Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kenwood czy Alpine - czyli radio do 600 PLN z czerwonym podświetlaniem


Rekomendowane odpowiedzi

Witka :hi:

Przyszedł czas na doinwestowanie w sprzęt muzyczny :cool1:, aktualnie mam 6 głośników i subwoofer ori, na pierwszy rzut chciałbym kupić sobie nowy sprzęt grający (bo narazie mam jakiegoś "soniacza", gdzie możliwość sterowania nim to tylko przez pilot jest wiec masakra), szukam sprzętu do 600zł, żeby podświetlanie miał na czerwony kolor oraz wejście na USB i czarny panel przedni. Interesuje mnie czyste brzmienie i dobry bass. Później będzie zmiana głośników. W grę nie wchodzą radia Sony i JVC :tongue4:

Myślałem o Kenwood KDC-4047UA http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=927948889 - dobra przystępna cena i z tego co wiem to Kenwood zalicza się do dobrych "grajków"

ale ostatnio znalazłem

ALPINE CDE-102Ri http://www.allegro.pl/item937427724_alpine_cde_102ri_usb_pendrive_sd_gratis.html

Co myślicie o tych dwóch radiach, chyba że macie swoje jakieś propozycje ??

Proszę o doradę, z góry wielkie dzięki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że ostatnio Kenwood zyskuje coraz więcej uznania :) Jeśli zależy Ci na profesjonalnym brzmieniu to ALPINE bez dwóch zdań - moje zdanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze kasa nie jest duża jak na sprzęt grający ale cos chce wybrać dobrego w tym przedziale :>

No to widzę że wszyscy są za Alpine'm :kox:, a macie jakieś może inne propozycje co do radia w tej cenie, np. Pioneer lub Clarion??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem dziś ten model Kenwooda KDC-4047UA i jestem mile zaskoczony :kox: :kox: :kox:

Radyjko gra bardzo dobrze jak za tą kasę :decayed: dla mnie rewelacyjnie .

Jeżeli nie planujesz montować głośników do drzwi za ok 500-600zł. nowych kabli, wygłuszenia itd.

to w 100% polecam te radyjko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nówka czy może być używka?

Wolałbym nówke, chyba że z pewnych rąk używka by się trafiła :wink4:

W planach mam wymiane głośników co do ceny jeszcze nie wiem, a jeśli chodzi o wygłuszenie to będe je robił na wiosne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Blaupunkta ,model Hamburg mp57 z wyjściem a usb i czerwonym podświetlaniem jestem bardzo z niego zadowolony dodam tylko ze mam 6 głośników i subwoofer oryginalny a głośniki infinity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpine :gwizdanie:,ja mam model CDA-9857R i zmieniam furki a radyjko idzie za mna :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za pomoc :) , wybór padł na Alpine CDE-102Ri, chyba ze dostane jakiś niespodziewany zastrzyk gotówki to pewnie wyższy model zapodam :kox:

Wydaje mi się, że cena i jakość idą w parze w tym modelu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daruj sobie wersje CDE. Nie warte tych pieniędzy i tyle z mojej strony :kwasny:

To co proponujesz The_Dzejms w takim razie za radio??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...