Treść opublikowana przez Patrikos28
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
skąd ze znowu Miron jest z tego dumny tak wogoole to wieczór
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a mech15 jak milczał , tak milczy :gwizdanie: może kolega trochę nieśmiały , albo cichy wielbiciel tylko kogo .... Pucek i Guru sobie poszli , Majkela też nie ma ... Miron wypadło na Ciebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
juz pół godziny tak sie czai , może zasnął , strudzony tym czytaniem :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 23:41_________________________________________________albo czyta gliwickie od 1 posta , więc za tydzień coś napisze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
recaro :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 23:39_________________________________________________może czyta poradnik jak założyć webasto
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 23:23_________________________________________________- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ładną mamy stronę * 6 6 6- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wlasnie on jak jest w tych NL to sie do gliwic juz nie przyznaje tylko w swoim watku pisze nie no co Ty taki zapracowany ,że nie ma czasu na pierdoły :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj nie mają ......... w Bukowinie będzie podobnie......... Wiec sie szykuj :gwizdanie: to ja chyba nie jadę :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czytaliście : http://moto.onet.pl/1598049,1,audi-a1-oficjalna-prezentacja,artykul.html?node=16 [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:58_________________________________________________dziwne : Większy silnik benzynowy to 1.4 TFSI, który będzie dysponował mocą 122 KM i 200 Nm Bo do golfa wkładają taki motorek tylko 170KM wersję :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:59_________________________________________________Somes - a ten czego tu szuka :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
stawiaja przynajmniej 0,5l na glowe na spocie wiec sie nie ciesz ja po ostatnim letnim do tej pory raty splacam 0.5l wody- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jeszcze jestem to co tak cicho siedzisz czytam to tu to tam Ty Diman nie czytaj , bo głupi tylko od tego czytania będziesz :gwizdanie: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
myślisz przynajmniej się coś dzieje jak pisze no jasne w końcu Bukowina co raz bliżej :gwizdanie: może 4000 tam będziemy świętować- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pewnie dlatego że SKY się pojawił :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:43_________________________________________________ ja jeszcze jestem to co tak cicho siedzisz- [ALL B6] Czy dokładka s-line sie zmieści
najwyżej skujesz próg albo dolejesz trochę betonem przed drzwiami taki lajtowy klin- [ALL B5] Zderzak ala RS4
No koledzy Ci napisali co myślą , a ja powiem że mają racje i w 100% się z nimi zgadzam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widziałem :> to co dojechał do holandi ostanie 150km na holu :> na holu , przecież automatów się nie holuje przynajmniej gdzieś mi się to o uszy obiło :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki Pucek śnijcie o w Bukowińskim klimacie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widziałem :> to co dojechał do holandi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
PA- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek jak nic- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon kiedyś to wiem że tego uzywał http://moto.allegro.pl/item907653594_najtaniej_pasta_polerska_farecla_g3_250g.html , teraz kupuje w takich mega wiadrach tak że nie wiem czy to ta sama marka dalej czy cos innego . Ale ta w linku daje rade- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
trudno mi tak powiedziec , ale pewnie ok. 2000-2500 a co do pasty jak chcesz samemu cos wypolrować to moze byc tempo ale to tak przy recznym polerowaniu i malej powierzchni przy większych powierzchniach są juz inne pasty takie profi i robi sie to polerką . a lakier dorobisz np tutaj : http://www.2kcolor.com.pl/ niechce tempo tempo to jest dla starych auto ja chce przejechac papierem sciernym jakims 2000 na mokro i pozniej polerka taka profi nalozyc jakas paste a na samym koncu wosk tylko jaka pasta jest dobra do polerki podjedz pod ten adres co Ci podałem : http://www.2kcolor.com.pl/ tam kupisz wszystko co potrzeba , tylko jak to policzysz wszystko to wyjdzie Ci prawie tyle co za profi polerke no i maszynę musisz skombinować - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE