Treść opublikowana przez Patrikos28
-
Spoty Katowice i okolice
a co tu za kolegów masz podjechałbyś chodź raz na spota pewnie że podjadę
-
[B5 AMB] Problem po chipie z gazem-pomocy
kolego jedz włóż porządną instalkę do tego auta ... ja polecam BRC seq 24 , napisane masz w drugim wątku co i jak
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
POLECAM!! Zadzwoń tam i i umów się na montaż LPG spytaj się o Darka ( nick z forum D4rk) on ogarnie temat tak jak należy :gwizdanie: Koszt instalacji BRC seq24 w tej firmie to ok 3200zł. Sam włożyłem taką instalkę do mojego 1.8T pózniej zrobiłem chipsa i po nim wystroił mi gaz tak ,że auto jezdzi tak jak należy Więc osobiście polecam ten zakład
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dlugo myslales nad tym?? taaaaka wyczerpujaca odpowiedz A bo zmęczony po robocie jestem...... zaś cały dzień nie musiałem nic robić no to męczące jest [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 19:15_________________________________________________ :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemasz moderator
-
Spoty Katowice i okolice
Witam kolegów z Kato
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:bicz2: jak możesz najpierw swojaki powinni to zobaczyć [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 18:20_________________________________________________ czekam na paczkę , więc sie odezwę :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jaki radioodtwarzacz CD/MP3 tak do 400zł A4 B5
Dzięki wszystkim za podpowiedzi Radyjko wybrane wybór padł na Kenwood KDC-4047UA Jak już sprzęt będzie założony podzielę się uwagami jak gra :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to chyba tańsze ? to źle ? no tak tylko w sklepie za starszy model chcą więcej niż na necie za nowy model :gwizdanie: ale już jest dobrze radyjko zamówione
-
[B5 AEB] Sonda Lamda AEB PILNE BARDZO
wykręc starą , może coś na niej będzie napisane :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przejrzałem dziś chyba 6 sklepów gdzie są radyjka i wszędzie mają jeszcze stare modele na 2009rok :wallbash:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zatytułowany : "jak się lansować na Recaro" :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale ja jak już pisałem mam recaro a ja APU więc stawiasz podwójnie pupa :gwizdanie: ja spadam, idę popatrzeć na mój piękny cooler :> i jak dużo rezałeś zderzak , kratki masz czy nie weszły ?
-
[ALL B5] Jaki radioodtwarzacz CD/MP3 tak do 400zł A4 B5
ogólnie to za 400 zł z nowych sprzętów nie kupisz nic konkretnego, zwykły gajek wiem o tym , trochę , może troszeczkę na car audio się znam :gwizdanie: I wiem żeby wszystko grało super trzeba dużo pracy i kasy w sprzęt włożyć . Chce takie radyjko co będzie poprostu jakoś tam grało i miało regulowane wyjście na wzmacniacz + do tego skrzynia do bagażnika , w przyszłości może tylko jakiś zestawik do przodu kupię tak za 250-300 zeta
-
[ALL B5] Jaki radioodtwarzacz CD/MP3 tak do 400zł A4 B5
jutro po robocie skoczę do sklepu "nie dla idiotów" Zobaczę jak te sprzęty wyglądają na żywo i jak grają jak będzie taka możliwość , choć wiadomo że zawsze inaczej sprzęt gra w aucie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z podwójną cewką - mam taki w subwooferze z tonsila w kinie domowym ...to nie może być taki normalny woofer? jak wsadzisz zwykły z jednym +/- to będzie grał tylko na jednym kanale wzmacniacza , a teraz gra pewnie na dwóch kanałach a są takie woofery z podwójną cewką na allegro? czy to jest rzadkość? powiem Ci że nie wiem czy sa na alledrogo , popytaj , albo kup w aso zrywam sie spać :gwizdanie: jutro na rano , więc o 5 pobudka wszystkim- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z podwójną cewką - mam taki w subwooferze z tonsila w kinie domowym ...to nie może być taki normalny woofer? jak wsadzisz zwykły z jednym +/- to będzie grał tylko na jednym kanale wzmacniacza , a teraz gra pewnie na dwóch kanałach- [B6 AVF] Felgi
podobnie tak ja wyżej napisali 17" minimum 18" będzie w B6- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z podwójną cewką - mam taki w subwooferze z tonsila w kinie domowym- [ALL B5] Jaki radioodtwarzacz CD/MP3 tak do 400zł A4 B5
napisz mi dokładną specyfikację tego Twojego radyjka dla mnie priorytetem jest aby przyciski świeciły na czerwono - inne nie wchodzą w grę :gwizdanie: wzmaków mam chyba ze 3 sztuki :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to musisz poszukać jakis głośniczek wooferek , tylko tam mała średnica jest chyba ok 16cm- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja nie jestem znowu taki audiofilem ale rozbierałem dziś tą tube i tam aż prosi się żeby wymienić ten ori jakiś fajny wooferek [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 22:50_________________________________________________siema Sky Ori masz subwoofer czy taki dokładany w bagażniku ?? - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE