Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. skąd ze znowu Miron jest z tego dumny tak wogoole to wieczór
  2. a mech15 jak milczał , tak milczy :gwizdanie: może kolega trochę nieśmiały , albo cichy wielbiciel tylko kogo .... Pucek i Guru sobie poszli , Majkela też nie ma ... Miron wypadło na Ciebie
  3. juz pół godziny tak sie czai , może zasnął , strudzony tym czytaniem :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 23:41_________________________________________________albo czyta gliwickie od 1 posta , więc za tydzień coś napisze
  4. recaro :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 23:39_________________________________________________może czyta poradnik jak założyć webasto
  5. [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 23:23_________________________________________________
  6. ładną mamy stronę * 6 6 6
  7. no wlasnie on jak jest w tych NL to sie do gliwic juz nie przyznaje tylko w swoim watku pisze nie no co Ty taki zapracowany ,że nie ma czasu na pierdoły :gwizdanie:
  8. Oj nie mają ......... w Bukowinie będzie podobnie......... Wiec sie szykuj :gwizdanie: to ja chyba nie jadę :gwizdanie:
  9. czytaliście : http://moto.onet.pl/1598049,1,audi-a1-oficjalna-prezentacja,artykul.html?node=16 [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:58_________________________________________________dziwne : Większy silnik benzynowy to 1.4 TFSI, który będzie dysponował mocą 122 KM i 200 Nm Bo do golfa wkładają taki motorek tylko 170KM wersję :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:59_________________________________________________Somes - a ten czego tu szuka :gwizdanie:
  10. stawiaja przynajmniej 0,5l na glowe na spocie wiec sie nie ciesz ja po ostatnim letnim do tej pory raty splacam 0.5l wody
  11. ja jeszcze jestem to co tak cicho siedzisz czytam to tu to tam Ty Diman nie czytaj , bo głupi tylko od tego czytania będziesz :gwizdanie: :polew:
  12. myślisz przynajmniej się coś dzieje jak pisze no jasne w końcu Bukowina co raz bliżej :gwizdanie: może 4000 tam będziemy świętować
  13. pewnie dlatego że SKY się pojawił :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:43_________________________________________________ ja jeszcze jestem to co tak cicho siedzisz
  14. najwyżej skujesz próg albo dolejesz trochę betonem przed drzwiami taki lajtowy klin
  15. Patrikos28 odpowiedział(a) na maxim temat w Audi A4 B5
    No koledzy Ci napisali co myślą , a ja powiem że mają racje i w 100% się z nimi zgadzam
  16. widziałem :> to co dojechał do holandi ostanie 150km na holu :> na holu , przecież automatów się nie holuje przynajmniej gdzieś mi się to o uszy obiło :gwizdanie:
  17. Majki Pucek śnijcie o w Bukowińskim klimacie
  18. widziałem :> to co dojechał do holandi
  19. Egon kiedyś to wiem że tego uzywał http://moto.allegro.pl/item907653594_najtaniej_pasta_polerska_farecla_g3_250g.html , teraz kupuje w takich mega wiadrach tak że nie wiem czy to ta sama marka dalej czy cos innego . Ale ta w linku daje rade
  20. trudno mi tak powiedziec , ale pewnie ok. 2000-2500 a co do pasty jak chcesz samemu cos wypolrować to moze byc tempo ale to tak przy recznym polerowaniu i malej powierzchni przy większych powierzchniach są juz inne pasty takie profi i robi sie to polerką . a lakier dorobisz np tutaj : http://www.2kcolor.com.pl/ niechce tempo tempo to jest dla starych auto ja chce przejechac papierem sciernym jakims 2000 na mokro i pozniej polerka taka profi nalozyc jakas paste a na samym koncu wosk tylko jaka pasta jest dobra do polerki podjedz pod ten adres co Ci podałem : http://www.2kcolor.com.pl/ tam kupisz wszystko co potrzeba , tylko jak to policzysz wszystko to wyjdzie Ci prawie tyle co za profi polerke no i maszynę musisz skombinować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.