Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. Tak jak wyżej jeżeli jest to zimówka to raczej się za bardzo nie nadaje , chyba że na huśtawkę :gwizdanie: , letnia jeszcze ujdzie na sezon góra dwa . Wszystko zależy w jakich warunkach była przechowywana i w jaki sposób , no i trzeba ocenić faktyczny stan opony czy nie nosi pęknięć na kordach i na bieżniku .
  2. Kupiłem koła 235/45/17 ET 43 wzór S-line które od nowości były zamontowane w B6 2.5tdi , wiec takie felgi pasują tam bez żadnych dystansów . A Ronal to sprawdzona firma która robi prawie wszystkie felgi ori dla audi .
  3. to pijusy jedne :gwizdanie: nawet nic nie napisali ,że będą wóde łoić
  4. widzę że tu straszna cisza :gwizdanie: gdzie Ci rezacze , jeszcze robią
  5. no nic trzeba iść spać bo o 4:45 pobudka do pracy :gwizdanie:
  6. W Bukowinie dopiero zobaczy co to prawdziwe zloty :gwizdanie:
  7. Już po spociku , jak zawsze było gites Gregor jeszcze raz wielkie dzięki za logi
  8. Patrikos, wejdz w zakładkę swojego profilu, naciśnij po lewej USUŃ KONTO, a będzie znów gorąco zrobię tak jak mówisz jeszcze będzie Ci mnie brakowało ;(
  9. czytam ten spamik i widzę ,że znowu było gorąco :gwizdanie:
  10. propozycja jest jedna, nie przyjeżdżaj no w sumie Ciebie nie będzie , to chyba nie przyjadę bo z kogo będziemy się śmiac :polew:
  11. Są jakieś propozycje na dzisiejszy spot ? Bo zacząłem czytać ten wczorajszy spamik i zejdzie mi pewnie 30 minut ...
  12. :gwizdanie: widzę na forum gorąco ja niestety muszę Was opuścić ... wszystkim
  13. Co ma tuszowanie sprawy wspólnego ze złodziejami :?:
  14. O ku***a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wały jak w polityce... zdupiam stąd... żegnamy
  15. no to dobrze , że jest oki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.