Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. Kolego silnik AMB nie występował w B5 nawet 2001 roku Ten silnik założono dopiero do B6 2002 roku - więc moze masz swapa :gwizdanie: założone turbo k04 , jakieś większe wtryski - wtedy była by mała szansa na te Twoje 250KM - ale ponoć Twoje auto to seria po programie w firmie MAX CHIPS powodzenia przy strojeniu gazu
  2. zrobi się ciepło to przyjadę :gwizdanie:
  3. Pitek oprócz gejów, oszołomów i wieśniaków ... jeszcze ja będę
  4. żona pochodzi po sklepach np. z moją konkrety dziś na zlociku - myślę po obiadku wystarczy pojechać pogadam z żonką , tylko ja w niedzielę robię do 14 :gwizdanie:
  5. to co Krolu dzisiaj wpadasz 110 konnym bolidem :gwizdanie:
  6. Ja rozważam ten wyjazd do KR , tylko co na to moja żona tak w ogóle to o której zbiórka i wyjazd ?
  7. nie pytaj .... tak dawno , że wczoraj mi już pisali "nowy wpadaj" :gwizdanie: z tego co ja kojarze to na ostatnim grillu na strefie co miałeś przejebane u panny przez hasło Mirka no może być ... hehe , a tamtej panny już też nie ma :gwizdanie: hehe Długo dochodziłeś do siebie po stracie panny :gwizdanie: zawsze mówiłem ,że na Mirona trzeba uważać :polew:
  8. na pewno bardzo dawno skoro ja nowy kolegi nie kojarzę - a jezdzę od pazdziernika :gwizdanie:
  9. to co nie będzie Cie na spociku :gwizdanie:
  10. a ja mam dziś wolne [br]Dopisany: 26 Luty 2010, 10:48_________________________________________________idę zrobię sobie jakąś kawkę
  11. ja też się zrywam do wyra miłych snów :gwizdanie: Pucek tobie w firmie MAX chips po tych modach wyjdzie spokojnie 260KM
  12. Krolu cicha woda ale trochę humoru z wieczora było
  13. Pucek to tylko różową
  14. no jak gdzie, do Krola jak Krolu to ogarnie to wyjdzie 250 Km jak temu kolesiowi z forum :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 23:55_________________________________________________poczytajcie : http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_silnik_18_t_i_gaz-t8109.285.html jest spoko kolo otfwebd
  15. To dni Twojej serii są policzone gdzie walisz na program :gwizdanie:
  16. No to mamy kolejnego bajko pisarza , albo człowieka żyjącego w nieświadomości
  17. [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 23:37_________________________________________________Pucek mam takie pytanko cooler 14cm wejdzie bez cięcia zderzaka
  18. tylko tam grzecznie :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.