Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. zaczepne pytanie , zaczepna odpowiedz
  2. bierz te drugie choć może w lepszym stanie . Nawet na zawieszce 1BE wygląda to dobrze , zobacz u mnie : http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_a4_avant_18t_apu_17_slinewykres_z_hamowniseria-t99416.0.html
  3. każda z tych felg w 16" będzie wyglądała kiepsko ... jak upierasz się w 16" to tylko ORI łopaty ( te 5ramienne ) te co u mnie były przy zakupie : http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_a4_avant_18t_apu_17_slinewykres_z_hamowniseria-t99416.0.html
  4. miałem tak kiedyś w Asterce .... pomogło wtedy WD-40 psikane między felgę a piastę , jak to nie pomoże to pozostaje zastosowanie jakiegoś ściągacza .
  5. weszy bo u niego w watku sie nic nie dzieje :gwizdanie: to co idziemy zespamić jego wątek :gwizdanie:
  6. co ten fioletowy na P.... tu robi :gwizdanie:
  7. Dogi chyba sobie odpuścił :gwizdanie:
  8. ja uciekam do roboty ... może tą 13 wypłacą , w końcu zima jak ta lala
  9. takiemu to dobrze :gwizdanie: ja czekam na 13-stkę i nie wiem czy się doczekam
  10. interesy .......................pomidory zimą Podobno ogarnia jakiś temat w szklarni .......... tylko trzeba to odpowiednio wysuszyć :gwizdanie: mogłeś pojechać z Somesem , webasto zrobiło by robotę :gwizdanie:
  11. interesy .......................pomidory zimą teraz zaczyna się sezon na przebiśniegi :gwizdanie:
  12. no nic zrywam się spać ... wszystkim [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 00:30_________________________________________________
  13. a czy to dział OGŁOSZENIA? :gwizdanie: bez przesady z tym spamem wojci, modzisz coś pod maską? :gwizdanie: Pucek a co ty moderator :gwizdanie: Ładniutki ten sedanik , i słuszny motorek
  14. chcesz w pysk? może być , najlepiej zimne
  15. no prosze jest i nasz super rezacz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.