Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. Ja kupiłem dziś ten model Kenwooda KDC-4047UA i jestem mile zaskoczony :kox: Radyjko gra bardzo dobrze jak za tą kasę dla mnie rewelacyjnie . Jeżeli nie planujesz montować głośników do drzwi za ok 500-600zł. nowych kabli, wygłuszenia itd. to w 100% polecam te radyjko
  2. Bish wyślij mi tą panią :gwizdanie:
  3. pijus :gwizdanie: Egon kiedy chips ? teraz to już na serio spadam spać
  4. no widzielismy elita sie bawi na wsi :gwizdanie: za***iście :gwizdanie:
  5. arek to chyba masz angola te auto przecież to euro centy , pewnie niemieckie :gwizdanie: no wlasnie zauwazylem pomylka a juz myslalem ze to funty i ma auto z angli a o ktorej pomykasz na te katowice jutro moze bysmy sie razem zabrali pucol tez jedzie chyba ja jade do kato po 14 po radio , chyba (jutro sie okaze ) pozniej wracam do domu , bo muszę zerknąc do auta mojej żony coś tam jej przednie koła mają bicia .... wiec jak się wyrobie to spotkamy sie na parkingu na rybnickiej ?
  6. arek to chyba masz angola te auto przecież to euro centy , pewnie niemieckie :gwizdanie:
  7. nierób tego :polew: :polew: nie bądz taki mądry [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 21:44_________________________________________________ Arka żona musi wrzucać kasę , żeby jej puścił piosenke na życzenie :gwizdanie:
  8. no nic trzeba zrobic coś jeszcze ,a pózniej spanie , bo jutro zaś ranka :gwizdanie:
  9. .... no pewnie tak :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. FOTE POKAAA !!! Pucek jest bardzo wstydliwy i nic ni pokazuje :gwizdanie:
  11. Autko jest ładne trzeba to przyznać Dobrych modów życzę i zapraszam do nas : ZLOTY ŚLĄSKIE -PIĄTKI-18.00-FORUM-GLIWICE
  12. i do tego po chypsie wiem wiem ponoć straszne z WAS sknerusy :polew: ja ma benzynioka z...........................lpg :gwizdanie: no tak ale bez T i co ma sie rozumieć bez chypsa grozisz mi ? Akjam wal się jasne :polew:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 20:59_________________________________________________ trzeba dobrze poszukać na ulicy :polew: a tak poważnie ja swoje kupiłem za 1400zł ale na jesień opony w bdb stanie :gwizdanie:
  13. i do tego po chypsie wiem wiem ponoć straszne z WAS sknerusy :polew: ja ma benzynioka z...........................lpg :gwizdanie: no tak ale bez T i co ma sie rozumieć bez chypsa
  14. Sky nie czytaj tego spamu
  15. i do tego po chypsie wiem wiem ponoć straszne z WAS sknerusy :polew:
  16. co tam Lotnik :gwizdanie:
  17. to jedź o 19 :gwizdanie: akjam będę ok 15 bo tam jest czynne do 16 ... ale jak sie wyrobie to na spocika też zawitam :gwizdanie: tylko muszę zobaczyć o której Elyta SG będzie jechała moż eCi je odebrać i sobie na spocie odbierzesz? Dzięki za chęci W sumie to jeszcze będę dzwonił czy jutro mogę się zjawić po odbiór , bo dopiero dzisiaj je kupiłem :gwizdanie: No i oczywiście muszę zapłacić przy odbiorze Ale i tak myślę że jutro zjawię się na spocie
  18. nie przepracuj się :gwizdanie:
  19. Ci diman taki czerwony? pewnie sie chłopak napalił :gwizdanie:
  20. to jedź o 19 :gwizdanie: akjam będę ok 15 bo tam jest czynne do 16 ... ale jak sie wyrobie to na spocika też zawitam :gwizdanie: tylko muszę zobaczyć o której Elyta SG będzie jechała
  21. w sumie to jutro chyba będę po pracy do Kato po radyjko jechał :gwizdanie: tylko to ok. 15

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.