy są stawy rybne ,można sobie kija zamoczyć jak to mówią :gwizdanie: no i ten zadaszony grill obowiązkowo musiał by być opanowany przez nas jakieś meczyki siaty SG- SK :gwizdanie: w nogę tak samo :gwizdanie: - byle pogoda dopisała to impreza będzie [br]Dopisany: 18 Luty 2010, 10:56_________________________________________________ a co ty nie w robocie
  6. ja też [br]Dopisany: 18 Luty 2010, 10:04_________________________________________________ale szukam, dzwonie i przeglądam ośrodki z domkami - już mi z czachy dymi z tego wszystkiego [br]Dopisany: 18 Luty 2010, 10:05_________________________________________________jeżeli obecny ośrdek będzie za mały dla nas wszystkich to jak myślicie - będzie się ludziom chciało jechać np. do Zatoru 85km ? szukałem jeszcze w Ustroniu ale straszna tam bida z ośrodkami z domkami - jeszcze na pławniowicach są jakieś ale konkretów jeszcze nie znam Bracik zna właściciela z Laguny na pławkach tylko tam wesela robią często i w czerwcu wszystko może być zajęte jak będzie więcej niż 30 osób ja bym był za tym zatorem , widać że ośrodek byłyby w stanie nas pomieścić no i atrakcję jakieś są , no i Ci z kato mieli by 20 km mniej
  7. jakieś takie pustki tutaj , czyżby ludzie wzieli się do pracy :gwizdanie: a może jeszcze śpią
  8. no nic trzeba iść nynać :gwizdanie: to wszystkim
  9. ku*wa zaś jeden wątek więcej do spamowania
  10. Ty lepiej zobacz kto "założył" wątek o pogaduchach no wiem tak wyszło że miałem pierwszego posta dopisanego :gwizdanie: Twój pierwszy założony wątek no i pewnie nie ostatni
  11. Ty lepiej zobacz kto "założył" wątek o pogaduchach no wiem tak wyszło że miałem pierwszego posta dopisanego :gwizdanie:
  12. Glutek zrobi przywróć usunięte posty i się zdziwisz jak cyfrę zobaczysz :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew:
  13. wszyscy na pogaduchy poszli :gwizdanie: a kto tutaj do bukowiny do 3000 na spamuje
  14. teraz możemy gadać do woli : http://www.a4-klub.pl/smf/slaskie/pogaduchy_przedurodzinowe-t118368.0.html;new#new
  15. sa zmiany na watku II zlota sląskiego :gwizdanie:
  16. atmosfera widzę gorąca :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.