Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. Wczoraj wieczorkiem tak ok 23.też miałem problem z dostępem do forum Coś to jednak te serwery słabo funkcjonują :gwizdanie:
  2. bo go nie wozisz na spoty :gwizdanie: no racja na spoty nie jezdzi ale za to do pracy kilka razy w miesiącu :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 13:02_________________________________________________no nic trzeba iść do roboty i zbierać kasę na przyszłoroczne mody do wieczora
  3. odpukać mój Lapek już ponad trzy lata bezawaryjnie śmiga :gwizdanie:
  4. wczoraj miałeś ok ? nawet w godzinach popołudniowych ? wczoraj pierwszy raz wchodziłem ok 17 bo wczesniej byłem u Aliego
  5. ja wczoraj i dziś mam normalny dostęp , ale kiedyś też tak miałem że był kłopot sie wbić na forum
  6. Różnice w jezdzie czuć teraz dopiero czuć tego turbo kicka , tak powyżej 2500obr ładnie wciska , dużo szybciej się wkręca no i przy szybkościach rzędu 160-180 na 5biegu jak się depnie auto dalej chętnie przyśpiesza tak ogólnie reakcja na pedał gazu się poprawiła :gwizdanie: dalsze testy wkrótce
  7. właśnie [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 08:20_________________________________________________Patrikos - dawaj dzisiaj na zlot do sK - potestujemy z testowania lipa dzisiaj w SK i w piątek w SG bo mam do końca tygodnia na 14 do roboty W sumie byłem u Aliego od 9 do 15 strasznie ten mój sterownik reagował na próbę połączenia i transmisji , ale w końcu się udało :gwizdanie: W sumie na jednym programie było 187KM i 312NM ale nie chcieliśmy zniszczyć przed wcześnie turbiny i sprzęgła . Ostatecznie wyszło tak jak mam w podpisie Wykresik w kleje jak go zeskanuje
  8. a co tu dzisiaj takie pustki ... Pucek w robocie , to nie ma z Kim spamować ... Guru pewnie najebany .... Miron ma rodzinę a gdzie reszta :gwizdanie: coś się opuszcza ...
  9. jedno pifoo możesz do mnie dostarczyć :gwizdanie:
  10. No to pijusy ćwiczą formę na Bukowinę :gwizdanie:
  11. będziemy sie bronić niech jakieś piwo przywiozą , bo z pustymi bagażnikami w gości trochę nie wypada :gwizdanie: :polew:
  12. [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 15:05_________________________________________________siema Egon i D4rk nie ukrywajcie się :gwizdanie:
  13. no pany ja zdupiam spać jutro przed 5 pobudka do roboty :gwizdanie: do jutra na spocie
  14. widać pewnie niejeden wypadek miałeś i to bez kasku :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: Ja już dziś niestety spadam, 3m-cie się, do jutra
  15. przód taki sobie, ja celowałem w bandita a najlepiej to horneta po lifcie :gwizdanie: ale znów są 4 kółka tylko znowu sie powtórze bandity i hornety w 6- setkach robię lekkim siuskiem :gwizdanie: przewaga : silnik V duzy moment bardzo nisko oraz bardzo mała masa własna 165 kg a Ty musisz wszystko traktować że ktoś kogoś musi objechać? ja napisałem co bym chciał, do normalnej jazdy z lekkimi wrażeniami, gdybym był zapalonym ścigantem to kupię sobie 900rr na pełnym wtrysku i zapierdalam nie no Pucek oki choć RR ki na początek nie kupuj ja ze swoim mialem , i mam duze problemy w opanowaniu :gwizdanie:
  16. No nareszcie coś porzadnego ....... kiedy przyjedziesz na spocika ........ pachnie tu karniaczkiem :gwizdanie: w najbliższy piątek
  17. przód taki sobie, ja celowałem w bandita a najlepiej to horneta po lifcie :gwizdanie: ale znów są 4 kółka tylko znowu sie powtórze bandity i hornety w 6- setkach robię lekkim siuskiem :gwizdanie: przewaga : silnik V duzy moment bardzo nisko oraz bardzo mała masa własna 165 kg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.