Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. a to maluszki z innego miotu
  2. bez rodowodu , ale takie w pełni rasowe chodzą tak po ok 450-600zł z rodowodem jakieś 800-1000zł
  3. A nie ma czarnych - jak "fado" w tylko mnie kochaj :gwizdanie: Fado nie był czarny :gwizdanie: tylko czekoladowy
  4. Diman pokaż fotki żonie
  5. może moje szczeniaki bawić za tabliczkę czekolady :gwizdanie:
  6. Ja pracuje moja żona też , ale i tak coś dodatkowego chce robić , w sumie mam tez działalność ale póki co zajmuje się nią bardziej Matka . A ja od czasu do czasu jestem hodowcą piesków rasy Labrador :gwizdanie:
  7. mialem firme i zrezygnowalem bo jechalem do angli i nie mam sily na rozkrecanie nowej firmy juz za pozno moje kontakty sie juz pokonczyly wiec bylo by ciezko[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 16:16_________________________________________________ jak placi to wal do mnie jak w dym :gwizdanie: jak już kupią tą nieruchomosc i będa coś działac to się odezwe
  8. Moj bracik niedługo będzie z kumplem brał taką starą nieruchomość i będą ją trochę rozbudowywali na warsztat , więc pewnie coś do zrobienia by było :gwizdanie:
  9. Diman robisz w budowlance , załóż sobie swoją działalność i łap zlecenia , czego jeszcze nie umiesz to się nauczysz , może z czasem firma się rozwinie :gwizdanie:
  10. Czyli dziś nie było spania ??
  11. [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 15:35_________________________________________________nie mów ,że kazali Ci pracować w robocie :gwizdanie:
  12. ale cicho sza :gwizdanie:
  13. z rańca po robocie to co Somesik już w trasie :gwizdanie:
  14. to sie po raz kolejny przywitam
  15. Takie pytanko , ma ktoś numer do Egona ?[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 13:19_________________________________________________numerek już jest
  16. Somes jak tam audiczka już na aluskach ?
  17. i przy okazji sprawdzą mu czy ma dobrze wyważone te kółka
  18. od przodu cięzko sie kapnąć ,że to nie B7 , tylko płacić 6 tysiaków za coś takiego trochę szkoda za taką kasę niezłe mody idzie zrobić ... tak na 220-230 KM :gwizdanie: ale w sumie lans to lans ciekawe jak by samemu sprobowac to moze w 3 by sie zmiescilo jak byś miał dostęp do bardzo tanich częsci to może i tak powiem Ci że za samego lakiernika musiałbyś dać ponad tysiaka bo to 4 elementy do lakierowania plus cieniowanie na drzwi ... pewnie cale wzmocnienie na chlodnice by trzeba z B7 , zderzak z grilem lampki ...itp czyli kupe kasy :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 18:05_________________________________________________lepiej śmigać ładnym zadbanym B5 niż takie coś robić , jakbyś to policzył to mogło by sie okazać że lepiej sprzedać B5 trochę dołożyc i kupić B6
  19. [quote name= :yeah: :yeah:egon47 ] http://moto.allegro.pl/item903233787_audi_a4_s4_b5_stylizacja_na_b7_tuning_lifting.html powiem wam ze dal bym sie nabrac ciekawie to wyglada od przodu cięzko sie kapnąć ,że to nie B7 , tylko płacić 6 tysiaków za coś takiego trochę szkoda za taką kasę niezłe mody idzie zrobić ... tak na 220-230 KM :gwizdanie: ale w sumie lans to lans
  20. no tak .... i jak tam Miron w końcu pojechał do Istebnej ?
  21. Bo bracik jako tako czujnika lakieru nie ma , ocenia powierzchnie fachowym okiem Ma tam jakiś znajomych handlarzy co mają czujniki lakieru . W sumie tak żeby sprawdzić dobrze musielibyście mieć jakiś czujnik :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.