Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. Oki to na spocie skoczysz nam do Carrefoura po piwo :good: słyszałem ,że teraz Twoja kolej :gwizdanie:
  2. Że co że pipa jesteś :?: :laghing2: :laghing2: :laghing2: ja skacze cały rok na okrągło więc kto tu jest pipa :polew:
  3. wszyscy oglądają skoki :gwizdanie: Ale to nie sezon na prawdziwe skoki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: twardziele skaczą cały rok, tylko miękkie pipy boją się zimy :gwizdanie:
  4. wszyscy oglądają skoki :gwizdanie:
  5. brak Glutosława zaczyna martwić a on się pewnie dobrze wczoraj bawił
  6. i co w poniedziałek na softa :gwizdanie:
  7. no no ładna sztuka plany modów też całkiem całkiem felgę załóż co najmniej 17" i oczywiście zapraszamy na spoty do Gliwic w wolnym czasie SPOTY ŚLĄSKIE - Piątki - 18.00 - FORUM GLIWICE
  8. załatwi promocje dla klubu
  9. Wpadnij kiedyś na spota ......... poznasz go od razu ........ bedzie w koszulce klubowej :gwizdanie: no tak innej nie ma , tylko dwie klubowe których używa na przemian :gwizdanie:
  10. Glutosław weźmie zapewne kanapki i krauzy no a jak Mamusia mu zrobi Z resztą oddał już głos :gwizdanie: no fakt głos oddał ,ale dalej się ukrywa :gwizdanie:
  11. Glutosław weźmie zapewne kanapki i krauzy no a jak Mamusia mu zrobi
  12. moderatorze globalny ........... Zawiesiłeś moderatora glutosława :polew: moderatorze globalny ........... Zawiesiłeś moderatora glutosława :gwizdanie: dostał uciszenie na 12 miesięcy :gwizdanie: dobrze że nie 9 miesięcy , bo wtedy mogło by się okazać że Glutosław jest zaciążony
  13. no proszę jest i naczelny spamowicz wszech klubowy
  14. Władca pierścieni :decayed: :decayed: :polew: :polew:
  15. pewnie termostat zrąbany czyli jest ciągle otwarty . przy sprawnym termostacie i temp. przejscia z benzyny na gaz 40st C silnik powinien przejść na LPG po przejechaniu max 1500m-2000m i to przy mrozie -10 i większym .
  16. [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 23:44_________________________________________________słowo glutosław doprowadza mnie do łez ale to takie poważne.... a co do mgły to GLUTOSŁAW miał najbliżej do chatki :laghing2: :laghing2 :a jescze go nima pewnie zabrał z przystanku jakiegoś autostopowicza i pojechali .... :gwizdanie: :polew:
  17. Jeżeli upierasz się przy 15 " oponach to od biedy możesz trochę pogonić na tych Toyo ... tylko będziesz miał małe przekłamanie :gwizdanie: Więc lepiej jak na sezon letni wrzucisz jakieś alu jako podstawowy zestawik polecam ORI 16" z oponą 205/55/16 będzie jak chcesz aby było ładniej wybierz coś z rozmiaru 225/45.17 wtedy będzie już a te felgi które masz teraz wrzucisz na pakiet zima
  18. o ktorej bo o 14.00 smigam znowu po moja do tych piekar chłopcze określ sie czy jedziesz do tych czy do piekar
  19. ktoś musi robic żeby ktoś sie mógł bawic :polew: i dlatego zlot był udany a miales nie mowic mu ze go nie lubimy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.